Najnovšie ponuky spoločnosti BAUHAUS

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ostatné ponuky spoločnosti Domov a záhrada

REKLAMA

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti BAUHAUS?

Spoločnosť Bauhaus v súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov, ktorý zahŕňa viac ako 78 000 položiek. Zákazníci medzi nimi môžu nájsť elektrické a ručné náradie, materiály a stolárske výrobky, ručné náradie, drevo a stavebné prvky, podlahové a stenové obklady, osvetľovacie výrobky, interiérové a exteriérové farby a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti BAUHAUS

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Bauhaus patria podobné obchody, ktoré tiež pôsobia v regióne, ako napríklad AMD-M, TECH LIT, SIGMAshop a Jukomont.

REKLAMA

Ostatné značky Domov a záhrada

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2023 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.