logo
homeIcon
  1. separatorLeták Metro
  2. separatorPonuky
  3. separatorPlatný do 30. 8. 2022
REKLAMA

Špeciálna ponuka Metro

Platný od 17. augusta 2022 do 30. augusta 2022

Leták Metro - 17.8.2022 - 30.8.2022 - Produkty v akcii - paprika, paprika mix, aljašská treska, treska, Metro  Chef, rybie filety, ryža, jazmínová ryža, alkohol, aperitív, Aperol. Strana 1.
next
REKLAMA
REKLAMA

Najnovšia brožúra Metroje tu!

Nová brožúra Metroje platná od 17. augusta 2022 do 30. augusta 2022. S viac ako 32 ponukami, akciami a zľavami nájdete úžasné spôsoby, ako ušetriť peniaze na Supermarkety produktoch.

Nájdite Metro obchod vo vašom okolí a využite všetky výhody, aby ste získali najlepšiu hodnotu za svoje peniaze. Zabudnite na rastúce ceny a vysokú infláciu. Moja Ponuky 365, vám prináša nízke ceny a jedinečné zľavy v Metroa mnohých ďalších Supermarkety obchodoch po celej krajine.

Ponuky 365 vám prináša aktualizované brožúry, týždenné inzeráty a letáky, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze v obchodoch Ostatné, Kutilstvo a železiarstvo, Supermarkety, Elektronika, Domácnosť a nábytok, Obchodné domy, Zdravie a krása, Šport a rekreácia, Móda, Deti a mnohých ďalších obchodoch a produktoch.

Každý deň máme čerstvé letáky, takže sa nezabudnite čoskoro vrátiť, aby ste našli ešte viac Metro ponúk!

Navštívte Ponuky 365 a začnite šetriť ešte dnes.

REKLAMA
Metro
Vypršala platnosť
Supermarkety

Metro Leták reklama od 17. augusta 2022 do 30. augusta 2022

V súčasnosti je v ponuke 5 letáky Metro. Pozrite si ich najnovšie ponuky a zľavy!

Metro Letáky
REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.