Najnovšie ponuky spoločnosti MÖBELIX

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky od MÖBELIX

REKLAMA

Ostatné ponuky spoločnosti Domov a záhrada

REKLAMA

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti MÖBELIX?

Möbelixponúka široký sortiment produktov. Nájdete u nás sedacie súpravy, kreslá, konferenčné stolíky, jedálenské stoly, TV stolíky, podstavce, truhlice, novinové stojany, postele, skrine, matrace, rošty, koberce, nočné stolíky, zrkadlá, textílie, kuchynské skrinky, kuchynské ostrovčeky na mieru, spotrebiče, vodovodné batérie, dekorácie a mnoho iných predmetov.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MÖBELIX

Möbelix konkuruje miestnym aj medzinárodným predajniam. Medzi ich konkurentov na Slovensku patria Kare, Houzz, Sofaland, Malow, Ratanli, Ethnicraft, Merkury, Teak-IT,JYSK,Bauhaus,XXXLUTZ a IKEA.

REKLAMA

Ostatné značky Domov a záhrada

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2023 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.