Najnovšie ponuky spoločnosti ORSAY

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ostatné ponuky spoločnosti Móda

REKLAMA

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti ORSAY?

Orsay je predovšetkým maloobchodná spoločnosť s oblečením pre ženy a dospievajúcich. Majú aj kolekciu plus size a kolekciu pre udržateľný rozvoj. Predávajú šaty, topánky, doplnky, nohavice, svetre, svetríky, topy, overaly, sukne, džínsy, šortky, ponožky, oblečenie na spanie, saká a pletené oblečenie a parfumy.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti ORSAY

Hlavnými konkurentmi spoločnosti Orsay sú C&A, Zara, H&M, Bonprix, Takko a Mango. Spoločnosť konkuruje aj miestnym maloobchodným predajcom módy, ktorí sa líšia v závislosti od krajiny.

REKLAMA

Ostatné značky Móda

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2023 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.