Najnovšie ponuky spoločnosti SCONTO NÁBYTOK

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ostatné ponuky spoločnosti Domov a záhrada

REKLAMA

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti SCONTO NÁBYTOK?

V predajni Sconto Nábytok nájdu zákazníci široký sortiment nábytku, ako sú pohovky, postele, skrine a komody, kreslá a sedačky, kuchynské stoly, zostavy a steny, úložné priestory, detské postieľky, stoličky, drobný nábytok, záhradný nábytok, nábytok do jedálne, pracovne a kancelárie, detskej izby a mnoho ďalšieho.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti SCONTO NÁBYTOK

Sconto Nábytok konkuruje na Slovensku ďalším obchodným reťazcom, ako sú napríklad Mobelix, Meblik,JYSK,Bauhaus, IKEA, Favi, Lightpark, Möbel Hoff a iné.

REKLAMA

Ostatné značky Domov a záhrada

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2023 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.