homeIcon
  1. separatorŠport
  2. separatorA3 SPORT
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti A3 SPORT

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti A3 SPORT

A3 SPORT je slovenská maloobchodná spoločnosť špecializujúca sa na športové oblečenie pre mužov, ženy a deti. Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje 66 predajných miest v Českej republike a na Slovensku.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti A3 SPORT?

A3 SPORT v súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov súvisiacich so športom pre mužov, ženy a deti. Medzi tieto výrobky patrí okrem iného obuv, mikiny, legíny, tielka, teplákové súpravy, čiapky a rukavice, športové vybavenie, fľaše na vodu a doplnky.

Bude mať A3 SPORT ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o A3 SPORT

Príbeh spoločnosti A3 SPORT: o spoločnosti A3 SPORT?
Open

Príbeh spoločnosti A3 SPORT sa začal písať v roku 1993, keď bola otvorená prvá predajňa na Slovensku. Odvtedy maloobchodný reťazec pôsobí v našej krajine ako aj spravuje predajne v Českej republike. Dnes sa spoločnosť stala jedným z najväčších maloobchodných predajcov športového oblečenia v regióne.

Aké značky nájdem v spoločnosti A3 SPORT?
Open

Zákazníci spoločnosti A3 SPORT tu môžu nájsť veľký výber špičkových značiek, ktoré si môžu pozrieť v ich predajniach alebo v ich internetovom obchode. Medzi nimi môžete nájsť značky Adidas, Puma, Reebok, Salomon, Asics, Converse, Nike, New Balance, Vans, Crocs, Under Armor, Swim, Arena a ďalšie. Obchod tiež predáva svoje vlastné značkové výrobky pod vlastnou privátnou značkou.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti A3 SPORT?
Open

Zákazníci môžu v A3 SPORT ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Obchod ponúka viacero sezónnych výpredajových akcií a až 75 % zľavu na vybraný tovar. Okrem toho obchod ponúka aj dopravu zadarmo pri nákupe nad 79 eur.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti A3 SPORT
Open

A3 SPORT konkuruje iným miestnym predajcom športových potrieb, ako sú Bashto Sports, Tatra Sports, Intersport,Sports Direct, Sportisimo ,Exisport a Sport 2000.

Exkluzívne výhody spoločnosti A3 SPORT
Open

Zákazníci A3 SPORT môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Zákazníci sa môžu napríklad zaregistrovať na webovej stránke A3 SPORT a vytvoriť si vlastný účet. So svojím účtom môžete získať online prístup ku všetkým potvrdeniam o nákupe a stavu objednávky, ako aj uvítací poukaz v hodnote 4 €, 5 % zľavu na ďalší nákup v ich predajniach a internetovom obchode, špeciálne bonusové poukážky a zľavové kupóny. Taktiež sa môžete prihlásiť k odberu informačného bulletinu A3 SPORT a ako prví dostávať novinky o ich aktuálnych akciách priamo do svojej e-mailovej schránky.

Zľavy, ktoré poskytuje A3 SPORT
Open

Najnovšie ponuky a akcie A3 SPORT nájdete len s Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Či už hľadáte športové oblečenie, alebo nové vybavenie, A3 SPORT vám pomôže. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od A3 SPORT s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.a3sport.sk/

REKLAMA
REKLAMA