logo
homeIcon
  1. separatorŠport
  2. separatorA3 SPORT
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti A3 SPORT

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

A3 SPORT je slovenská maloobchodná spoločnosť špecializujúca sa na športové oblečenie pre mužov, ženy a deti. Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje 66 predajných miest v Českej republike a na Slovensku.

Často kladené otázky o A3 SPORT

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti A3 SPORT?

Zákazníci môžu v A3 SPORT ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Obchod ponúka viacero sezónnych výpredajových akcií a až 75 % zľavu na vybraný tovar. Okrem toho obchod ponúka aj dopravu zadarmo pri nákupe nad 79 eur.

Zľavy, ktoré poskytuje A3 SPORT

Najnovšie ponuky a akcie A3 SPORT nájdete len s Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Či už hľadáte športové oblečenie, alebo nové vybavenie, A3 SPORT vám pomôže. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od A3 SPORT s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.a3sport.sk/

Príbeh spoločnosti A3 SPORT: o spoločnosti A3 SPORT?

Príbeh spoločnosti A3 SPORT sa začal písať v roku 1993, keď bola otvorená prvá predajňa na Slovensku. Odvtedy maloobchodný reťazec pôsobí v našej krajine ako aj spravuje predajne v Českej republike. Dnes sa spoločnosť stala jedným z najväčších maloobchodných predajcov športového oblečenia v regióne.

Aké značky nájdem v spoločnosti A3 SPORT?

Zákazníci spoločnosti A3 SPORT tu môžu nájsť veľký výber špičkových značiek, ktoré si môžu pozrieť v ich predajniach alebo v ich internetovom obchode. Medzi nimi môžete nájsť značky Adidas, Puma, Reebok, Salomon, Asics, Converse, Nike, New Balance, Vans, Crocs, Under Armor, Swim, Arena a ďalšie. Obchod tiež predáva svoje vlastné značkové výrobky pod vlastnou privátnou značkou.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti A3 SPORT

A3 SPORT konkuruje iným miestnym predajcom športových potrieb, ako sú Bashto Sports, Tatra Sports, Intersport,Sports Direct, Sportisimo ,Exisport a Sport 2000.

Exkluzívne výhody spoločnosti A3 SPORT

Zákazníci A3 SPORT môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Zákazníci sa môžu napríklad zaregistrovať na webovej stránke A3 SPORT a vytvoriť si vlastný účet. So svojím účtom môžete získať online prístup ku všetkým potvrdeniam o nákupe a stavu objednávky, ako aj uvítací poukaz v hodnote 4 €, 5 % zľavu na ďalší nákup v ich predajniach a internetovom obchode, špeciálne bonusové poukážky a zľavové kupóny. Taktiež sa môžete prihlásiť k odberu informačného bulletinu A3 SPORT a ako prví dostávať novinky o ich aktuálnych akciách priamo do svojej e-mailovej schránky.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.