homeIcon
  1. separatorDeti
  2. separatorALLTOYS
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti ALLTOYS

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti ALLTOYS

Alltoys je slovenský obchodný reťazec špecializujúci sa na hračky a detské výrobky. Spoločnosť má v súčasnosti sídlo v Banskej Bystrici na Slovensku. Alltoys prevádzkuje 16 predajných miest rozmiestnených po celej krajine.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti ALLTOYS?

Alltoys v súčasnosti vo svojich predajniach ponúka široký sortiment výrobkov, ako sú hračky, bábiky, stolové hry, puzzle, figúrky, outdoorové hry, dekoračné predmety, kostýmy, kočíky a autosedačky, potreby do detskej izby a videohry a mnoho ďalších.

Bude mať ALLTOYS ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o ALLTOYS

Príbeh spoločnosti ALLTOYS: o spoločnosti ALLTOYS?
Open

Príbeh spoločnosti Alltoys sa začal v roku 1991 na Slovensku. Odvtedy spoločnosť Alltoys neustále rastie a rozširuje sa po celom Slovensku. Dnes sa stala jedným z najväčších predajcov hračiek na Slovensku, ktorý otvoril a prevádzkuje viacero predajní v celom regióne.

Aké značky nájdem v spoločnosti ALLTOYS?
Open

Zákazníci spoločnosti Alltoys môžu nájsť veľký výber špičkových značiek, ktoré si môžete pozrieť v ich predajniach alebo v ich internetovom obchode. Medzi nimi môžete nájsť LEGO, Mattel, Hasbro, Fisher-Price, BABY born, Disney, Nintendo, LOL surprise, Play-Doh, Schleich, Siku, Hexbug, Intex a ďalšie. Obchod tiež predáva a distribuuje vlastné značkové výrobky pod svojimi privátnymi značkami.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti ALLTOYS?
Open

Zákazníci môžu v obchode Alltoys ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Môžete si pozrieť aktuálne akcie a zľavy, ktoré má obchod k dispozícii, a získať až 40 % zľavu na ďalší nákup.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti ALLTOYS
Open

Medzi hlavných konkurentov Alltoys patria podobné predajne hračiek pôsobiace v ich regióne ako sú Filipko Hračkárstvo, TOYETO, Dráčik a WOOW Toys.

Exkluzívne výhody spoločnosti ALLTOYS
Open

Zákazníci spoločnosti Alltoys môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Ak sa prihlásite na odber noviniek Alltoys, môžete ako prví dostávať nové katalógy doručené priamo do vašej poštovej schránky, ako aj informácie o aktuálnych akciách. Okrem toho sa zákazníci môžu zaregistrovať aj na webovej stránke spoločnosti Alltoys a vytvoriť si vlastné konto, aby mohli začať nakupovať svoje preferované výrobky v ich e-shope a pridávať položky do nákupného košíka.

Zľavy, ktoré poskytuje ALLTOYS
Open

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Alltoys nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Vráťte sa s Alltoys do čias hier, zábavy a nekonečnej fantázie. Či už hľadáte zábavný kostým, alebo novú bábiku pre svoju dcéru, Alltoys sa o vás postará. So spoločnosťou Alltoys môžete získať všetko, po čom vaše detské srdcia túžia. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od Alltoys s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.alltoys.sk/

REKLAMA
REKLAMA