REKLAMA

Týždenné ponuky ALLTOYS

Najnovšie ponuky  ALLTOYS
Najnovšie ponuky ALLTOYS

Najnovšie ponuky spoločnosti ALLTOYS

ALLTOYS logo
Ponuka ALLTOYS

Ponuka ALLTOYS

Platí do 1. 9.
Otvoriť leták
ALLTOYS logo
Ponuka ALLTOYS

Ponuka ALLTOYS

Platí do 23. 5.
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti ALLTOYS

Avon je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa kozmetikou, starostlivosťou o pleť, vôňami a osobnou starostlivosťou, ktorá v súčasnosti sídli v Londýne. Spoločnosť je štrnástou najväčšou kozmetickou spoločnosťou a so 6,4 milióna zástupcov je druhým najväčším podnikom priameho predaja na svete.

Často kladené otázky o ALLTOYS

Príbeh spoločnosti ALLTOYS: o spoločnosti ALLTOYS?
Open

Príbeh spoločnosti Avon sa začal v roku 1886, keď ju v New Yorku založil David H. McConnell. McConnell si spočiatku nekladol za cieľ vytvoriť kozmetickú spoločnosť: bol podomovým predajcom kníh, ktorý ponúkal vzorky vôní ako dodatočný benefit pre svoje zákazníčky. Videl, že tieto ženy mali väčší záujem o parfumy zadarmo ako o knihy, a to ho inšpirovalo k tomu, aby ich zamestnal ako obchodné zástupkyne. Tým sa začala dlhá história spoločnosti Avon, ktorá posilňuje postavenie žien na celom svete a ponúka kozmetické výrobky. Dnes sa spoločnosť Avon stala jednou z popredných spoločenských predajných kozmetických spoločností na svete, ktorá svoje výrobky komercionalizuje vo viac ako 100 krajinách vrátane Slovenska.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti ALLTOYS?
Open

Spoločnosť Avon v súčasnosti vo svojich katalógoch ponúka širokú škálu výrobkov vrátane výrobkov starostlivosti o pleť, farebnej kozmetiky, vôní a výrobkov osobnej starostlivosti, ako sú maskary, očné tiene, rúže, púdre, korektory, podklady, hydratačné krémy a séra a mnohé ďalšie.

Aké značky nájdem v spoločnosti ALLTOYS?
Open

Avon je výrobca a predajca, ktorý vytvára kozmetické výrobky, ktoré sú špičkové, kvalitné a veľmi atraktívne pre dnešného spotrebiteľa. Spoločnosť predáva a distribuuje svoje vlastné značky a kolekcie, ako sú ANEW, Avon Color, Mark a Skin So Soft. Avon predáva aj ďalšie značky, ako napríklad Belif, Dr. Belmeur, Soft & Sensual a Supreme Nourishment.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti ALLTOYS?
Open

Zákazníci môžu so značkou Avon ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si sekciu najpredávanejších výrobkov Avon a objavte ich najlepšie výrobky za najnižšie ceny. Na vybraný tovar získate zľavu až 55 %.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti ALLTOYS
Open

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Avon patria ďalšie miestne spoločnosti ako All4Beauty, PROCTER & GAMBLE, Zerva Cosmetics a 2SIS.

Exkluzívne výhody spoločnosti ALLTOYS
Open

Zákazníci spoločnosti Avon môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Na ich webovej stránke si môžete vytvoriť účet Avon a získať prístup k ďalším výhodám ako sú exkluzívne ponuky a špeciálne ceny.

Zľavy, ktoré poskytuje ALLTOYS
Open

Najnovšie ponuky a akcie Avon nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Či už hľadáte novú riasenku alebo výrobky na starostlivosť o pleť, Avon má pre vás všetko. Najlepšie výrobky pre vašu starostlivosť a krásu, vďaka ktorým sa budete cítiť dobre. Výrobky Avon prichádzajú, aby ste vyzerali ako zlato. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky Avon s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.alltoys.sk/

REKLAMA