REKLAMA

Týždenné ponuky ASKO NÁBYTOK

ASKO NÁBYTOK logo
Najnovšie ponuky  ASKO NÁBYTOKundefined
Najnovšie ponuky ASKO NÁBYTOKundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti ASKO NÁBYTOK

ASKO NÁBYTOK logo
Ponuka ASKO NÁBYTOK
Ponuka ASKO NÁBYTOK
24. 6. 2022 - 14. 7. 2022
Otvoriť leták
ASKO NÁBYTOK logo
Ponuka ASKO NÁBYTOK
Ponuka ASKO NÁBYTOK
10. 6. 2022 - 23. 6. 2022
Otvoriť leták
ASKO NÁBYTOK logo
Katalóg ASKO NÁBYTOK
Katalóg ASKO NÁBYTOK
Katalóg 2022
Otvoriť leták
ASKO NÁBYTOK logo
Katalóg ASKO NÁBYTOK
Katalóg ASKO NÁBYTOK
Katalóg 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti ASKO NÁBYTOK

CCC je obchodný reťazec s obuvou, ktorý v súčasnosti pôsobí v strednej Európe prostredníctvom 992 predajní v takmer všetkých krajinách regiónu. Spoločnosť zamestnáva viac ako 13 000 zamestnancov.

Príbeh spoločnosti ASKO NÁBYTOK: o spoločnosti ASKO NÁBYTOK?

Začiatky spoločnosti CCC siahajú do prvej polovice 90. rokov, keď bola založená spoločnosť Miłek Trading Company, ktorá sa zaoberala maloobchodným a veľkoobchodným predajom obuvi. V roku 2001 bola postavená továreň na výrobu obuvi spoločnosti CCC, ktorá začala výrobu. V nasledujúcich rokoch spoločnosť založila svoju prvú zahraničnú dcérsku spoločnosť v Prahe a pokračovala v expanzii za svoje pôvodné hranice, pričom v roku 2012 dosiahla aj Slovensko. Dnes sa spoločnosť CCC stala jedným z najväčších maloobchodných predajcov obuvi v regióne, ktorý ročne predá viac ako 4 milióny párov obuvi.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti ASKO NÁBYTOK?

CCC v súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov pre mužov, ženy a deti. Medzi tieto výrobky patria topánky, čižmy, tašky, hodinky, opasky, šperky, košele, bundy, šortky, nohavice, spodná bielizeň, doplnky a ďalšie.

Aké značky nájdem v spoločnosti ASKO NÁBYTOK?

Spoločnosť vo svojich predajniach predáva a distribuuje veľký výber špičkových značiek. Zákazníci medzi nimi môžu nájsť značky ako Reebok, Vans, UNDER ARMOR, Skechers, Puma, New Balance, KAPPA, Converse, Crocs, Champion a Adidas.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti ASKO NÁBYTOK?

Zákazníci môžu v CCC ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich aktuálne dostupné výpredajové ponuky a získajte až 60 % zľavu na svoj ďalší nákup s CCC. Zákazníci sa tiež môžu stať členmi klubu CCC a využívať viaceré zľavy, doručenie zdarma a narodeninové darčeky. Okrem toho CCC ponúka dopravu zadarmo pri objednávkach nad 20 eur.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti ASKO NÁBYTOK

Medzi hlavných konkurentov CCC patria ďalší predajcovia obuvi ako Ecco, VTR, Shooos, Charles & Keith a Lowa.

Exkluzívne výhody spoločnosti ASKO NÁBYTOK

Zákazníci CCC môžu v tomto obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Stiahnite si aplikáciu CCC a získajte neobmedzený prístup k najlepším ponukám, módnym tipom a trendom: nakupujte najmodernejšie kúsky bezpečne a rýchlo, vyhľadajte obrázok a získajte neobmedzený prístup k exkluzívnemu obsahu.

Zľavy, ktoré poskytuje ASKO NÁBYTOK

Najnovšie ponuky a propagačné akcie CCC nájdete len v aplikácii Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. CCC je jednou z najväčších maloobchodných spoločností v oblasti obuvi v strednej Európe. Spoločnosť CCC, ktorá je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, má všetko, čo hľadáte. Ponúka jedinečnú kolekciu dámskej, pánskej a detskej obuvi... S CCC si vhodnú obuv vyberie každý. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od CCC s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.asko-nabytok.sk/