logo
homeIcon
  1. separatorDomov a záhrada
  2. separatorASKO NÁBYTOK

Najnovšie ponuky spoločnosti ASKO NÁBYTOK

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Asko Nábytok je slovenský predajca nábytku. Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje 8 predajných miest rozmiestnených po celom Slovensku a jej ústredie sa nachádza v Bratislave.

Často kladené otázky o ASKO NÁBYTOK

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti ASKO NÁBYTOK?

Zákazníci môžu so spoločnosťou Asko Nábytok ušetriť viacero spôsobov. Pozrite si ich aktuálne špeciálne ponuky, ktoré sú k dispozícii v ich internetovom obchode a na predajných miestach, obchod má tiež sekciu výpredajov, ktorú si môžete pozrieť a nájsť v nej tovar za najnižšie ceny. Zákazníci môžu získať až 70 % zľavu na vybrané výrobky. Okrem toho sa zákazníci spoločnosti Asko môžu zapojiť do vernostného programu ich e-shopu a využívať zľavu na druhú objednávku.

Zľavy, ktoré poskytuje ASKO NÁBYTOK

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Asko Nábytok nájdete len s Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Fanúšikovia moderného nábytku a priaznivci tradičných štýlov môžu využiť širokú ponuku spoločnosti Asko Nábytok. Príďte sa inšpirovať značkou Asko Nábytok a presvedčte sa o ich vysokej kvalite služieb. Či už hľadáte novú pohovku, ktorá by nahradila vašu starú, alebo jedálenský stôl, Asko Nábytok si s vami poradí. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od Asko Nábytok s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://ccc.eu/sk/

Príbeh spoločnosti ASKO NÁBYTOK: o spoločnosti ASKO NÁBYTOK?

V tomto roku spoločnosť Asko Nábytok oslavuje 31 rokov svojho pôsobenia na českom a slovenskom trhu. Príbeh predajne sa datuje od roku 1991, kedy bola otvorená prvá predajňa v Prahe. Po počiatočnom úspechu sa spoločnosť rozšírila na slovenský trh v roku 2006, keď bola otvorená prvá predajňa v Nitre. V súčasnosti obchod ponúka široký sortiment nábytku v 8 predajniach po celej Slovenskej republike, ako aj vo vlastnom internetovom obchode, ktorý spustil v roku 2010. Dnes sa spoločnosť Asko Nábytok stala jedným z najväčších domácich predajcov nábytku v regióne.

Aké značky nájdem v spoločnosti ASKO NÁBYTOK?

Zákazníci spoločnosti Asko Nábytok môžu nájsť vlastné značkové výrobky spoločnosti pod jej privátnymi značkami.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti ASKO NÁBYTOK

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Asko Nábytok patria ďalšie miestne predajne nábytku ako napríklad BoConcept Bratislava, Kare, Štýlový nábytok Estila,Bauhaus.MÖBELIX, IKEA, JYSK,a Alza.

Exkluzívne výhody spoločnosti ASKO NÁBYTOK

Zákazníci spoločnosti Asko Nábytok môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Prihlásením sa na odber noviniek spoločnosti Asko môžu zákazníci dostávať špeciálne ponuky a novinky doručené priamo do schránky.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v ASKO NÁBYTOK

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v ASKO NÁBYTOK

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Domov a záhrada? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 18 Domov a záhrada obchodov v Slovakia vrátane ASKO NÁBYTOK a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.