REKLAMA

Týždenné ponuky AUTO KELLY

AUTO KELLY logo
Najnovšie ponuky  AUTO KELLYundefined
Najnovšie ponuky AUTO KELLYundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti AUTO KELLY

AUTO KELLY logo
Ponuka AUTO KELLY
Ponuka AUTO KELLY
18. 5. 2022 - 14. 6. 2022
Otvoriť leták
AUTO KELLY logo
Ponuka AUTO KELLY
Ponuka AUTO KELLY
19. 4. 2022 - 17. 5. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti AUTO KELLY

Auto Kelly je česká spoločnosť špecializujúca sa na predaj autodielov a príslušenstva. V súčasnosti zamestnáva približne 27 000 ľudí vo viac ako 20 európskych krajinách so sieťou 1 100 pobočiek.

Príbeh spoločnosti AUTO KELLY: o spoločnosti AUTO KELLY?

Príbeh spoločnosti Auto Kelly sa začal pred viac ako 25 rokmi v Českej republike. Ide o obchodno-logistickú spoločnosť pôsobiacu na trhu s autodielmi od roku 1994. Spoločnosť Auto Kelly zastrešuje sieť viac ako 280 nezávislých autoservisov Auto Kelly a je členom spoločnosti LKQ Corporation, najväčšieho distribútora v Európe a Severnej Amerike. V súčasnosti sa spoločnosť Auto Kelly stala najväčším domácim dodávateľom náhradných dielov a príslušenstva pre auto-moto v regióne, pričom pôsobí aj na Slovensku a v Bulharsku.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti AUTO KELLY?

Spoločnosť Auto Kelly v súčasnosti ponúka široký sortiment produktov ako sú batérie, mazivá a oleje, žiarovky, stierače, spojovací materiál, diely motorov, hydraulika, kompresory, kolesá a pneumatiky, ľahké úžitkové vozidlá, bundy a rukavice, brzdy, vybavenie a ďalšie.

Aké značky nájdem v spoločnosti AUTO KELLY?

Zákazníci spoločnosti Auto Kelly môžu v jej katalógu nájsť veľký výber špičkových značiek vrátane Bosch, Hankook, Exide, Starline, Varta, Optima a Era a mnohých ďalších.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti AUTO KELLY?

Zákazníci môžu v spoločnosti Auto Kelly ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Obchod ponúka viacero sezónnych akcií a výpredajov na svojej webovej stránke a vo svojich predajniach. Pozrite si ich aktuálne ponuky a získajte zľavu až 50 % na vybraný tovar.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti AUTO KELLY

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Auto Kelly patria podobné predajne ako Inter Cars Slovensko, AUTOPELA SLOVAKIA, ELIT, Primauto a Abys.

Exkluzívne výhody spoločnosti AUTO KELLY

Zákazníci Auto Kelly's môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Zákazníci sa môžu zaregistrovať a vytvoriť si vlastné konto My Garage na webovej stránke Auto Kelly. Vďaka kontu môžete získať prístup k službe, ktorá má potreby vášho vozidla neustále pod kontrolou: dostávať upozornenia, pohodlne komunikovať so servisom, objednať si servisnú prehliadku, získať zľavu až do výšky 20 %, ako aj mnoho ďalších vernostných výhod.

Zľavy, ktoré poskytuje AUTO KELLY

Najnovšie ponuky a propagačné akcie spoločnosti Auto Kelly nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Spoločnosť Auto Kelly je významným dovozcom a distribútorom náhradných dielov, autopríslušenstva a autopríslušenstva. Či už hľadáte novú sadu autoplášťov alebo autobatérií, Auto Kelly sa o vás postará. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od spoločnosti Auto Kelly pomocou služby Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.autokelly.sk/