REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti AVON

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti AVON

Avon je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa kozmetikou, starostlivosťou o pleť, vôňami a osobnou starostlivosťou, ktorá v súčasnosti sídli v Londýne. Spoločnosť je štrnástou najväčšou kozmetickou spoločnosťou a so 6,4 milióna zástupcov je druhým najväčším podnikom priameho predaja na svete.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti AVON?

Spoločnosť Avon v súčasnosti vo svojich katalógoch ponúka širokú škálu výrobkov vrátane výrobkov starostlivosti o pleť, farebnej kozmetiky, vôní a výrobkov osobnej starostlivosti, ako sú maskary, očné tiene, rúže, púdre, korektory, podklady, hydratačné krémy a séra a mnohé ďalšie.

Bude mať AVON ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o AVON

Príbeh spoločnosti AVON: o spoločnosti AVON?
Open

Príbeh spoločnosti Avon sa začal v roku 1886, keď ju v New Yorku založil David H. McConnell. McConnell si spočiatku nekladol za cieľ vytvoriť kozmetickú spoločnosť: bol podomovým predajcom kníh, ktorý ponúkal vzorky vôní ako dodatočný benefit pre svoje zákazníčky. Videl, že tieto ženy mali väčší záujem o parfumy zadarmo ako o knihy, a to ho inšpirovalo k tomu, aby ich zamestnal ako obchodné zástupkyne. Tým sa začala dlhá história spoločnosti Avon, ktorá posilňuje postavenie žien na celom svete a ponúka kozmetické výrobky. Dnes sa spoločnosť Avon stala jednou z popredných spoločenských predajných kozmetických spoločností na svete, ktorá svoje výrobky komercionalizuje vo viac ako 100 krajinách vrátane Slovenska.

Aké značky nájdem v spoločnosti AVON?
Open

Avon je výrobca a predajca, ktorý vytvára kozmetické výrobky, ktoré sú špičkové, kvalitné a veľmi atraktívne pre dnešného spotrebiteľa. Spoločnosť predáva a distribuuje svoje vlastné značky a kolekcie, ako sú ANEW, Avon Color, Mark a Skin So Soft. Avon predáva aj ďalšie značky, ako napríklad Belif, Dr. Belmeur, Soft & Sensual a Supreme Nourishment.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti AVON?
Open

Zákazníci môžu so značkou Avon ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si sekciu najpredávanejších výrobkov Avon a objavte ich najlepšie výrobky za najnižšie ceny. Na vybraný tovar získate zľavu až 55 %.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti AVON
Open

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Avon patria ďalšie miestne spoločnosti ako Oriflame,YVES ROCHER, Mary Kay, Notino, All4Beauty, PROCTER & GAMBLE, Zerva Cosmetics a 2SIS

Exkluzívne výhody spoločnosti AVON
Open

Zákazníci spoločnosti Avon môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Na ich webovej stránke si môžete vytvoriť účet Avon a získať prístup k ďalším výhodám ako sú exkluzívne ponuky a špeciálne ceny.

Zľavy, ktoré poskytuje AVON
Open

Najnovšie ponuky a akcie Avon nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Či už hľadáte novú riasenku alebo výrobky na starostlivosť o pleť, Avon má pre vás všetko. Najlepšie výrobky pre vašu starostlivosť a krásu, vďaka ktorým sa budete cítiť dobre. Výrobky Avon prichádzajú, aby ste vyzerali ako zlato. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky Avon s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://avononline.avon.sk/

REKLAMA
REKLAMA