REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti BAUHAUS

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti BAUHAUS

Bauhaus je nemecký obchodný reťazec špecializujúci sa na [záhradkárske ](záhradkárske výrobky, výrobky pre domácich majstrov a výrobky pre domácnosť.)výrobky, výrobky[ pre domácich majstrov](záhradkárske výrobky, výrobky pre domácich majstrov a výrobky pre domácnosť.) a výrobky pre [domácnosť](záhradkárske výrobky, výrobky pre domácich majstrov a výrobky pre domácnosť.). Spoločnosť prevádzkuje 273 špecializovaných centier Bauhaus v 19 rôznych európskych krajinách.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti BAUHAUS?

Spoločnosť Bauhaus v súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov, ktorý zahŕňa viac ako 78 000 položiek. Zákazníci medzi nimi môžu nájsť elektrické a ručné náradie, materiály a stolárske výrobky, ručné náradie, drevo a stavebné prvky, podlahové a stenové obklady, osvetľovacie výrobky, interiérové a exteriérové farby a ďalšie.

Bude mať BAUHAUS ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o BAUHAUS

Príbeh spoločnosti BAUHAUS: o spoločnosti BAUHAUS?
Open

Príbeh Bauhausu sa začal na jar roku 1960, keď bolo v nemeckom Mannheime otvorené prvé špecializované centrum Bauhausu. Odvtedy sa Bauhaus stal tradičným miestom, kam prichádzajú milióny zákazníkov, aby si nakúpili všetko, čo potrebujú pre dielňu, dom a záhradu. V nasledujúcich rokoch Bauhaus pokračoval v raste a expanzii a v roku 2015 sa dostal aj na slovenský trh, kde nájdete jeho odborné centrum v bratislavskom Pharos Parku. Bauhaus si obľúbili zákazníci takmer v celej Európe a táto sieť sa každoročne rozširuje. Dnes môžete navštíviť viac ako 200 pobočiek rozmiestnených po celom regióne.

Aké značky nájdem v spoločnosti BAUHAUS?
Open

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber špičkových značiek, ako sú De Walt, Bosch, Makita, Metabo, Ryobi a Hi Koki a mnoho ďalších.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti BAUHAUS?
Open

Zákazníci môžu so spoločnosťou Bauhaus ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich aktuálne dostupné propagačné akcie a objavte ich položky s najnižšou cenou dostupné v katalógoch.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti BAUHAUS
Open

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Bauhaus patria podobné obchody, ktoré tiež pôsobia v regióne, ako napríklad AMD-M, TECH LIT, SIGMAshop a Jukomont.

Exkluzívne výhody spoločnosti BAUHAUS
Open

Zákazníci Bauhausu môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Môžete sa prihlásiť k odberu informačného bulletinu Bauhaus a začať dostávať nové informácie o ich najnovších vydaniach, aktuálnych ponukách a ďalšie informácie priamo do svojej e-mailovej schránky. Okrem toho Bauhaus ponúka aj množstvo špecifických služieb, ktoré výrazne zjednodušia nielen samotný nákup, ale aj prepravu či montáž zakúpeného tovaru. Objednajte si tovar z pohodlia domova bez toho, aby ste museli navštíviť Bauhaus: pošlite vybrané výrobky e-mailom alebo zavolajte na zákaznícku linku a pracovníci Bauhaus vám všetko pripravia na vyzdvihnutie pred predajňou.

Zľavy, ktoré poskytuje BAUHAUS
Open

Najnovšie ponuky a propagačné akcie spoločnosti Bauhaus nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich vyberá toľko ľudí. Bauhaus je špecialista na dielňu, dom a záhradu. Nech už hľadáte čokoľvek, Bauhaus sa o vás postará. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od Bauhaus s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.bauhaus.sk/

REKLAMA
REKLAMA