REKLAMA

Týždenné ponuky BILLA

BILLA logo
Najnovšie ponuky  BILLAundefined
Najnovšie ponuky BILLAundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti BILLA

BILLA logo
Ponuka BILLA
Ponuka BILLA
7. 7. 2022 - 13. 7. 2022
Otvoriť leták
BILLA logo
Ponuka BILLA
Ponuka BILLA
30. 6. 2022 - 5. 7. 2022
Otvoriť leták
BILLA logo
Ponuka BILLA
Ponuka BILLA
23. 6. 2022 - 29. 6. 2022
Otvoriť leták
BILLA logo
Ponuka BILLA
Ponuka BILLA
16. 6. 2022 - 22. 6. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti BILLA

Billa je rakúsky reťazec supermarketov, ktorý pôsobí v strednej, východnej a juhovýchodnej Európe. Spoločnosť patrí do nemeckej skupiny REWE a prevádzkuje viac ako 3 000 predajní, z ktorých 158 sa nachádza na Slovensku.

Príbeh spoločnosti BILLA: o spoločnosti BILLA?

Spoločnosť Billa bola založená v Rakúsku v roku 1953, keď Karl Wlaschek otvoril vo viedenskej štvrti Margareten diskontnú predajňu parfumov s názvom WKW. Po 40 rokoch neustálej expanzie a rozvoja začal supermarket svoju činnosť otvorením prvej pobočky v Slovenskej republike v roku 1993. Od svojho príchodu na Slovensko prešla Billa dynamickým rozvojom, ktorý dodnes sprevádza každoročný nárast počtu prevádzkovaných predajní. V novembri 2009 spoločnosť Billa otvorila svoju stú predajňu. V roku 1996 sa Billa stala súčasťou medzinárodnej skupiny REWE so sídlom v nemeckom Kolíne nad Rýnom. Dnes môžete na Slovensku nakupovať vo viac ako 150 predajniach Billa.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti BILLA?

Billa v súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov, ako sú zelenina a ovocie, mäso a ryby, mliečne výrobky, mrazené potraviny, pochutiny, nealkoholické nápoje, víno, nábytok, potreby pre domáce zvieratá a mnoho ďalších.

Aké značky nájdem v spoločnosti BILLA?

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber špičkových značiek, ako sú Coca-Cola, Nutella, Actimel a Milka. Supermarket tiež predáva svoje vlastné značkové výrobky pod viacerými privátnymi značkami: Billa Bio a ďalšie.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti BILLA?

Zákazníci môžu v Bille ušetriť viacerými spôsobmi. Zákazníci môžu skontrolovať aplikáciu Billa a získať prístup k množstvu zľavových kupónov, 10 % narodeninovej zľave na celý nákup, najnovšiemu vydaniu ich bezplatného časopisu Kulinarium a mnohým ďalším. Vychutnajte si až 40 % zľavy na vybraný tovar v ktorejkoľvek z ich predajní.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti BILLA

Billa väčšinou konkuruje iným obchodným reťazcom, ako sú CBA, Coop Jednota, Delia, Fresh, Kraj, Lidl a Moj Obchod.

Exkluzívne výhody spoločnosti BILLA

Zákazníci spoločnosti Billa môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Prihlásením sa na odber noviniek spoločnosti Billa môžu zákazníci ako prví dostávať ich najnovšie ponuky a novinky doručené priamo do schránky.

Zľavy, ktoré poskytuje BILLA

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Billa nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Billa je jedným z najväčších obchodných reťazcov supermarketov v krajine. Billa, ktorá je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, má všetko, čo hľadáte. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od Billa s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.billa.sk/