logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti BILLA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Billa je rakúsky reťazec supermarketov, ktorý pôsobí v strednej, východnej a juhovýchodnej Európe. Spoločnosť patrí do nemeckej skupiny REWE a prevádzkuje viac ako 3 000 predajní, z ktorých 158 sa nachádza na Slovensku.

Často kladené otázky o BILLA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti BILLA?

Zákazníci môžu v Bille ušetriť viacerými spôsobmi. Zákazníci môžu skontrolovať aplikáciu Billaa získať prístup k množstvu zľavových kupónov, 10 % narodeninovej zľave na celý nákup, najnovšiemu vydaniu ich bezplatného časopisu Kulinarium a mnohým ďalším. Vychutnajte si až 40 % zľavy na vybraný tovar v ktorejkoľvek z ich predajní.

Zľavy, ktoré poskytuje BILLA

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Billanájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Billaje jedným z najväčších obchodných reťazcov supermarketov v krajine. Billa, ktorá je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, má všetko, čo hľadáte. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od Billas Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.billa.sk/

Príbeh spoločnosti BILLA: o spoločnosti BILLA?

Spoločnosť Billa bola založená v Rakúsku v roku 1953, keď Karl Wlaschek otvoril vo viedenskej štvrti Margareten diskontnú predajňu parfumov s názvom WKW. Po 40 rokoch neustálej expanzie a rozvoja začal supermarket svoju činnosť otvorením prvej pobočky v Slovenskej republike v roku 1993. Od svojho príchodu na Slovensko prešla Billadynamickým rozvojom, ktorý dodnes sprevádza každoročný nárast počtu prevádzkovaných predajní. V novembri 2009 spoločnosť Billaotvorila svoju stú predajňu. V roku 1996 sa Billastala súčasťou medzinárodnej skupiny REWE so sídlom v nemeckom Kolíne nad Rýnom. Dnes môžete na Slovensku nakupovať vo viac ako 150 predajniach Billa.

Aké značky nájdem v spoločnosti BILLA?

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber špičkových značiek, ako sú Coca-Cola, Nutella, Actimel a Milka. Supermarket tiež predáva svoje vlastné značkové výrobky pod viacerými privátnymi značkami: Billa**Bio a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti BILLA

Billaväčšinou konkuruje iným obchodným reťazcom, ako sú CBA, Coop Jednota, Delia,Tesco, Fresh, Kraj, Lidl a Moj Obchod.

Exkluzívne výhody spoločnosti BILLA

Zákazníci spoločnosti Billamôžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Prihlásením sa na odber noviniek spoločnosti Billamôžu zákazníci ako prví dostávať ich najnovšie ponuky a novinky doručené priamo do schránky.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.