REKLAMA

Týždenné ponuky BLANCO

BLANCO logo
Najnovšie ponuky  BLANCOundefined
Najnovšie ponuky BLANCOundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti BLANCO

BLANCO logo
Katalóg BLANCO
Katalóg BLANCO
Katalóg 2022
Otvoriť leták
BLANCO logo
Katalóg BLANCO
Katalóg BLANCO
Katalóg 2022
Otvoriť leták
BLANCO logo
Katalóg BLANCO
Katalóg BLANCO
Katalóg 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti BLANCO

Blanco je nemecká spoločnosť špecializujúca sa na gastronomické zariadenia a drezy pre domácnosť. V súčasnosti má sídlo v Oberderdingene v Nemecku. Blanco zamestnáva približne 1 200 zamestnancov a pôsobí v Nemecku, na Slovensku a v Českej republike.

Príbeh spoločnosti BLANCO: o spoločnosti BLANCO?

Príbeh spoločnosti Blanco sa začal v roku 1925, keď bola pôvodne založená ako súkromný rodinný podnik. Od svojich začiatkov sa spoločnosť špecializuje na spracovanie nerezových materiálov a výrobu zariadení pre gastronómiu. Na Slovensku bola v roku 2001 založená obchodná spoločnosť ANCOR Slovakia ako hlavný dovozca spoločnosti Blanco pre SR. V súčasnosti je spoločnosť Blanco jednou z najrenomovanejších spoločností pôsobiacich v oblasti spracovania nehrdzavejúcej ocele a výroby gastronomických zariadení. Spoločnosť má dcérske spoločnosti nielen v Európe, ale aj v zámorí a jej výroba je sústredená v 3 výrobných závodoch v Nemecku (Oberderdingen, Sulzfeld a Sinsheim) a v 2 výrobných závodoch v zahraničí (Kanada a Česká republika).

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti BLANCO?

Spoločnosť Blanco v súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov vrátane drezov z nehrdzavejúcej ocele, silgranitových drezov, keramických drezov, drezov Steelart, kuchynských batérií, odpadkových systémov, drvičov odpadu, príslušenstva a dávkovačov umývacích prostriedkov a mnohých ďalších.

Aké značky nájdem v spoločnosti BLANCO?

Spoločnosť predáva a distribuuje výrobky pod vlastnou značkou, ktoré ponúkajú vysokokvalitné spracovanie a atraktívny dizajn starostlivo zhotovený ich tímom.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti BLANCO?

Zákazníci majú k dispozícii viacero spôsobov, ako ušetriť peniaze so spoločnosťou Blanco. Môžete si pozrieť ich výrobky a súpravy s najnižšími cenami, ktoré sú k dispozícii na ich stránke, alebo ich sekciu špeciálnych ponúk, kde nájdete ich najlepšie ponuky a akcie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti BLANCO

Blanco väčšinou konkuruje podobným značkám a obchodom, ako sú ANCOR, Franke, SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE a Vomz.

Exkluzívne výhody spoločnosti BLANCO

Zákazníci spoločnosti Blanco môžu v tomto obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Spoločnosť Blanco poskytuje záručný a pozáručný servis, technické poradenstvo, odborné zásahy a dodávky náhradných dielov pre všetky svoje výrobky zakúpené prostredníctvom našej spoločnosti.

Zľavy, ktoré poskytuje BLANCO

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Blanco nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Blanco vám prináša drezy a batérie najvyššej kvality práve pre vás. Spoločnosť Blanco, ktorá je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, má všetko, čo hľadáte. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od spoločnosti Blanco s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.blanco.sk/