logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti BLANCO

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti BLANCO

Blanco je nemecká spoločnosť špecializujúca sa na gastronomické zariadenia a drezy pre domácnosť. V súčasnosti má sídlo v Oberderdingene v Nemecku. Blanco zamestnáva približne 1 200 zamestnancov a pôsobí v Nemecku, na Slovensku a v Českej republike.

Často kladené otázky o BLANCO

Príbeh spoločnosti BLANCO: o spoločnosti BLANCO?
close

Príbeh spoločnosti Blanco sa začal v roku 1925, keď bola pôvodne založená ako súkromný rodinný podnik. Od svojich začiatkov sa spoločnosť špecializuje na spracovanie nerezových materiálov a výrobu zariadení pre gastronómiu. Na Slovensku bola v roku 2001 založená obchodná spoločnosť ANCOR Slovakia ako hlavný dovozca spoločnosti Blanco pre SR. V súčasnosti je spoločnosť Blanco jednou z najrenomovanejších spoločností pôsobiacich v oblasti spracovania nehrdzavejúcej ocele a výroby gastronomických zariadení. Spoločnosť má dcérske spoločnosti nielen v Európe, ale aj v zámorí a jej výroba je sústredená v 3 výrobných závodoch v Nemecku (Oberderdingen, Sulzfeld a Sinsheim) a v 2 výrobných závodoch v zahraničí (Kanada a Česká republika).

Aké značky nájdem v spoločnosti BLANCO?
close

Spoločnosť predáva a distribuuje výrobky pod vlastnou značkou, ktoré ponúkajú vysokokvalitné spracovanie a atraktívny dizajn starostlivo zhotovený ich tímom.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti BLANCO?
close

Zákazníci majú k dispozícii viacero spôsobov, ako ušetriť peniaze so spoločnosťou Blanco. Môžete si pozrieť ich výrobky a súpravy s najnižšími cenami, ktoré sú k dispozícii na ich stránke, alebo ich sekciu špeciálnych ponúk, kde nájdete ich najlepšie ponuky a akcie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti BLANCO
close

Blanco väčšinou konkuruje podobným značkám a obchodom, ako sú ANCOR, Franke, SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE a Vomz.

Exkluzívne výhody spoločnosti BLANCO
close

Zákazníci spoločnosti Blanco môžu v tomto obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Spoločnosť Blanco poskytuje záručný a pozáručný servis, technické poradenstvo, odborné zásahy a dodávky náhradných dielov pre všetky svoje výrobky zakúpené prostredníctvom našej spoločnosti.

Zľavy, ktoré poskytuje BLANCO
close

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Blanco nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Blanco vám prináša drezy a batérie najvyššej kvality práve pre vás. Spoločnosť Blanco, ktorá je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, má všetko, čo hľadáte. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od spoločnosti Blanco s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.blanco.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.