REKLAMA

Týždenné ponuky BONPRIX

Najnovšie ponuky  BONPRIX
Najnovšie ponuky BONPRIX

Najnovšie ponuky spoločnosti BONPRIX

REKLAMA

BONPRIX logo
Ponuka BONPRIX

Ponuka BONPRIX

ostávajú 2 dni
Otvoriť leták
BONPRIX logo
Ponuka BONPRIX

Ponuka BONPRIX

ostávajú 2 dni
Otvoriť leták
BONPRIX logo
Ponuka BONPRIX

Ponuka BONPRIX

Platí do 12. 2.
Otvoriť leták
BONPRIX logo
Ponuka BONPRIX

Ponuka BONPRIX

Platí do 2. 2.
Otvoriť leták

Ostatné značky Móda

PEPCO
PEPCO
ORSAY
ORSAY
KIK
KIK
H&M
H&M
DEICHMANN
DEICHMANN
TAKKO
TAKKO
GATE
GATE
CCC
CCC
PEPCO
PEPCO
ORSAY
ORSAY
KIK
KIK
H&M
H&M
DEICHMANN
DEICHMANN
TAKKO
TAKKO
GATE
GATE
CCC
CCC

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti BONPRIX

Bonprix je nemecká odevná spoločnosť založená v roku 1986 ako dcérska spoločnosť skupiny Otto Group. Spoločnosť zamestnáva 3 000 ľudí na celom svete. Bonprix v súčasnosti pôsobí v 29 krajinách v Európe, Rusku, Severnej a Južnej Amerike.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti BONPRIX?

Bonprixv súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov pre mužov, ženy a deti. Zákazníci medzi nimi nájdu tričká, džíny, obuv, pyžamá, mikiny, sukne, legíny, spodnú bielizeň, doplnky a iné.

REKLAMA

Často kladené otázky o BONPRIX

Príbeh spoločnosti BONPRIX: o spoločnosti BONPRIX?
Open

Spoločnosť Bonprix založili v roku 1986 Hans-Joachim Mundt a Michael Neve. Po počiatočnom úspechu uviedla spoločnosť Bonprix na trh svoj prvý katalóg, ktorý mal v tom čase iba 32 strán. V roku 1997 spoločnosť spustila aj svoju internetovú stránku, z ktorej v súčasnosti pochádza viac ako 50 % objednávok spoločnosti. V roku 1999 bola založená sieť módnych salónov Bonprix, ktoré sa pôvodne nachádzali v severnom Nemecku. Na slovenskom trhu má spoločnosť internetový obchod od roku 2006. V roku 2016 navštívilo internetový obchod Bonprix mesačne viac ako 440 000 používateľov.

Aké značky nájdem v spoločnosti BONPRIX?
Open

Spoločnosť predáva a distribuuje svoje vlastné značkové výrobky pod vlastnými značkami, ako sú BPC, Bodyflirt, Rainbow, BPC selection a John Baner. Bonprix ponúka rôzne značky a každý mesiac je pre ich zákazníkov k dispozícii nová kolekcia.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti BONPRIX?
Open

Zákazníci môžu v Bonprix ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich špeciálne ponuky, ktoré sú k dispozícii každý mesiac, a nájdite ich tovar za najnižšie ceny so zľavou až 40 % na vybraný tovar. Okrem toho Bonprix ponúka aj oblečenie za menej ako 10 eur.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti BONPRIX
Open

Bonprix konkuruje najmä podobným obchodom s módou, ako sú Luxury, Orsay,DEICHMANN,Takko, H&M,Butik Ella, Silvian Heach a Slowatch.

Exkluzívne výhody spoločnosti BONPRIX
Open

Zákazníci Bonprix môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Zaregistrujte sa do klubu Bonprix a staňte sa jeho členom: získate 10 % zľavu na každú objednávku, ktorá sa kombinuje so zľavovými kódmi a výpredajmi. Okrem toho sa môžete prihlásiť na odber ich informačného bulletinu a dostávať novinky o najnovších ponukách, akciách a trendoch.

Zľavy, ktoré poskytuje BONPRIX
Open

Najnovšie ponuky a propagačné akcie spoločnosti Bonprixnájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Od elegantných večerných šiat až po každodennú ležérnu módu a športový streetový štýl - toto je len niekoľko najobľúbenejších štýlov, ktoré si zákazníci Bonprixzamilovali. Bonprix, ktorý je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, má všetko, čo hľadáte. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od Bonprix s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.bonprix.sk/

REKLAMA