homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorBONPRIX
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti BONPRIX

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti BONPRIX

Bonprix je nemecká odevná spoločnosť založená v roku 1986 ako dcérska spoločnosť skupiny Otto Group. Spoločnosť zamestnáva 3 000 ľudí na celom svete. Bonprix v súčasnosti pôsobí v 29 krajinách v Európe, Rusku, Severnej a Južnej Amerike.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti BONPRIX?

Bonprixv súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov pre mužov, ženy a deti. Zákazníci medzi nimi nájdu tričká, džíny, obuv, pyžamá, mikiny, sukne, legíny, spodnú bielizeň, doplnky a iné.

Bude mať BONPRIX ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o BONPRIX

Príbeh spoločnosti BONPRIX: o spoločnosti BONPRIX?
Open

Spoločnosť Bonprix založili v roku 1986 Hans-Joachim Mundt a Michael Neve. Po počiatočnom úspechu uviedla spoločnosť Bonprix na trh svoj prvý katalóg, ktorý mal v tom čase iba 32 strán. V roku 1997 spoločnosť spustila aj svoju internetovú stránku, z ktorej v súčasnosti pochádza viac ako 50 % objednávok spoločnosti. V roku 1999 bola založená sieť módnych salónov Bonprix, ktoré sa pôvodne nachádzali v severnom Nemecku. Na slovenskom trhu má spoločnosť internetový obchod od roku 2006. V roku 2016 navštívilo internetový obchod Bonprix mesačne viac ako 440 000 používateľov.

Aké značky nájdem v spoločnosti BONPRIX?
Open

Spoločnosť predáva a distribuuje svoje vlastné značkové výrobky pod vlastnými značkami, ako sú BPC, Bodyflirt, Rainbow, BPC selection a John Baner. Bonprix ponúka rôzne značky a každý mesiac je pre ich zákazníkov k dispozícii nová kolekcia.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti BONPRIX?
Open

Zákazníci môžu v Bonprix ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich špeciálne ponuky, ktoré sú k dispozícii každý mesiac, a nájdite ich tovar za najnižšie ceny so zľavou až 40 % na vybraný tovar. Okrem toho Bonprix ponúka aj oblečenie za menej ako 10 eur.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti BONPRIX
Open

Bonprix konkuruje najmä podobným obchodom s módou, ako sú Luxury, Orsay,DEICHMANN,Takko, H&M,Butik Ella, Silvian Heach a Slowatch.

Exkluzívne výhody spoločnosti BONPRIX
Open

Zákazníci Bonprix môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Zaregistrujte sa do klubu Bonprix a staňte sa jeho členom: získate 10 % zľavu na každú objednávku, ktorá sa kombinuje so zľavovými kódmi a výpredajmi. Okrem toho sa môžete prihlásiť na odber ich informačného bulletinu a dostávať novinky o najnovších ponukách, akciách a trendoch.

Zľavy, ktoré poskytuje BONPRIX
Open

Najnovšie ponuky a propagačné akcie spoločnosti Bonprixnájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Od elegantných večerných šiat až po každodennú ležérnu módu a športový streetový štýl - toto je len niekoľko najobľúbenejších štýlov, ktoré si zákazníci Bonprixzamilovali. Bonprix, ktorý je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, má všetko, čo hľadáte. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od Bonprix s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.bonprix.sk/

REKLAMA
REKLAMA