REKLAMA

Týždenné ponuky CCC

CCC logo
Najnovšie ponuky  CCCundefined
Najnovšie ponuky CCCundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti CCC

CCC logo
Katalóg CCC
Katalóg CCC
Katalóg 2022
Otvoriť leták
CCC logo
Katalóg CCC
Katalóg CCC
Katalóg 2022
Otvoriť leták
CCC logo
Katalóg CCC
Katalóg CCC
Katalóg 2022
Otvoriť leták
CCC logo
Katalóg CCC
Katalóg CCC
Katalóg 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti CCC

Asko Nábytok je slovenský predajca nábytku. Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje 8 predajných miest rozmiestnených po celom Slovensku a jej ústredie sa nachádza v Bratislave.

Príbeh spoločnosti CCC: o spoločnosti CCC?

V tomto roku spoločnosť Asko Nábytok oslavuje 31 rokov svojho pôsobenia na českom a slovenskom trhu. Príbeh predajne sa datuje od roku 1991, kedy bola otvorená prvá predajňa v Prahe. Po počiatočnom úspechu sa spoločnosť rozšírila na slovenský trh v roku 2006, keď bola otvorená prvá predajňa v Nitre. V súčasnosti obchod ponúka široký sortiment nábytku v 8 predajniach po celej Slovenskej republike, ako aj vo vlastnom internetovom obchode, ktorý spustil v roku 2010. Dnes sa spoločnosť Asko Nábytok stala jedným z najväčších domácich predajcov nábytku v regióne.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti CCC?

Asko Nábytok v súčasnosti vo svojich predajniach ponúka široký sortiment výrobkov, ako sú stoly, obývacie steny, pohovky, gauče, kreslá, taburetky, svietidlá, písacie stoly, úložné predmety, barové stoličky, kuchynské linky, textil, drobné doplnky, dekorácie, postele a matrace a mnoho ďalších.

Aké značky nájdem v spoločnosti CCC?

Zákazníci spoločnosti Asko Nábytok môžu nájsť vlastné značkové výrobky spoločnosti pod jej privátnymi značkami.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti CCC?

Zákazníci môžu so spoločnosťou Asko Nábytok ušetriť viacero spôsobov. Pozrite si ich aktuálne špeciálne ponuky, ktoré sú k dispozícii v ich internetovom obchode a na predajných miestach, obchod má tiež sekciu výpredajov, ktorú si môžete pozrieť a nájsť v nej tovar za najnižšie ceny. Zákazníci môžu získať až 70 % zľavu na vybrané výrobky. Okrem toho sa zákazníci spoločnosti Asko môžu zapojiť do vernostného programu ich e-shopu a využívať zľavu na druhú objednávku.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti CCC

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Asko Nábytok patria ďalšie miestne predajne nábytku ako napríklad BoConcept Bratislava, Kare, Štýlový nábytok Estila a Alza.

Exkluzívne výhody spoločnosti CCC

Zákazníci spoločnosti Asko Nábytok môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Prihlásením sa na odber noviniek spoločnosti Asko môžu zákazníci dostávať špeciálne ponuky a novinky doručené priamo do schránky.

Zľavy, ktoré poskytuje CCC

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Asko Nábytok nájdete len s Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Fanúšikovia moderného nábytku a priaznivci tradičných štýlov môžu využiť širokú ponuku spoločnosti Asko Nábytok. Príďte sa inšpirovať značkou Asko Nábytok a presvedčte sa o ich vysokej kvalite služieb. Či už hľadáte novú pohovku, ktorá by nahradila vašu starú, alebo jedálenský stôl, Asko Nábytok si s vami poradí. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od Asko Nábytok s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://ccc.eu/sk/