logo

Najnovšie ponuky spoločnosti CCC

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

CCC je obchodný reťazec s obuvou, ktorý v súčasnosti pôsobí v strednej Európe prostredníctvom 992 predajní v takmer všetkých krajinách regiónu. Spoločnosť zamestnáva viac ako 13 000 zamestnancov.

Často kladené otázky o CCC

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti CCC?

Zákazníci môžu v CCC ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich aktuálne dostupné výpredajové ponuky a získajte až 60 % zľavu na svoj ďalší nákup s CCC. Zákazníci sa tiež môžu stať členmi klubu CCC a využívať viaceré zľavy, doručenie zdarma a narodeninové darčeky. Okrem toho CCC ponúka dopravu zadarmo pri objednávkach nad 20 eur.

Zľavy, ktoré poskytuje CCC

Najnovšie ponuky a propagačné akcie CCC nájdete len v aplikácii Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. CCC je jednou z najväčších maloobchodných spoločností v oblasti obuvi v strednej Európe. Spoločnosť CCC, ktorá je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, má všetko, čo hľadáte. Ponúka jedinečnú kolekciu dámskej, pánskej a detskej obuvi... S CCC si vhodnú obuv vyberie každý. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od CCC s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.asko-nabytok.sk/

Príbeh spoločnosti CCC: o spoločnosti CCC?

Začiatky spoločnosti CCC siahajú do prvej polovice 90. rokov, keď bola založená spoločnosť Miłek Trading Company, ktorá sa zaoberala maloobchodným a veľkoobchodným predajom obuvi. V roku 2001 bola postavená továreň na výrobu obuvi spoločnosti CCC, ktorá začala výrobu. V nasledujúcich rokoch spoločnosť založila svoju prvú zahraničnú dcérsku spoločnosť v Prahe a pokračovala v expanzii za svoje pôvodné hranice, pričom v roku 2012 dosiahla aj Slovensko. Dnes sa spoločnosť CCC stala jedným z najväčších maloobchodných predajcov obuvi v regióne, ktorý ročne predá viac ako 4 milióny párov obuvi.

Aké značky nájdem v spoločnosti CCC?

Spoločnosť vo svojich predajniach predáva a distribuuje veľký výber špičkových značiek. Zákazníci medzi nimi môžu nájsť značky ako Reebok, Vans, UNDER ARMOR, Skechers, Puma, New Balance, KAPPA, Converse, Crocs, Champion a Adidas.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti CCC

Medzi hlavných konkurentov CCC patria ďalší predajcovia obuvi ako Ecco, VTR, Shooos, Charles & Keith a Lowa.

Exkluzívne výhody spoločnosti CCC

Zákazníci CCC môžu v tomto obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Stiahnite si aplikáciu CCC a získajte neobmedzený prístup k najlepším ponukám, módnym tipom a trendom: nakupujte najmodernejšie kúsky bezpečne a rýchlo, vyhľadajte obrázok a získajte neobmedzený prístup k exkluzívnemu obsahu.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v CCC

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v CCC

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Móda? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 9 Móda obchodov v Slovakia vrátane CCC a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.