logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCOOP JEDNOTA
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti COOP JEDNOTA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

COOP Jednota je slovenská sieť supermarketov. Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje v krajine viac ako 2 300 predajní,

Často kladené otázky o COOP JEDNOTA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti COOP JEDNOTA?

Zákazníci môžu v COOP Jednota ušetriť viacerými spôsobmi. Získajte prístup k vernostnej karte COOP Jednota a začnite zbierať viaceré zľavy a špeciálne ponuky pri každom nákupe akéhokoľvek výrobku v ich predajniach. Nezabudnite si pozrieť ich aktuálne výpredajové ponuky a dostupné akcie.

Zľavy, ktoré poskytuje COOP JEDNOTA

Najnovšie ponuky a akcie COOP Jednota nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Užívajte si najlepšie ceny s jednou z najväčších sietí supermarketov na Slovensku. Vždy v ústrety svojim zákazníkom, COOP Jednota má všetko, čo hľadáte. Nečakajte už dlhšie a získajte najnovšie zľavy a výpredaje z COOP Jednota s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.coop.sk/

Príbeh spoločnosti COOP JEDNOTA: o spoločnosti COOP JEDNOTA?

COOP Jednota je najstarším obchodným systémom na Slovensku. Príbeh supermarketu sa začal písať už v roku 1845, keď Samuel Jurkovič založil prvé družstvo na Slovensku (Spolok gazdovský). Neskôr Samuel Ormis založil v roku 1869 v Revúcej prvý Potravný spolok, predchodcu družstevného maloobchodu. Odvtedy sa jeho kontinuita neprerušila a prešiel mnohými zmenami, až sa vypracoval na tradičný moderný maloobchod, ktorý poznajú jeho zákazníci: COOP Jednota. Dnes sa COOP Jednota stala jedným z najväčších domácich maloobchodných reťazcov s jednou z najširších sietí predajní potravín na Slovensku.

Aké značky nájdem v spoločnosti COOP JEDNOTA?

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber špičkových značkových výrobkov, ako sú Snickers, Nescafé, Coca Cola, Jar a Hellmann's a mnoho ďalších. COOP Jednota obchoduje aj s vlastnými výrobkami pod viacerými privátnymi značkami, ako sú Coop Premium, Coop Junior a Dobrá cena.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti COOP JEDNOTA

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti COOP Jednota patria ďalšie miestne siete supermarketov, ako napríklad CBA, Delia, Billa, Fresh, Kraj, Lidl a Moj Obchod.

Exkluzívne výhody spoločnosti COOP JEDNOTA

Zákazníci COOP Jednota môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Prihlásením sa na odber noviniek COOP Jednota sa ako prví dozviete o všetkých novinkách a akciách doručených priamo do vašej schránky.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.