REKLAMA

Týždenné ponuky COOP JEDNOTA

COOP JEDNOTA logo
Najnovšie ponuky  COOP JEDNOTAundefined
Najnovšie ponuky COOP JEDNOTAundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti COOP JEDNOTA

COOP JEDNOTA logo
Ponuka COOP JEDNOTA
Ponuka COOP JEDNOTA
1. 7. 2022 - 7. 7. 2022
Otvoriť leták
COOP JEDNOTA logo
Ponuka COOP JEDNOTA
Ponuka COOP JEDNOTA
24. 6. 2022 - 7. 7. 2022
Otvoriť leták
COOP JEDNOTA logo
Ponuka COOP JEDNOTA
Ponuka COOP JEDNOTA
17. 6. 2022 - 23. 6. 2022
Otvoriť leták
COOP JEDNOTA logo
Katalóg COOP JEDNOTA
Katalóg COOP JEDNOTA
Katalóg 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti COOP JEDNOTA

COOP Jednota je slovenská sieť supermarketov. Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje v krajine viac ako 2 300 predajní,

Príbeh spoločnosti COOP JEDNOTA: o spoločnosti COOP JEDNOTA?

COOP Jednota je najstarším obchodným systémom na Slovensku. Príbeh supermarketu sa začal písať už v roku 1845, keď Samuel Jurkovič založil prvé družstvo na Slovensku (Spolok gazdovský). Neskôr Samuel Ormis založil v roku 1869 v Revúcej prvý Potravný spolok, predchodcu družstevného maloobchodu. Odvtedy sa jeho kontinuita neprerušila a prešiel mnohými zmenami, až sa vypracoval na tradičný moderný maloobchod, ktorý poznajú jeho zákazníci: COOP Jednota. Dnes sa COOP Jednota stala jedným z najväčších domácich maloobchodných reťazcov s jednou z najširších sietí predajní potravín na Slovensku.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti COOP JEDNOTA?

COOP Jednota v súčasnosti ponúka vo svojich predajniach široký sortiment výrobkov. Zákazníci medzi nimi môžu nájsť zeleninu a ovocie, mäso a ryby, mliečne výrobky, mrazené potraviny, pochutiny, nealkoholické nápoje, víno, nábytok, potreby pre domáce zvieratá a ďalšie.

Aké značky nájdem v spoločnosti COOP JEDNOTA?

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber špičkových značkových výrobkov, ako sú Snickers, Nescafé, Coca Cola, Jar a Hellmann's a mnoho ďalších. COOP Jednota obchoduje aj s vlastnými výrobkami pod viacerými privátnymi značkami, ako sú Coop Premium, Coop Junior a Dobrá cena.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti COOP JEDNOTA?

Zákazníci môžu v COOP Jednota ušetriť viacerými spôsobmi. Získajte prístup k vernostnej karte COOP Jednota a začnite zbierať viaceré zľavy a špeciálne ponuky pri každom nákupe akéhokoľvek výrobku v ich predajniach. Nezabudnite si pozrieť ich aktuálne výpredajové ponuky a dostupné akcie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti COOP JEDNOTA

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti COOP Jednota patria ďalšie miestne siete supermarketov, ako napríklad CBA, Delia, Billa, Fresh, Kraj, Lidl a Moj Obchod.

Exkluzívne výhody spoločnosti COOP JEDNOTA

Zákazníci COOP Jednota môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Prihlásením sa na odber noviniek COOP Jednota sa ako prví dozviete o všetkých novinkách a akciách doručených priamo do vašej schránky.

Zľavy, ktoré poskytuje COOP JEDNOTA

Najnovšie ponuky a akcie COOP Jednota nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Užívajte si najlepšie ceny s jednou z najväčších sietí supermarketov na Slovensku. Vždy v ústrety svojim zákazníkom, COOP Jednota má všetko, čo hľadáte. Nečakajte už dlhšie a získajte najnovšie zľavy a výpredaje z COOP Jednota s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.coop.sk/