logo

Najnovšie ponuky spoločnosti DATART

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Datart je český a slovenský predajca zameraný na spotrebnú elektroniku so sídlom v Zlíne. Obchodný reťazec pozostáva z viac ako 100 predajní v Českej republike a 19 obchodov na Slovensku, ako aj internetového obchodu.

Často kladené otázky o DATART

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti DATART?

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžu zákazníci ušetriť peniaze pomocou Datart. Pozrite si ich aktuálne propagačné akcie dostupné pre všetky ich kategórie. Okrem toho si môžete objednať svoje produkty online a vyzdvihnúť ich zadarmo v akomkoľvek obchode Datart.

Zľavy, ktoré poskytuje DATART

Nájdite najnovšie ponuky a propagačné akcie datart iba pomocou Ponuky 365 a zistite, prečo si ich toľko ľudí naďalej vyberá. Či už hľadáte úplne nový notebook alebo najnovší mobilný telefón, Datart je tu pre Vás. Vždy v službách svojich zákazníkov má Datart všetko, čo hľadáte. Už nečakajte dlhšie a získajte najnovšie zľavy a predajné ponuky od spoločnosti Datart s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.datart.sk/

Príbeh spoločnosti DATART: o spoločnosti DATART?

Spoločnosť Datart založili v roku 1990 Pavel Sláma, Pavel Bádal, Petr Soukup a Charles Butler. Spočiatku sa zameriavala na dovoz a veľkoobchodný predaj spotrebnej elektroniky a nahrávateľných médií. 30. septembra 1992 sa maloobchodný predaj začal v prvej skúšobnej predajni, ktorá bola dočasne umiestnená v pražskom paláci Perla. V roku 1993 bola v priestoroch stanice metra Budějovická otvorená prvá stála maloobchodná predajňa Datart a v tom istom roku bola zriadená aj predajňa v Andělu. V nasledujúcich rokoch začala predajňa rozširovať a v roku 1999 otvorila prvú predajňu Datart na Slovensku so sídlom v Banskej Bystrici. Dnes je Datart súčasťou skupiny HP TRONIC a je jedným z najväčších predajcov elektroniky v Českej Republike a na Slovensku.

Aké značky nájdem v spoločnosti DATART?

S Datartom budete mať k disozícii veľký výber špičkových značiek, ako sú Apple, Samsung, Huawei, LG, Canon, HP, Philips, Bosch, Lenovo, Acer, Xiaomi, Dyson, Siemens a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti DATART

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Datart patria ďalšie miestne obchody ako NAY ELEKTRODOM, PLANEO ELEKTRO,Akton Elektro, Alza, Mall, Nay a AGEM Computers.

Exkluzívne výhody spoločnosti DATART

Zákazníci spoločnosti Datart môžu v obchode využiť mnoho exkluzívnych výhod. Obchod ponúka svoje služby FAST ART: Datart pripraví vašu objednávku, aby ste si ju mohli prísť vyzdvihnúť do 30 minút.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v DATART

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v DATART

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Elektronika? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 5 Elektronika obchodov v Slovakia vrátane DATART a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.