logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti DATART

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti DATART

Datart je český a slovenský predajca zameraný na spotrebnú elektroniku so sídlom v Zlíne. Obchodný reťazec pozostáva z viac ako 100 predajní v Českej republike a 19 obchodov na Slovensku, ako aj internetového obchodu.

Často kladené otázky o DATART

Príbeh spoločnosti DATART: o spoločnosti DATART?
close

Spoločnosť Datart založili v roku 1990 Pavel Sláma, Pavel Bádal, Petr Soukup a Charles Butler. Spočiatku sa zameriavala na dovoz a veľkoobchodný predaj spotrebnej elektroniky a nahrávateľných médií. 30. septembra 1992 sa maloobchodný predaj začal v prvej skúšobnej predajni, ktorá bola dočasne umiestnená v pražskom paláci Perla. V roku 1993 bola v priestoroch stanice metra Budějovická otvorená prvá stála maloobchodná predajňa Datart a v tom istom roku bola zriadená aj predajňa v Andělu. V nasledujúcich rokoch začala predajňa rozširovať a v roku 1999 otvorila prvú predajňu Datart na Slovensku so sídlom v Banskej Bystrici. Dnes je Datart súčasťou skupiny HP TRONIC a je jedným z najväčších predajcov elektroniky v Českej Republike a na Slovensku.

Aké značky nájdem v spoločnosti DATART?
close

S Datartom budete mať k disozícii veľký výber špičkových značiek, ako sú Apple, Samsung, Huawei, LG, Canon, HP, Philips, Bosch, Lenovo, Acer, Xiaomi, Dyson, Siemens a ďalšie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti DATART?
close

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžu zákazníci ušetriť peniaze pomocou Datart. Pozrite si ich aktuálne propagačné akcie dostupné pre všetky ich kategórie. Okrem toho si môžete objednať svoje produkty online a vyzdvihnúť ich zadarmo v akomkoľvek obchode Datart.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti DATART
close

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Datart patria ďalšie miestne obchody ako NAY ELEKTRODOM, PLANEO ELEKTRO,Akton Elektro, Alza, Mall, Nay a AGEM Computers.

Exkluzívne výhody spoločnosti DATART
close

Zákazníci spoločnosti Datart môžu v obchode využiť mnoho exkluzívnych výhod. Obchod ponúka svoje služby FAST ART: Datart pripraví vašu objednávku, aby ste si ju mohli prísť vyzdvihnúť do 30 minút.

Zľavy, ktoré poskytuje DATART
close

Nájdite najnovšie ponuky a propagačné akcie datart iba pomocou Ponuky 365 a zistite, prečo si ich toľko ľudí naďalej vyberá. Či už hľadáte úplne nový notebook alebo najnovší mobilný telefón, Datart je tu pre Vás. Vždy v službách svojich zákazníkov má Datart všetko, čo hľadáte. Už nečakajte dlhšie a získajte najnovšie zľavy a predajné ponuky od spoločnosti Datart s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.datart.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.