REKLAMA

Týždenné ponuky DECATHLON

DECATHLON logo
Najnovšie ponuky  DECATHLONundefined
Najnovšie ponuky DECATHLONundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti DECATHLON

DECATHLON logo
Katalóg DECATHLON
Katalóg DECATHLON
Katalóg 2022
Otvoriť leták
DECATHLON logo
Katalóg DECATHLON
Katalóg DECATHLON
Katalóg 2022
Otvoriť leták
DECATHLON logo
Katalóg DECATHLON
Katalóg DECATHLON
Katalóg 2022
Otvoriť leták
DECATHLON logo
Katalóg DECATHLON
Katalóg DECATHLON
Katalóg 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti DECATHLON

Decathlon je francúzsky maloobchodný predajca športových potrieb s viac ako 1700 predajňami v 60 krajinách sveta. Spoločnosť má v súčasnosti sídlo vo Villeneuve-d'Ascq a zamestnáva viac ako 100 000 zamestnancov. Na Slovensku Decathlon prevádzkuje 10 predajných miest.

Príbeh spoločnosti DECATHLON: o spoločnosti DECATHLON?

Spoločnosť Decathlon založil Michel Leclercq 27. júla 1976 ako inovatívny koncept. Spoločnosť začala s predajňou v Lille vo Francúzsku a stala sa prvým obchodom ponúkajúcim všetky druhy športového tovaru pod jednou strechou. Po počiatočnom úspechu začala spoločnosť o desať rokov neskôr expandovať do zahraničia. Úplne prvá myšlienka otvoriť Decathlon na Slovensku však vznikla až v roku 2011. V nasledujúcich rokoch sa na tejto myšlienke pracovalo a v roku 2014 sa stala skutočnosťou keď bola v roku 2015 otvorená prvá predajňa so sídlom v Bratislave.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti DECATHLON?

Decathlon v súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov pre mužov, ženy a deti. Zákazníci medzi nimi môžu nájsť bundy, tričká, obuv, nohavice, legíny a pančuchy, teplákové súpravy, šortky, plavky, batohy, fľaše na vodu, bicykle, doplnky, športové vybavenie a mnoho ďalších výrobkov.

Aké značky nájdem v spoločnosti DECATHLON?

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber špičkových značiek, okrem iného Adidas, ASICS, Puma, Nike, Reebok, Salomon, Columbia a Skechers. Sortiment spoločnosti Decathlon zahŕňa aj vlastné značkové výrobky pod približne tridsiatimi značkami pre konkrétne športové odvetvia, ako sú Artengo, B'Twin, Inesis, Kalenji, Starboard, Van Rysel, Kipsta a ďalšie.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti DECATHLON?

Zákazníci môžu v spoločnosti Decathlon ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si aktuálne ponuky spoločnosti Decathlon dostupné na jej webovej stránke a nájdite pre vás najlepšie ceny a výpredajové ponuky. Okrem toho obchod ponúka aj bezplatné služby kliknutia a vyzdvihnutia.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti DECATHLON

Decathlon väčšinou konkuruje podobným predajcom, ako sú Tatra Sports, Sports Direct, Alpha Sport, Intersport a Sportrysy.

Exkluzívne výhody spoločnosti DECATHLON

Zákazníci Decathlonu môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. So svojím účtom môžu zákazníci získať prístup k svojmu profilu s históriou nákupov, pridávať položky do nákupného košíka a podobne.

Zľavy, ktoré poskytuje DECATHLON

Najnovšie ponuky a akcie Decathlonu nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Či už hľadáte športové oblečenie, alebo nové vybavenie, Decathlon má pre vás všetko. Decathlon, ktorý je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, má všetko, čo hľadáte. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od Decathlon s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.decathlon.sk/