logo
homeIcon
  1. separatorŠport
  2. separatorDECATHLON

Najnovšie ponuky spoločnosti DECATHLON

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Decathlon je francúzsky maloobchodný predajca športových potrieb s viac ako 1700 predajňami v 60 krajinách sveta. Spoločnosť má v súčasnosti sídlo vo Villeneuve-d'Ascq a zamestnáva viac ako 100 000 zamestnancov. Na Slovensku Decathlonprevádzkuje 10 predajných miest.

Často kladené otázky o DECATHLON

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti DECATHLON?

Zákazníci môžu v spoločnosti Decathlon ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si aktuálne ponuky spoločnosti Decathlon dostupné na jej webovej stránke a nájdite pre vás najlepšie ceny a výpredajové ponuky. Okrem toho obchod ponúka aj bezplatné služby kliknutia a vyzdvihnutia.

Zľavy, ktoré poskytuje DECATHLON

Najnovšie ponuky a akcie Decathlonu nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Či už hľadáte športové oblečenie, alebo nové vybavenie, Decathlon má pre vás všetko. Decathlon, ktorý je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, má všetko, čo hľadáte. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od Decathlon s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.decathlon.sk/

Príbeh spoločnosti DECATHLON: o spoločnosti DECATHLON?

Spoločnosť Decathlonzaložil Michel Leclercq 27. júla 1976 ako inovatívny koncept. Spoločnosť začala s predajňou v Lille vo Francúzsku a stala sa prvým obchodom ponúkajúcim všetky druhy športového tovaru pod jednou strechou. Po počiatočnom úspechu začala spoločnosť o desať rokov neskôr expandovať do zahraničia. Úplne prvá myšlienka otvoriť Decathlonna Slovensku však vznikla až v roku 2011. V nasledujúcich rokoch sa na tejto myšlienke pracovalo a v roku 2014 sa stala skutočnosťou keď bola v roku 2015 otvorená prvá predajňa so sídlom v Bratislave.

Aké značky nájdem v spoločnosti DECATHLON?

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber špičkových značiek, okrem iného Adidas, ASICS, Puma, Nike, Reebok, Salomon, Columbia a Skechers. Sortiment spoločnosti Decathlonzahŕňa aj vlastné značkové výrobky pod približne tridsiatimi značkami pre konkrétne športové odvetvia, ako sú Artengo, B'Twin, Inesis, Kalenji, Starboard, Van Rysel, Kipsta a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti DECATHLON

Decathlon väčšinou konkuruje podobným predajcom, ako sú Tatra Sports,Exispot, Sports Direct, Alpha Sport, Intersport a Sportrysy.

Exkluzívne výhody spoločnosti DECATHLON

Zákazníci Decathlonu môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. So svojím účtom môžu zákazníci získať prístup k svojmu profilu s históriou nákupov, pridávať položky do nákupného košíka a podobne.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v DECATHLON

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v DECATHLON

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Šport? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 6 Šport obchodov v Slovakia vrátane DECATHLON a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.