logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti DECODOM

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Decodom je slovenský obchod s nábytkom, ktorý sa špecializuje na výrobky do kuchyne a obývačky. Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje 70 predajných miest rozmiestnených po celej krajine. Hlavné sídlo spoločnosti Decodom sa nachádza v Topoľčanoch.

Často kladené otázky o DECODOM

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti DECODOM?

Zákazníci môžu so spoločnosťou Decodom ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich aktuálne výpredajové akcie a dostupné ponuky a získajte až 70 % zľavu na vybrané produkty. Nezabudnite, že Decodom má pre svojich zákazníkov aj viaceré sezónne zľavy.

Zľavy, ktoré poskytuje DECODOM

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Decodom nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ju stále vyberá toľko ľudí. Spoločnosť Decodom s viac ako 100-ročnou históriou sa stala významným výrobcom a najväčším slovenským exportérom nábytku do obývacích izieb a kuchýň. Vždy v ústrety svojim zákazníkom, Decodom má všetko, čo hľadáte vytváraním jedinečných produktov. Nečakajte už dlhšie a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od Decodom s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.decodom.sk/

Príbeh spoločnosti DECODOM: o spoločnosti DECODOM?

Príbeh spoločnosti Decodom sa začal pred viac ako sedemdesiatimi rokmi, keď bola spoločnosť prvýkrát založená na Slovensku. Decodom je slovenská rodinná firma s viac ako 100-ročnou históriou a 74-ročným know-how v oblasti nábytku. Každoročne sa spoločnosti podarí uspokojiť viac ako 30 000 zákazníkov prostredníctvom svojich predajní a internetového obchodu. V priebehu rokov sa Decodom stal jedným z popredných a najväčších výrobcov kuchynského nábytku na Slovensku. Spoločnosť je tiež významným výrobcom a najväčším slovenským vývozcom nábytku obývacích izieb.

Aké značky nájdem v spoločnosti DECODOM?

V spoločnosti Decodom môžete nájsť ich vlastné značkové výrobky vyrobené a navrhnuté ich tímami odborníkov. Spoločnosť predáva a distribuuje aj iné značky, ako napríklad Bosch, Whirlpool, BEKO, anAriston a mnoho ďalších.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti DECODOM

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Decodom patria ďalšie miestne predajne nábytku, ako napríklad BoConcept, Estila,Mobelix, XXXLutz, KINNARPS ,Ikea,a Nábytok.

Exkluzívne výhody spoločnosti DECODOM

Zákazníci spoločnosti Decodom môžu v tomto obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Môžete sa prihlásiť na odber noviniek spoločnosti Decodom a začať dostávať novinky a ponuky priamo do svojej poštovej schránky. Okrem toho si zákazníci môžu na webovej stránke Decodom vytvoriť vlastný účet a začať pridávať tovar do nákupného košíka.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.