REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti DECODOM

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti DECODOM

Decodom je slovenský obchod s nábytkom, ktorý sa špecializuje na výrobky do kuchyne a obývačky. Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje 70 predajných miest rozmiestnených po celej krajine. Hlavné sídlo spoločnosti Decodom sa nachádza v Topoľčanoch.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti DECODOM?

Decodom v súčasnosti ponúka vo svojich katalógoch a predajniach široký sortiment viac ako 6400 výrobkov. Nájdete medzi nimi pohovky, kreslá, taburetky, vojnové úložné systémy, kuchynské spotrebiče, kuchynské zostavy, jedálenské stoly, police, zásuvky, postele, šatníky, skrine a ďalšie.

Bude mať DECODOM ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o DECODOM

Príbeh spoločnosti DECODOM: o spoločnosti DECODOM?
Open

Príbeh spoločnosti Decodom sa začal pred viac ako sedemdesiatimi rokmi, keď bola spoločnosť prvýkrát založená na Slovensku. Decodom je slovenská rodinná firma s viac ako 100-ročnou históriou a 74-ročným know-how v oblasti nábytku. Každoročne sa spoločnosti podarí uspokojiť viac ako 30 000 zákazníkov prostredníctvom svojich predajní a internetového obchodu. V priebehu rokov sa Decodom stal jedným z popredných a najväčších výrobcov kuchynského nábytku na Slovensku. Spoločnosť je tiež významným výrobcom a najväčším slovenským vývozcom nábytku obývacích izieb.

Aké značky nájdem v spoločnosti DECODOM?
Open

V spoločnosti Decodom môžete nájsť ich vlastné značkové výrobky vyrobené a navrhnuté ich tímami odborníkov. Spoločnosť predáva a distribuuje aj iné značky, ako napríklad Bosch, Whirlpool, BEKO, anAriston a mnoho ďalších.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti DECODOM?
Open

Zákazníci môžu so spoločnosťou Decodom ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich aktuálne výpredajové akcie a dostupné ponuky a získajte až 70 % zľavu na vybrané produkty. Nezabudnite, že Decodom má pre svojich zákazníkov aj viaceré sezónne zľavy.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti DECODOM
Open

Medzi hlavných konkurentov spoločnosti Decodom patria ďalšie miestne predajne nábytku, ako napríklad BoConcept, Estila,Mobelix, XXXLutz, KINNARPS ,Ikea,a Nábytok.

Exkluzívne výhody spoločnosti DECODOM
Open

Zákazníci spoločnosti Decodom môžu v tomto obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Môžete sa prihlásiť na odber noviniek spoločnosti Decodom a začať dostávať novinky a ponuky priamo do svojej poštovej schránky. Okrem toho si zákazníci môžu na webovej stránke Decodom vytvoriť vlastný účet a začať pridávať tovar do nákupného košíka.

Zľavy, ktoré poskytuje DECODOM
Open

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Decodom nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ju stále vyberá toľko ľudí. Spoločnosť Decodom s viac ako 100-ročnou históriou sa stala významným výrobcom a najväčším slovenským exportérom nábytku do obývacích izieb a kuchýň. Vždy v ústrety svojim zákazníkom, Decodom má všetko, čo hľadáte vytváraním jedinečných produktov. Nečakajte už dlhšie a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od Decodom s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.decodom.sk/

REKLAMA
REKLAMA