logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorDEICHMANN
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti DEICHMANN

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Deichmann je nemecký maloobchodný predajca obuvi. Spoločnosť prevádzkuje 4 200 predajní v 31 krajinách a zamestnáva viac ako 40 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť Deichmann má v súčasnosti sídlo v Essene v Nemecku.

Často kladené otázky o DEICHMANN

Príbeh spoločnosti DEICHMANN: o spoločnosti DEICHMANN?
close

Príbeh spoločnosti sa začal v roku 1913 v robotníckej štvrti Essen-Borbeck v srdci nemeckého Porúria. V tom čase si Heinrich Deichmann, narodený v roku 1888, otvoril obuvnícky obchod a viedol ho so svojou manželkou Juliou. Po prvej svetovej vojne Deichmann a jeho obuvníci prvýkrát vyrábali vlastnú obuv. Čoskoro potom Heinrich Deichmann nakupoval lacný nový tovar z obuvníckych tovární, aby ho ďalej predával vlastným zákazníkom. Po desaťročiach úspechu začala spoločnosť rýchlo expandovať za svoje pôvodné hranice a v roku 2004 sa dostala aj na Slovensko. O dve generácie a takmer storočie neskôr sa spoločnosť vypracovala na lídra na európskom trhu. Dnes je spoločnosť Deichmann jedným z najväčších maloobchodných predajcov obuvi v Európe. Deichmann je rodinný podnik, ktorý verí v rast prostredníctvom vlastných zdrojov.

Aké značky nájdem v spoločnosti DEICHMANN?
close

U spoločnosti Deichmann môžete nájsť veľký výber top známych značiek, ako sú Adidas, Puma, Nike, Asics, Wrangler, Skechers, Champion, Fila, Levi's, Reebok a Crocs a mnoho ďalších.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti DEICHMANN?
close

Zákazníci môžu v spoločnosti Deichmann ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Zákazníci si môžu pozrieť aktuálne zľavy a výpredajové ponuky Deichmann, ktoré sú k dispozícii počas obmedzeného času. Využite až 50 % zľavu na vybrané modely. Nezabudnite, že obchod ponúka bezplatné doručenie v rámci Slovenskej republiky.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti DEICHMANN
close

Deichmann väčšinou konkuruje podobným predajcom obuvi ako sú CCC, Ecco, VTR, Shooos, Charles & Keith a Lowa.

Exkluzívne výhody spoločnosti DEICHMANN
close

Zákazníci spoločnosti Deichmann môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Prihlásením sa na odber noviniek Deichmann's môžete dostávať ich najnovšie ponuky a novinky doručené priamo do vašej schránky.

Zľavy, ktoré poskytuje DEICHMANN
close

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Deichmann nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Spoločnosť Deichmann je poprednou spoločnosťou na európskom trhu s obuvou. Vďaka širokému výberu obuvi pre všetky vekové kategórie poskytuje spoločnosť Deichmann jednu z najširších ponúk na trhu. Spoločnosť Deichmann, ktorá je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, má všetko, čo hľadáte, a najnovšie módne trendy. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od Deichmann s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.deichmann.com/SK/sk/shop/welcome.html

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.