REKLAMA

Týždenné ponuky DRÁČIK

DRÁČIK logo
Najnovšie ponuky  DRÁČIKundefined
Najnovšie ponuky DRÁČIKundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti DRÁČIK

DRÁČIK logo
Ponuka DRÁČIK
Ponuka DRÁČIK
27. 6. 2022 - 16. 9. 2022
Otvoriť leták
DRÁČIK logo
Ponuka DRÁČIK
Ponuka DRÁČIK
29. 3. 2022 - 1. 6. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti DRÁČIK

Dráčik je slovenský maloobchodný reťazec s hračkami.

Príbeh spoločnosti DRÁČIK: o spoločnosti DRÁČIK?

Dráčik vstúpil na slovenský trh s hračkami v roku 1991 a rýchlo sa stal najväčším predajcom hračiek na Slovensku vďaka svojim špičkovým produktom a kreatívnym marketingovým aktivitám. V roku 2017 prevádzkoval Dráčik 79 predajní v Čechách a na Morave a 77 na Slovensku. Cieľom spoločnosti Dráčik je ponúkať svojim zákazníkom najinovatívnejšie hračky z celého sveta.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti DRÁČIK?

Dráčik ponúka široký sortiment hračiek a hier, bábiky, domčeky pre bábiky, kočíky, autíčka, vláčiky, nákladné autá a motorky, drevené hračky, kostýmy, hudobné nástroje, knihy, CD, DVD, kocky LEGO, kreatívne hračky, šperky, kozmetiku, dočasné tetovanie, plyšové hračky, deky, detské telocvične, puzzle, školské potreby, spoločenské hry, stavebnice, hracie pištole a ďalšie.

Aké značky nájdem v spoločnosti DRÁČIK?

Dráčik predáva najznámejšie značky, ako sú Fisher Price, Barbie, Hot Wheels, Chicco, Hasbro, LEGO, Mattel, Schleich, Spin Master, Disney, DC, Dolly Fashion, Gravitrax, Hatchimals, Hello Kitty, LOL Surprise, Matchbox, Meccano, Monopoly, Nerf, Paw Patrol, Play Doh, Pokemon, Polly Pocket, Shopkins, Star Wars, Transformers, Trolls, Crayola, Dino Toys, Eolo Sport, Keenway, Kiddieland, Playmobil, Clementoni, Epline, Geomag, Majorette, Schmidt, Simba Toys, Vista, Wader a Mega Bloks.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti DRÁČIK?

Navštívte internetový obchod Dráčik a dozviete sa o ich časovo obmedzených ponukách a sezónnych výpredajoch. Pozrite si katalógy Dráčik, kde nájdete ich najnovšie prírastky. Najlepšie zľavy nájdete v sekciách Výpredaj.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti DRÁČIK

Hlavnými konkurentmi spoločnosti Dráčik sú podobné spoločnosti ako Hraciek, Mravenisko, HrackyshopBombahracky, Sparkys a Svet puzzle

Exkluzívne výhody spoločnosti DRÁČIK

Získajte kartu Fairytale Card a využívajte špeciálne výhody, jedinečné zľavy, propagačné akcie a prístup na exkluzívne podujatia a aktivity.

Zľavy, ktoré poskytuje DRÁČIK

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie Dráčikove zľavy a knižky. Objavte najnovšie ponuky, ktoré pre vás Dráčik má. Nájdite tie najlepšie zľavy v niektorom z podnikov Dráčik vo vašom okolí. Ušetrite pri ďalšom nákupe vedeckých stavebníc a drevených hračiek s Dráčikom a Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.dracik.sk/