logo
homeIcon
  1. separatorDeti
  2. separatorDRÁČIK
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti DRÁČIK

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Dráčik je slovenský maloobchodný reťazec s hračkami.

Často kladené otázky o DRÁČIK

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti DRÁČIK?

Navštívte internetový obchod Dráčik a dozviete sa o ich časovo obmedzených ponukách a sezónnych výpredajoch. Pozrite si katalógy Dráčik, kde nájdete ich najnovšie prírastky.

Najlepšie zľavy nájdete v sekciách Výpredaj.

Zľavy, ktoré poskytuje DRÁČIK

Ponuky 365 vám prináša tie najlepšie Dráčikove zľavy a knižky. Objavte najnovšie ponuky, ktoré pre vás Dráčik má. Nájdite tie najlepšie zľavy v niektorom z podnikov Dráčik vo vašom okolí. Ušetrite pri ďalšom nákupe vedeckých stavebníc a drevených hračiek s Dráčikom a Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.dracik.sk/

Príbeh spoločnosti DRÁČIK: o spoločnosti DRÁČIK?

Dráčik vstúpil na slovenský trh s hračkami v roku 1991 a rýchlo sa stal najväčším predajcom hračiek na Slovensku vďaka svojim špičkovým produktom a kreatívnym marketingovým aktivitám. V roku 2017 prevádzkoval Dráčik 79 predajní v Čechách a na Morave a 77 na Slovensku. Cieľom spoločnosti Dráčik je ponúkať svojim zákazníkom najinovatívnejšie hračky z celého sveta.

Aké značky nájdem v spoločnosti DRÁČIK?

Dráčik predáva najznámejšie značky, ako sú Fisher Price, Barbie, Hot Wheels, Chicco, Hasbro, LEGO, Mattel, Schleich, Spin Master, Disney, DC, Dolly Fashion, Gravitrax, Hatchimals, Hello Kitty, LOL Surprise, Matchbox, Meccano, Monopoly, Nerf, Paw Patrol, Play Doh, Pokemon, Polly Pocket, Shopkins, Star Wars, Transformers, Trolls, Crayola, Dino Toys, Eolo Sport, Keenway, Kiddieland, Playmobil, Clementoni, Epline, Geomag, Majorette, Schmidt, Simba Toys, Vista, Wader a Mega Bloks.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti DRÁČIK

Hlavnými konkurentmi spoločnosti Dráčik sú podobné spoločnosti ako Alltoys, Hraciek, Mravenisko, HrackyshopBombahracky, Sparkys a Svet puzzle

Exkluzívne výhody spoločnosti DRÁČIK

Získajte kartu Fairytale Card a využívajte špeciálne výhody, jedinečné zľavy, propagačné akcie a prístup na exkluzívne podujatia a aktivity.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.