logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorED PROFI
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti ED PROFI

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Ed Profi je česká sieť predajní zameraná na predaj počítačov, počítačového príslušenstva a technológií. S dlhoročnou históriou pôsobí Ed Profi na trhu, nie len v Českej republike ale aj na Slovensku.

Často kladené otázky o ED PROFI

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti ED PROFI?

Ušetriť peniaze na Ed Profi je veľmi jednoduché, ak využijete ponuky a propagačné akcie uverejnené na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode Ed Profi nájdu zákazníci veľký výber produktov za zvýhodnené ceny. Okrem toho Ed Profi často ponúka sezónne zľavy. Prihlásením sa k odberu noviniek je možné mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Zľavy, ktoré poskytuje ED PROFI

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Ed Profi na Slovensku má. Pokiaľ ide o počítače, v Ed Profi nájdete všetok spotrebný materiál, ktorý potrebujete, a ešte viac. Pozrite sa na Ponuky 365 a začnite šetriť s Ed Profi ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.edprofi.cz/sk/

Príbeh spoločnosti ED PROFI: o spoločnosti ED PROFI?

História spoločnosti Ed Profi siaha do prvého desaťročia roku 2000, keď bola založená v Českej republike. Od svojich začiatkov sa spoločnosť Ed Profi zameriava nielen na predaj počítačov a technologických produktov, ale stáva sa aj sieťou odborníkov, ktorí organizujú stretnutia a konferencie s cieľom predstaviť najnovší vývoj vo svete technológií, ako aj poskytovať školenia v oblasti používania technológií.

Na Slovensku Ed Profi pristála koncom roka 2000, odvtedy je značka uznávaná medzi slovenskými spotrebiteľmi. V súčasnosti má Ed Profi viac ako 70 predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch Slovenska

Aké značky nájdem v spoločnosti ED PROFI?

Ed Profi predáva produkty známych značiek, ako sú Dji, Garmin, Dell, Hikvision, LG, Lenovo, Acer, Virtuos, Eset, Avacom, Mio, Eaton, Microsoft, Fujitsu, Gigaset, Goclever, Nec, Meizu, Lexmark, Kingston, Nvidia, Nokia, Optoma, Philips, Sandisk, Tomtom, Tp-Link, Trust, Samsung, Hewlett Packard, Xerox, Verbatim, Samsung, Canon, Logitech, Sharp, Epson, Creative, Brother, AMD, BenQ, HP, Sony a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti ED PROFI

Ed Profi konkuruje na Slovensku ďalším obchodným reťazcom, ako sú Technimax,PLANEO ELEKTRO, NAY ELEKTRODOM,Agem, It Computers, Alza a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti ED PROFI

Ed Profi ponúka svojim zákazníkom širokú škálu počítačov a počítačového príslušenstva za veľmi výhodné ceny. Na rozdiel od svojich konkurentov organizuje spoločnosť Ed Profi konferencie a stretnutia, na ktorých sa dozviete o najnovších technologických vymoženostiach. Ed Profi má exkluzívne oddelenie služieb zákazníkom.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.