homeIcon
  1. separatorŠport
  2. separatorEXISPORT
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti EXISPORT

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti EXISPORT

EXIsport je slovenská sieť predajní zameraná na predaj športového oblečenia, doplnkov a športových potrieb. Spoločnosť EXIsport s dlhoročnou históriou na trhu má širokú sieť predajní v hlavných regiónoch Slovenska.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti EXISPORT?

V EXIsport zákazníci nájdu široký sortiment produktov, ako sú bežecké topánky, kopačky, sandále, žabky a tenisky, turistické topánky, batohy, ponožky, rukavice, kabelky, peňaženky, zimné čiapky, Tričká, bundy a vesty, mikiny, nohavice a šortky, plavky, spodná bielizeň, faldíky, športové podprsenky, batohy, okuliare, kravaty, rukavice, slnečné okuliare, lyžiarske tašky, peňaženky a mnoho ďalšieho.

Bude mať EXISPORT ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o EXISPORT

Príbeh spoločnosti EXISPORT: o spoločnosti EXISPORT?
Open

História spoločnosti EXIsport siaha do roku 2004, keď bola založená na Slovensku. Od svojho vzniku sa spoločnosť EXISport snaží ponúkať svojim zákazníkom vysokokvalitné športové oblečenie od najrenomovanejších značiek na trhu a za čo najdostupnejšie ceny. Úspech značky bol taký veľký, že v krátkom čase rozšírila svoje podnikanie otvorením veľkého počtu predajní v hlavných regiónoch Slovenska.

V súčasnosti EXIsport pôsobí na Slovensku prostredníctvom viac ako 20 predajní strategicky rozmiestnených po celej krajine. Okrem toho predáva svoje výrobky prostredníctvom svojho exkluzívneho internetového obchodu.

Aké značky nájdem v spoločnosti EXISPORT?
Open

EXIsport predáva výrobky známych značiek, ako sú 4F, Ademm, Adidas, Anta, Arena, Asics, Bauer, Blizzard, Color Kids, Crocs, Everett, Feldten, Fischer, Fila Skates, Freegun, Fandango, Grisport, Joma, Kayland, Lifefit, Moon Boot, Nike, Nordica, Rapeks, Salomon, Skechers, Spokey, Sulov, Tecnica, Trezeta, Under Armour, Vans, Volcano, Volk, Ziener, Voxx a ďalšie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti EXISPORT?
Open

Ušetriť peniaze s EXIsport je veľmi jednoduché, ak využijete ponuky a propagačné akcie zverejnené na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode EXIsport nájdu zákazníci veľký výber produktov za zvýhodnené ceny. EXIsport často zverejňuje výpredaje so zľavami až do 60 %. Prihlásením sa k odberu noviniek alebo sledovaním spoločnosti EXIsport na sociálnych sieťach môžete mať aktuálne informácie o najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti EXISPORT
Open

EXIsport konkuruje na Slovensku iným obchodným reťazcom, ako sú Zalando,Intersport, Decathlon, A3 Sport, Sports Direct a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti EXISPORT
Open

EXISport ponúka svojim zákazníkom širokú škálu športového oblečenia a doplnkov za veľmi výhodné ceny. Zákazníci si môžu zakúpiť výrobky v internetovom obchode EXISport a svoju objednávku si môžu prevziať domov. Spoločnosť EXIsport má exkluzívny zákaznícky servis.

Zľavy, ktoré poskytuje EXISPORT
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás EXIsport na Slovensku pripravil. Ak hľadáte športové oblečenie a doplnky, v EXIsport nájdete to najlepšie a za najlepšie ceny na trhu. Pozrite sa na Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám EXIsport ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.exisport.com/sk/

REKLAMA
REKLAMA