logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti FRESH

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

FRESH je slovenská skupina supermarketov.

Často kladené otázky o FRESH

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti FRESH?

Prejdite na domovskú stránku spoločnosti FRESH a dozviete sa o jej najnovších prírastkoch a časovo obmedzených výpredajoch. Pozrite si ich týždenné akcie, aby ste ušetrili na každodenných produktoch.

Zľavy, ktoré poskytuje FRESH

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry FRESH. Objavte najnovšie ponuky, ktoré pre vás má FRESH. Nájdite najlepšie zľavy v niektorej z prevádzok FRESH vo vašom okolí. Ušetrite pri ďalšom nákupe olivového oleja a múky s FRESH a Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.freshobchod.sk/

Príbeh spoločnosti FRESH: o spoločnosti FRESH?

Spoločnosť FRESH vznikla v júni 2010 ako súčasť procesu premenovania a kompletnej reštrukturalizácie bývalých predajní Bala najmä na východnom Slovensku. V súčasnosti FRESH prevádzkuje takmer 800 predajní vo formátoch Fresh, Fresh mini a Fresh Plus.

Aké značky nájdem v spoločnosti FRESH?

FRESH predáva všetky najznámejšie značky na trhu ako Activia, Zvolenský, Pribináček, Kinder, Lunter, Lipton, Olešnický, Berlinki, Popradský, Sam Mills, Delika, Ovko, Hamánek, Dr. Oetker, Nestlé, Hamé, Maggi, BOnita, Svitko, Orion, Raciol, Thymos, Nowaco, Ristorante, McCain, Sunny Fries, Frosta, Vinica, Coca-Cola, Klasik Nicolaus, Varta, Alufix, Centropen, Sakota, Glade, Whiskas, Happy Food, Purina, Pedigree, Savo, Biolit, Raid, Cif, L'Oreal, Gillette a mnoho ďalších. Spoločnosť FRESH predáva aj výrobky svojej vlastnej značky, ktoré sú rozdelené do štyroch hlavných línií: FRESH Basic, Bio FRESH, FRESH Healthy Living a FRESH Exclusive.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti FRESH

FRESH konkuruje iným veľkým reťazcom supermarketov, ako sú Kaufland, Tesco, Billa, Coop Jednota, Lidl, a Kraj.

Exkluzívne výhody spoločnosti FRESH

Prihláste sa na odber informačného bulletinu spoločnostiFRESH, aby ste boli informovaní o jej akciách.

Zúčastnite sa viacerých súťaží spoločnosti FRESH a vyhrajte špeciálne ceny.

Zapojte sa do vernostného programu FRESH Customer Card a získajte jedinečné výhody, okamžité zľavy na každý nákup a exkluzívne akcie, ktoré sa každý týždeň obnovujú.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.