REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti FRESH

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti FRESH

FRESH je slovenská skupina supermarketov.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti FRESH?

V predajniach FRESH nájdete každý výrobok z nákupného zoznamu supermarketu, pečivo, ovocie, zeleninu, mliečne výrobky, vajcia, mäso, ryby, hotové jedlá, čaj, cestoviny, pochutiny, kávu, konzervy, koreniny, prísady na varenie, obilniny, šalátové dresingy, pivo, víno, liehoviny, batérie, čistiace prostriedky, školské a kancelárske potreby, krmivo pre zvieratá, kozmetiku, výrobky osobnej hygieny, mrazené potraviny, cigarety, sviečky, malé spotrebiče.

Bude mať FRESH ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o FRESH

Príbeh spoločnosti FRESH: o spoločnosti FRESH?
Open

Spoločnosť FRESH vznikla v júni 2010 ako súčasť procesu premenovania a kompletnej reštrukturalizácie bývalých predajní Bala najmä na východnom Slovensku. V súčasnosti FRESH prevádzkuje takmer 800 predajní vo formátoch Fresh, Fresh mini a Fresh Plus.

Aké značky nájdem v spoločnosti FRESH?
Open

FRESH predáva všetky najznámejšie značky na trhu ako Activia, Zvolenský, Pribináček, Kinder, Lunter, Lipton, Olešnický, Berlinki, Popradský, Sam Mills, Delika, Ovko, Hamánek, Dr. Oetker, Nestlé, Hamé, Maggi, BOnita, Svitko, Orion, Raciol, Thymos, Nowaco, Ristorante, McCain, Sunny Fries, Frosta, Vinica, Coca-Cola, Klasik Nicolaus, Varta, Alufix, Centropen, Sakota, Glade, Whiskas, Happy Food, Purina, Pedigree, Savo, Biolit, Raid, Cif, L'Oreal, Gillette a mnoho ďalších. Spoločnosť FRESH predáva aj výrobky svojej vlastnej značky, ktoré sú rozdelené do štyroch hlavných línií: FRESH Basic, Bio FRESH, FRESH Healthy Living a FRESH Exclusive.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti FRESH?
Open

Prejdite na domovskú stránku spoločnosti FRESH a dozviete sa o jej najnovších prírastkoch a časovo obmedzených výpredajoch. Pozrite si ich týždenné akcie, aby ste ušetrili na každodenných produktoch.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti FRESH
Open

FRESH konkuruje iným veľkým reťazcom supermarketov, ako sú Kaufland, Tesco, Billa, Coop Jednota, Lidl, a Kraj.

Exkluzívne výhody spoločnosti FRESH
Open

Prihláste sa na odber informačného bulletinu spoločnostiFRESH, aby ste boli informovaní o jej akciách.

Zúčastnite sa viacerých súťaží spoločnosti FRESH a vyhrajte špeciálne ceny.

Zapojte sa do vernostného programu FRESH Customer Card a získajte jedinečné výhody, okamžité zľavy na každý nákup a exkluzívne akcie, ktoré sa každý týždeň obnovujú.

Zľavy, ktoré poskytuje FRESH
Open

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry FRESH. Objavte najnovšie ponuky, ktoré pre vás má FRESH. Nájdite najlepšie zľavy v niektorej z prevádzok FRESH vo vašom okolí. Ušetrite pri ďalšom nákupe olivového oleja a múky s FRESH a Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.freshobchod.sk/

REKLAMA
REKLAMA