logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti H&M

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

H&M je švédsky maloobchodný predajca rýchlej módy a kozmetiky. V súčasnosti má viac ako 4 700 predajní v 69 krajinách a viac ako 161 000 zamestnancov.

Často kladené otázky o H&M

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti H&M?

Prejdite na webový obchod H&M a dozviete sa o ich časovo obmedzených ponukách a najnovších príchodoch. Ušetrite na svojom ďalšom nákupe vďaka sekcii výpredajov H&M.

Zľavy, ktoré poskytuje H&M

Ponuky 365 vám prináša najlepšie H&M zľavy a brožúry. Objavte najnovšie ponuky na potraviny, ktoré pre vás má H&M. Nájdite najlepšie zľavy v predajni H&M vo vašom okolí. Pozrite si všetky zľavy pre H&M, ktoré vám Ponuky 365 ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www2.hm.com/sk_sk/index.html

Príbeh spoločnosti H&M: o spoločnosti H&M?

V roku 1947 Erling Persson otvoril vo Švédsku svoj prvý obchod s názvom Hennes, ktorý prinášal módu pre ženy za výhodné ceny. V roku 1968 Persson kúpil maloobchodnú predajňu s poľovníckym oblečením Mauritz Widforss v Štokholme, zmenil názov spoločnosti na Hennes & Mauritz a do katalógu pridal mužskú módu. V roku 1976 začala spoločnosť H&M expandovať na medzinárodnej úrovni, keď otvorila svoj prvý obchod v Londýne.

Stefan Persson, Erlingov syn, sa stal predsedom spoločnosti v roku 1998. V tom istom roku spoločnosť H&M spustila svoj internetový obchod. Na slovenský trh sa H&M dostala v roku 2007, keď otvorila svoj prvý obchod v Avion Shopping Parku v Bratislave. Odvtedy otvorila pobočky v Košiciach, Nitre, Trenčíne, Liptovskom Mikuláši, Poprade, Prievidzi a Dunajskej Strede.

Aké značky nájdem v spoločnosti H&M?

Výrobky H&M pochádzajú od ich vlastných značiek a sú hrdí na svoju udržateľnosť a rešpektovanie životného prostredia, pričom ich iniciatívami sú napríklad odstránenie plastových tašiek z ich obalov po celom svete, recyklácia odpadu z indonézskych ostrovov a ich produktová línia Conscious, z ktorej každý výrobok je vyrobený z najmenej 50 % z udržateľných materiálov.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti H&M

Ako jedna z popredných svetových spoločností konkuruje H&M's ďalším veľkým menám v módnom priemysle, ako sú Deichmann, Kik, Bershka, Weekday, Stradivarius a Uniqlo. Na Slovensku sú hlavnými konkurentmi H&M spoločnosti CCC, Aboutyou.sk, Eobuv, Tchibo a Dedoles.

Exkluzívne výhody spoločnosti H&M

Zaregistrujte sa k odberu noviniek H&M a získajte 10 % zľavu na ďalší nákup. H&M ponúka dopravu zdarma pri objednávkach nad 30 €.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.