REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti H&M

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti H&M

H&M je švédsky maloobchodný predajca rýchlej módy a kozmetiky. V súčasnosti má viac ako 4 700 predajní v 69 krajinách a viac ako 161 000 zamestnancov.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti H&M?

H&M predáva široký sortiment módnych výrobkov, tričiek, blúzok, mikín, teplákov, búnd, svetrov, svetrov, kabátov, džínsov, overalov, sukní, topánok, doplnkov, plaviek, šortiek, spodnej bielizne, ponožiek, dresov, športového oblečenia, tielok, pletených svetrov, detského oblečenia, kostýmov, posteľnej bielizne, bytových dekorácií, vankúšov, potrieb na varenie a pečenie, riadu, úložných riešení, kúpeľňových doplnkov, prikrývok, záclon, kobercov, nábytku, osvetlenia a hračiek.

Bude mať H&M ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o H&M

Príbeh spoločnosti H&M: o spoločnosti H&M?
Open

V roku 1947 Erling Persson otvoril vo Švédsku svoj prvý obchod s názvom Hennes, ktorý prinášal módu pre ženy za výhodné ceny. V roku 1968 Persson kúpil maloobchodnú predajňu s poľovníckym oblečením Mauritz Widforss v Štokholme, zmenil názov spoločnosti na Hennes & Mauritz a do katalógu pridal mužskú módu. V roku 1976 začala spoločnosť H&M expandovať na medzinárodnej úrovni, keď otvorila svoj prvý obchod v Londýne.

Stefan Persson, Erlingov syn, sa stal predsedom spoločnosti v roku 1998. V tom istom roku spoločnosť H&M spustila svoj internetový obchod. Na slovenský trh sa H&M dostala v roku 2007, keď otvorila svoj prvý obchod v Avion Shopping Parku v Bratislave. Odvtedy otvorila pobočky v Košiciach, Nitre, Trenčíne, Liptovskom Mikuláši, Poprade, Prievidzi a Dunajskej Strede.

Aké značky nájdem v spoločnosti H&M?
Open

Výrobky H&M pochádzajú od ich vlastných značiek a sú hrdí na svoju udržateľnosť a rešpektovanie životného prostredia, pričom ich iniciatívami sú napríklad odstránenie plastových tašiek z ich obalov po celom svete, recyklácia odpadu z indonézskych ostrovov a ich produktová línia Conscious, z ktorej každý výrobok je vyrobený z najmenej 50 % z udržateľných materiálov.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti H&M?
Open

Prejdite na webový obchod H&M a dozviete sa o ich časovo obmedzených ponukách a najnovších príchodoch. Ušetrite na svojom ďalšom nákupe vďaka sekcii výpredajov H&M.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti H&M
Open

Ako jedna z popredných svetových spoločností konkuruje H&M's ďalším veľkým menám v módnom priemysle, ako sú Deichmann, Kik, Bershka, Weekday, Stradivarius a Uniqlo. Na Slovensku sú hlavnými konkurentmi H&M spoločnosti CCC, Aboutyou.sk, Eobuv, Tchibo a Dedoles.

Exkluzívne výhody spoločnosti H&M
Open

Zaregistrujte sa k odberu noviniek H&M a získajte 10 % zľavu na ďalší nákup. H&M ponúka dopravu zdarma pri objednávkach nad 30 €.

Zľavy, ktoré poskytuje H&M
Open

Ponuky 365 vám prináša najlepšie H&M zľavy a brožúry. Objavte najnovšie ponuky na potraviny, ktoré pre vás má H&M. Nájdite najlepšie zľavy v predajni H&M vo vašom okolí. Pozrite si všetky zľavy pre H&M, ktoré vám Ponuky 365 ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www2.hm.com/sk_sk/index.html

REKLAMA
REKLAMA