REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti HECHT

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti HECHT

Hecht je český špecializovaný dodávateľ záhradnej techniky.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti HECHT?

Hecht predáva široký sortiment záhradného náradia, dielenských potrieb, kosačiek, traktorov, fúkačov lístia, kompostérov, motorových píl, elektrického náradia, ventilátorov, klimatizácií, zváračiek, zametacích strojov, kompresorov, ohrievačov, meracích prístrojov, nabíjačiek, záhradný nábytok, altánky, stoličky, stoly, osvetlenie, štvorkolky, motocykle, prilby, elektrické bicykle, skútre, grily, bazény, radiátory, teplovzdušné turbíny, zavlažovacie systémy, trampolíny, hračky do bazéna, sauny, krmivo a príslušenstvo pre domáce zvieratá, nožnice na živý plot, postrekovače,

Bude mať HECHT ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o HECHT

Príbeh spoločnosti HECHT: o spoločnosti HECHT?
Open

Spoločnosť Hecht bola založená v roku 1994. V roku 1998 boli na trh uvedené prvé výrobky spoločnosti Hecht.

Spoločnosť Hecht sa v priebehu rokov stala najväčším špecializovaným dodávateľom záhradnej a elektrickej techniky v Českej republike a na Slovensku.

Poslaním spoločnosti Hecht je dodávať výrobky najvyššej kvality a zároveň zachovávať individuálny prístup k zákazníkom vrátane predaja a popredajného servisu. Napriek svojmu rastu si spoločnosť Hecht stále zachováva silný kompromis kvality, kreativity a inovatívneho ducha, ktorý ju ženie vpred. V súčasnosti má Hecht viac ako 500 predajných miest po celom Slovensku vrátane centrály spoločnosti v Prievidzi.

Aké značky nájdem v spoločnosti HECHT?
Open

Výrobky spoločnosti Hecht sú od ich vlastnej značky. Ich portfólio sa neustále rozširuje, aby sa prispôsobilo najnovším technológiám a potrebám zákazníkov, a zahŕňa nové výrobky, ako je Green Line, ich kolekcia záhradného a dielenského náradia na batérie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti HECHT?
Open

Navštívte internetový obchod Hecht's a pozrite si ich nové produkty a časovo obmedzené ponuky. Pozrite si sekciu Výpredaj, kde nájdete najlepšie produkty za najnižšie ceny.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti HECHT
Open

Hecht konkuruje ďalším spoločnostiam vyrábajúcim náradie a hardvér, ako sú MOUNTFIELD, KINEKUS, Xiaomi, Prevadzkaren, Allgardena, Kajo, Majster a Hartes.

Exkluzívne výhody spoločnosti HECHT
Open

Zapojte sa do bonusového programu VIP spoločnosti Hecht a získajte prístup k špeciálnym výhodám, odmenám a exkluzívnym zľavám. Použite pri pokladni svoju VIP kartu a získajte body za každý nákup.

Spoločnosť Hecht ponúka predĺženú záruku až na 5 rokov.

Získajte bezplatnú dopravu pri objednávkach v hodnote 59 € alebo viac.

Zľavy, ktoré poskytuje HECHT
Open

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry Hecht. Objavte najnovšie ponuky, ktoré pre vás Hecht má. Nájdite najlepšie zľavy v predajni Hecht vo vašom okolí. Ušetrite pri ďalšom nákupe kosačiek a záhradných stolov s Hecht a Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.hecht.sk/

REKLAMA
REKLAMA