logo

Najnovšie ponuky spoločnosti HECHT

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Hecht je český špecializovaný dodávateľ záhradnej techniky.

Často kladené otázky o HECHT

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti HECHT?

Navštívte internetový obchod Hecht's a pozrite si ich nové produkty a časovo obmedzené ponuky. Pozrite si sekciu Výpredaj, kde nájdete najlepšie produkty za najnižšie ceny.

Zľavy, ktoré poskytuje HECHT

Ponuky 365 vám prináša najlepšie zľavy a brožúry Hecht. Objavte najnovšie ponuky, ktoré pre vás Hecht má. Nájdite najlepšie zľavy v predajni Hecht vo vašom okolí. Ušetrite pri ďalšom nákupe kosačiek a záhradných stolov s Hecht a Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.hecht.sk/

Príbeh spoločnosti HECHT: o spoločnosti HECHT?

Spoločnosť Hecht bola založená v roku 1994. V roku 1998 boli na trh uvedené prvé výrobky spoločnosti Hecht.

Spoločnosť Hecht sa v priebehu rokov stala najväčším špecializovaným dodávateľom záhradnej a elektrickej techniky v Českej republike a na Slovensku.

Poslaním spoločnosti Hecht je dodávať výrobky najvyššej kvality a zároveň zachovávať individuálny prístup k zákazníkom vrátane predaja a popredajného servisu. Napriek svojmu rastu si spoločnosť Hecht stále zachováva silný kompromis kvality, kreativity a inovatívneho ducha, ktorý ju ženie vpred. V súčasnosti má Hecht viac ako 500 predajných miest po celom Slovensku vrátane centrály spoločnosti v Prievidzi.

Aké značky nájdem v spoločnosti HECHT?

Výrobky spoločnosti Hecht sú od ich vlastnej značky. Ich portfólio sa neustále rozširuje, aby sa prispôsobilo najnovším technológiám a potrebám zákazníkov, a zahŕňa nové výrobky, ako je Green Line, ich kolekcia záhradného a dielenského náradia na batérie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti HECHT

Hecht konkuruje ďalším spoločnostiam vyrábajúcim náradie a hardvér, ako sú MOUNTFIELD, KINEKUS, Xiaomi, Prevadzkaren, Allgardena, Kajo, Majster a Hartes.

Exkluzívne výhody spoločnosti HECHT

Zapojte sa do bonusového programu VIP spoločnosti Hecht a získajte prístup k špeciálnym výhodám, odmenám a exkluzívnym zľavám. Použite pri pokladni svoju VIP kartu a získajte body za každý nákup.

Spoločnosť Hecht ponúka predĺženú záruku až na 5 rokov.

Získajte bezplatnú dopravu pri objednávkach v hodnote 59 € alebo viac.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v HECHT

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v HECHT

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Domov a záhrada? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 18 Domov a záhrada obchodov v Slovakia vrátane HECHT a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.