logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti HORNBACH

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti HORNBACH

Hornbach je nemecký reťazec predajní pre domácich majstrov, ktorý ponúka tovar pre domácich majstrov. Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva viac ako 16 000 zamestnancov a má 154 veľkoobchodných a záhradných centier v deviatich európskych krajinách. Hlavné sídlo spoločnosti Hornbach sa nachádza v Bornheime v Nemecku.

Často kladené otázky o HORNBACH

Príbeh spoločnosti HORNBACH: o spoločnosti HORNBACH?
close

Príbeh spoločnosti Hornbach sa začal v roku 1900, keď syn Wilhelma Hornbach rozšíril podnikanie svojho otca o "Obchod so stavebným materiálom". Krátko nato, v roku 1968, Otmar Hornbach, pravnuk zakladateľa spoločnosti, vykonal priekopnícky čin: otvoril prvý kombinovaný obchod so stavebnými a záhradnými materiálmi v Bornheime pri Landau. Spoločnosť bola prvá v Európe, ktorá otvorila kombinovanú predajňu pre stavebníctvo a záhradu. Po rokoch úspechu začala spoločnosť Hornbach expandovať za svoje pôvodné hranice. Na Slovensku bola spoločnosť Hornbach založená v roku 2004 a naďalej tu prevádzkuje 4 pobočky. V súčasnosti má Hornbach veľké pobočky vo viacerých európskych krajinách.

Aké značky nájdem v spoločnosti HORNBACH?
close

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber značiek, ako sú Prolux, Primalex, StyleColor, KANA, Bosch a Makita a mnoho ďalších. Obchod tiež obchoduje s výrobkami pod vlastnými privátnymi značkami.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti HORNBACH?
close

Zákazníci môžu v spoločnosti Hornbach ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich aktuálne výpredajové ponuky a akcie, ktoré sú k dispozícii na ich stránke a v predajni: nájdete tam ich tovar za najnižšie ceny. Obchod ponúka dopravu zdarma pri objednávkach nad 80 eur.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti HORNBACH
close

Hornbach konkuruje ďalším obchodom pre domácich majstrov, ktoré tiež pôsobia v krajine, ako sú IKEA, Bauhaus, AMD-M, TECH LIT,JYSK, Blanco a Jukomont.

Exkluzívne výhody spoločnosti HORNBACH
close

Zákazníci Hornbachu môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Môžete si vytvoriť zákaznícky účet a začať ho naplno využívať: ušetriť čas s ďalšími objednávkami, aktivovať službu expresnej platby pre vašu platobnú kartu, kedykoľvek si prezerať a spravovať svoje objednávky alebo jednoducho uložiť tovar do nákupného zoznamu.

Zľavy, ktoré poskytuje HORNBACH
close

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Hornbach nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ju stále vyberá toľko ľudí. Užívajte si to najlepšie pre váš dom a vašu rodinu so spoločnosťou Hornbach, ktorá vždy garantuje nízke ceny. Spoločnosť Hornbach je vždy k dispozícii svojim zákazníkom a postará sa o vás. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od Hornbach s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.hornbach.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2023 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.