logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti HORNBACH

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Hornbach je nemecký reťazec predajní pre domácich majstrov, ktorý ponúka tovar pre domácich majstrov. Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva viac ako 16 000 zamestnancov a má 154 veľkoobchodných a záhradných centier v deviatich európskych krajinách. Hlavné sídlo spoločnosti Hornbach sa nachádza v Bornheime v Nemecku.

Často kladené otázky o HORNBACH

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti HORNBACH?

Zákazníci môžu v spoločnosti Hornbach ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich aktuálne výpredajové ponuky a akcie, ktoré sú k dispozícii na ich stránke a v predajni: nájdete tam ich tovar za najnižšie ceny. Obchod ponúka dopravu zdarma pri objednávkach nad 80 eur.

Zľavy, ktoré poskytuje HORNBACH

Najnovšie ponuky a akcie spoločnosti Hornbach nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ju stále vyberá toľko ľudí. Užívajte si to najlepšie pre váš dom a vašu rodinu so spoločnosťou Hornbach, ktorá vždy garantuje nízke ceny. Spoločnosť Hornbach je vždy k dispozícii svojim zákazníkom a postará sa o vás. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od Hornbach s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.hornbach.sk/

Príbeh spoločnosti HORNBACH: o spoločnosti HORNBACH?

Príbeh spoločnosti Hornbach sa začal v roku 1900, keď syn Wilhelma Hornbach rozšíril podnikanie svojho otca o "Obchod so stavebným materiálom". Krátko nato, v roku 1968, Otmar Hornbach, pravnuk zakladateľa spoločnosti, vykonal priekopnícky čin: otvoril prvý kombinovaný obchod so stavebnými a záhradnými materiálmi v Bornheime pri Landau. Spoločnosť bola prvá v Európe, ktorá otvorila kombinovanú predajňu pre stavebníctvo a záhradu. Po rokoch úspechu začala spoločnosť Hornbach expandovať za svoje pôvodné hranice. Na Slovensku bola spoločnosť Hornbach založená v roku 2004 a naďalej tu prevádzkuje 4 pobočky. V súčasnosti má Hornbach veľké pobočky vo viacerých európskych krajinách.

Aké značky nájdem v spoločnosti HORNBACH?

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber značiek, ako sú Prolux, Primalex, StyleColor, KANA, Bosch a Makita a mnoho ďalších. Obchod tiež obchoduje s výrobkami pod vlastnými privátnymi značkami.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti HORNBACH

Hornbach konkuruje ďalším obchodom pre domácich majstrov, ktoré tiež pôsobia v krajine, ako sú IKEA, Bauhaus, AMD-M, TECH LIT,JYSK, Blanco a Jukomont.

Exkluzívne výhody spoločnosti HORNBACH

Zákazníci Hornbachu môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Môžete si vytvoriť zákaznícky účet a začať ho naplno využívať: ušetriť čas s ďalšími objednávkami, aktivovať službu expresnej platby pre vašu platobnú kartu, kedykoľvek si prezerať a spravovať svoje objednávky alebo jednoducho uložiť tovar do nákupného zoznamu.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.