REKLAMA

Týždenné ponuky IDEA NÁBYTOK

IDEA NÁBYTOK logo
Najnovšie ponuky  IDEA NÁBYTOKundefined
Najnovšie ponuky IDEA NÁBYTOKundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti IDEA NÁBYTOK

IDEA NÁBYTOK logo
Ponuka IDEA NÁBYTOK
Ponuka IDEA NÁBYTOK
2. 7. 2022 - 15. 7. 2022
Otvoriť leták
IDEA NÁBYTOK logo
Ponuka IDEA NÁBYTOK
Ponuka IDEA NÁBYTOK
16. 6. 2022 - 1. 7. 2022
Otvoriť leták
IDEA NÁBYTOK logo
Ponuka IDEA NÁBYTOK
Ponuka IDEA NÁBYTOK
2. 6. 2022 - 15. 6. 2022
Otvoriť leták
IDEA NÁBYTOK logo
Ponuka IDEA NÁBYTOK
Ponuka IDEA NÁBYTOK
16. 5. 2022 - 1. 6. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti IDEA NÁBYTOK

IDEA nábytok je slovenský obchod s nábytkom, ktorý v súčasnosti prevádzkuje svoje predajné miesto v Ivanke pri Nitre.

Príbeh spoločnosti IDEA NÁBYTOK: o spoločnosti IDEA NÁBYTOK?

Príbeh spoločnosti IDEA nábytok sa začal písať v roku 2002, keď bola predajňa nábytku založená v priestoroch bývalej podnikovej predajne výrobného závodu Idea Nova. Tradícia predaja nábytku v týchto priestoroch však siaha niekoľko rokov dozadu. Po rokoch úspechu a po rozsiahlych rekonštrukciách dnes IDEA nábytok ponúka svojim zákazníkom komplexný sortiment nábytku. Spoločnosť sa zameriava na predaj nábytku od najväčších a najvýznamnejších slovenských výrobcov, ktorí ponúkajú dobrú kvalitu a dizajn.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti IDEA NÁBYTOK?

IDEA nábytok v súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov vo svojej predajni a katalógoch. Zákazníci medzi nimi môžu nájsť kancelársky nábytok, kuchynské linky, obývacie steny, pohovky a jednolôžkové postele, konferenčné stolíky, skrinky a zásuvky, kreslá, rohové lavice, stoly a stoličky, matrace a rošty, šatníkové skrine a ďalšie.

Aké značky nájdem v spoločnosti IDEA NÁBYTOK?

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber značkových výrobkov pochádzajúcich od viacerých výrobcov, ako sú Decodom, Fines, Meuble, GKT, Tribyt, We-tec a Materasso a mnoho ďalších.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti IDEA NÁBYTOK?

Zákazníci majú k dispozícii viacero spôsobov, ako s IDEA nábytok ušetriť peniaze. Pozrite si ich aktuálne predajné ponuky a dostupné akcie, aby ste našli ich najlepšie ponuky a tovar za najnižšie ceny.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti IDEA NÁBYTOK

IDEA nábytok konkuruje iným obchodom s nábytkom, ako sú Decodom, Hornbach, BoConcept, Estila, XXXLutz a KINNARPS.

Exkluzívne výhody spoločnosti IDEA NÁBYTOK

Zákazníci spoločnosti IDEA nábytok môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Obchod ponúka profesionálny servis a poradenstvo, aby svojim zákazníkom čo najlepšie pomohol. Nezabudnite, že IDEA nábytok ponúka aj služby montáže nábytku, ako aj záruku pre prípad, že by ste sa s nákupom necítili spokojní.

Zľavy, ktoré poskytuje IDEA NÁBYTOK

Najnovšie ponuky a akcie IDEA nábytok nájdete len s Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. S viac ako 15-ročnými skúsenosťami na trhu vám IDEA ponúka ten najlepší nábytok. Nájdite inšpiráciu a nápady na zariadenie vášho interiéru s IDEA. IDEA nábytok, ktorý je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, bude mať všetko, čo hľadáte. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od IDEA nábytok s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.idea-nabytok.sk/