logo
homeIcon
  1. separatorDomov a záhrada
  2. separatorIDEA NÁBYTOK
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti IDEA NÁBYTOK

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

IDEA nábytok je slovenský obchod s nábytkom, ktorý v súčasnosti prevádzkuje svoje predajné miesto v Ivanke pri Nitre.

Často kladené otázky o IDEA NÁBYTOK

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti IDEA NÁBYTOK?

Zákazníci majú k dispozícii viacero spôsobov, ako s IDEA nábytok ušetriť peniaze. Pozrite si ich aktuálne predajné ponuky a dostupné akcie, aby ste našli ich najlepšie ponuky a tovar za najnižšie ceny.

Zľavy, ktoré poskytuje IDEA NÁBYTOK

Najnovšie ponuky a akcie IDEA nábytok nájdete len s Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. S viac ako 15-ročnými skúsenosťami na trhu vám IDEA ponúka ten najlepší nábytok. Nájdite inšpiráciu a nápady na zariadenie vášho interiéru s IDEA. IDEA nábytok, ktorý je vždy k dispozícii svojim zákazníkom, bude mať všetko, čo hľadáte. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredajové ponuky od IDEA nábytok s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.idea-nabytok.sk/

Príbeh spoločnosti IDEA NÁBYTOK: o spoločnosti IDEA NÁBYTOK?

Príbeh spoločnosti IDEA nábytok sa začal písať v roku 2002, keď bola predajňa nábytku založená v priestoroch bývalej podnikovej predajne výrobného závodu Idea Nova. Tradícia predaja nábytku v týchto priestoroch však siaha niekoľko rokov dozadu. Po rokoch úspechu a po rozsiahlych rekonštrukciách dnes IDEA nábytok ponúka svojim zákazníkom komplexný sortiment nábytku. Spoločnosť sa zameriava na predaj nábytku od najväčších a najvýznamnejších slovenských výrobcov, ktorí ponúkajú dobrú kvalitu a dizajn.

Aké značky nájdem v spoločnosti IDEA NÁBYTOK?

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber značkových výrobkov pochádzajúcich od viacerých výrobcov, ako sú Decodom, Fines, Meuble, GKT, Tribyt, We-tec a Materasso a mnoho ďalších.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti IDEA NÁBYTOK

IDEA nábytok konkuruje iným obchodom s nábytkom, ako sú Decodom, Hornbach, BoConcept, Estila, XXXLutz, Bauhaus a KINNARPS.

Exkluzívne výhody spoločnosti IDEA NÁBYTOK

Zákazníci spoločnosti IDEA nábytok môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Obchod ponúka profesionálny servis a poradenstvo, aby svojim zákazníkom čo najlepšie pomohol. Nezabudnite, že IDEA nábytok ponúka aj služby montáže nábytku, ako aj záruku pre prípad, že by ste sa s nákupom necítili spokojní.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.