REKLAMA

Týždenné ponuky IKEA

IKEA logo
Najnovšie ponuky  IKEAundefined
Najnovšie ponuky IKEAundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti IKEA

IKEA logo
Katalóg IKEA
Katalóg IKEA
Katalóg 2022
Otvoriť leták
IKEA logo
Katalóg IKEA
Katalóg IKEA
Katalóg 2022
Otvoriť leták
IKEA logo
Katalóg IKEA
Katalóg IKEA
Katalóg 2022
Otvoriť leták
IKEA logo
Katalóg IKEA
Katalóg IKEA
Katalóg 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti IKEA

IKEA je švédsky nadnárodný maloobchodný predajca nábytku do domácnosti. Spoločnosť má v súčasnosti sídlo v holandskom Leidene. IKEA má v súčasnosti viac ako 400 obchodných domov v 59 krajinách sveta.

Príbeh spoločnosti IKEA: o spoločnosti IKEA?

Príbeh spoločnosti IKEA sa začal v roku 1943 v malom švédskom vidieckom meste Älmhult, keď ho založil 17-ročný Ingvar Kamprad. V tom čase obchod predával len drobný tovar pre domácnosť prostredníctvom zásielkového katalógu za nízke ceny. V priebehu rokov IKEA naďalej úspešne rástla a rozširovala svoje pôvodné hranice otváraním obchodných domov po celej Európe i mimo nej. V roku 1992 IKEA otvorila svoj prvý obchodný dom v Slovenskej republike. Dnes sa IKEA špecializuje na lacný tovar, ktorý predáva v známej kompaktnej forme "flat-pack", ktorá umožňuje zákazníkom zostaviť si nábytok a výrobky doma.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti IKEA?

IKEA v súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov na vybavenie domácnosti, okrem iného nábytkové zostavy, kuchynské spotrebiče, postele a matrace, regály, vonkajší nábytok, knižnice, textil, koberce, kúpeľňové doplnky, potraviny a nápoje, podlahy, dekoratívne osvetlenie, výrobky pre domáce zvieratá a domácu elektroniku.

Aké značky nájdem v spoločnosti IKEA?

V obchodných domoch IKEA môžete nájsť len výrobky vlastnej značky, ktoré spoločnosť sama vyrobila a navrhla. Ich rôzne výrobky sú bežne označené jednoslovnými názvami, aby sa ľahšie zapamätali, ako napríklad známe BILLY, KLIPPAN, ÖLGA a IVAR.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti IKEA?

Zákazníci môžu v spoločnosti IKEA ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pridajte sa do rodinného klubu IKEA a využívajte viaceré špeciálne členské zľavy na množstvo výrobkov. Pozrite si ich aktuálne výpredajové ponuky a akcie, ktoré sú k dispozícii na obmedzený čas, a nezabudnite sa pozrieť do sekcie outlet, kde nájdete tovar za najnižšie ceny.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti IKEA

IKEA väčšinou konkuruje iným miestnym obchodom s domácim nábytkom, ako sú Decodom, BoConcept, Estila, XXXLutz, KINNARPS a Nábytok.

Exkluzívne výhody spoločnosti IKEA

Zákazníci IKEA môžu v obchodnom dome využívať mnohé exkluzívne výhody. Stiahnite si bezplatnú mobilnú aplikáciu IKEA a užite si jednoduchšie nakupovanie a viac inšpirácie: objednajte si výrobky online a skontrolujte dostupnosť výrobkov v obchodnom dome.

Zľavy, ktoré poskytuje IKEA

Najnovšie ponuky a propagačné akcie IKEA nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich toľko ľudí stále vyberá. IKEA je tu vždy pre svojich zákazníkov. Ak hľadáte moderné a dobre navrhnuté výrobky pre svoj domov a rodinu, nepochybujte, že IKEA ich pre vás má. Užite si všetko pre svoj domov vďaka tejto svetovej značke bytového zariadenia. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje IKEA s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.ikea.com/sk/sk/