REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti IKEA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti IKEA

IKEA je švédsky nadnárodný maloobchodný predajca nábytku do domácnosti. Spoločnosť má v súčasnosti sídlo v holandskom Leidene. IKEA má v súčasnosti viac ako 400 obchodných domov v 59 krajinách sveta.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti IKEA?

IKEA v súčasnosti ponúka široký sortiment výrobkov na vybavenie domácnosti, okrem iného nábytkové zostavy, kuchynské spotrebiče, postele a matrace, regály, vonkajší nábytok, knižnice, textil, koberce, kúpeľňové doplnky, potraviny a nápoje, podlahy, dekoratívne osvetlenie, výrobky pre domáce zvieratá a domácu elektroniku.

Bude mať IKEA ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o IKEA

Príbeh spoločnosti IKEA: o spoločnosti IKEA?
Open

Príbeh spoločnosti IKEAsa začal v roku 1943 v malom švédskom vidieckom meste Älmhult, keď ho založil 17-ročný Ingvar Kamprad. V tom čase obchod predával len drobný tovar pre domácnosť prostredníctvom zásielkového katalógu za nízke ceny. V priebehu rokov IKEA naďalej úspešne rástla a rozširovala svoje pôvodné hranice otváraním obchodných domov po celej Európe i mimo nej. V roku 1992 IKEA otvorila svoj prvý obchodný dom v Slovenskej republike. Dnes sa IKEA špecializuje na lacný tovar, ktorý predáva v známej kompaktnej forme "flat-pack", ktorá umožňuje zákazníkom zostaviť si nábytok a výrobky doma.

Aké značky nájdem v spoločnosti IKEA?
Open

V obchodných domoch IKEA môžete nájsť len výrobky vlastnej značky, ktoré spoločnosť sama vyrobila a navrhla. Ich rôzne výrobky sú bežne označené jednoslovnými názvami, aby sa ľahšie zapamätali, ako napríklad známe BILLY, KLIPPAN, ÖLGA a IVAR.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti IKEA?
Open

Zákazníci môžu v spoločnosti **IKEA **ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pridajte sa do rodinného klubu IKEA a využívajte viaceré špeciálne členské zľavy na množstvo výrobkov. Pozrite si ich aktuálne výpredajové ponuky a akcie, ktoré sú k dispozícii na obmedzený čas, a nezabudnite sa pozrieť do sekcie outlet, kde nájdete tovar za najnižšie ceny.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti IKEA
Open

IKEA väčšinou konkuruje iným miestnym obchodom s domácim nábytkom, ako sú Decodom, BoConcept, Estila, XXXLutz, KINNARPS, Sconto Nabytok a Idea Nábytok.

Exkluzívne výhody spoločnosti IKEA
Open

Zákazníci IKEA môžu v obchodnom dome využívať mnohé exkluzívne výhody. Stiahnite si bezplatnú mobilnú aplikáciu IKEA a užite si jednoduchšie nakupovanie a viac inšpirácie: objednajte si výrobky online a skontrolujte dostupnosť výrobkov v obchodnom dome.

Zľavy, ktoré poskytuje IKEA
Open

Najnovšie ponuky a propagačné akcie IKEA nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich toľko ľudí stále vyberá. IKEA je tu vždy pre svojich zákazníkov. Ak hľadáte moderné a dobre navrhnuté výrobky pre svoj domov a rodinu, nepochybujte, že **IKEA **ich pre vás má. Užite si všetko pre svoj domov vďaka tejto svetovej značke bytového zariadenia. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje IKEA s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.ikea.com/sk/sk/

REKLAMA
REKLAMA