REKLAMA

Týždenné ponuky INTERSPORT

INTERSPORT logo
Najnovšie ponuky  INTERSPORTundefined
Najnovšie ponuky INTERSPORTundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti INTERSPORT

INTERSPORT logo
Ponuka INTERSPORT
Ponuka INTERSPORT
9. 6. 2022 - 20. 6. 2022
Otvoriť leták
INTERSPORT logo
Katalóg INTERSPORT
Katalóg INTERSPORT
Katalóg 2022
Otvoriť leták
INTERSPORT logo
Ponuka INTERSPORT
Ponuka INTERSPORT
12. 5. 2022 - 23. 5. 2022
Otvoriť leták
INTERSPORT logo
Katalóg INTERSPORT
Katalóg INTERSPORT
Katalóg 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti INTERSPORT

Intersport je medzinárodný maloobchodný predajca športového oblečenia a športových potrieb so sídlom v Ostermundigene vo Švajčiarsku. Ako najväčšia svetová maloobchodná skupina v oblasti športu má v súčasnosti 6 000 predajní v 57 krajinách sveta.

Príbeh spoločnosti INTERSPORT: o spoločnosti INTERSPORT?

Spoločnosť Intersport bola založená v roku 1924 ako malá špecializovaná spoločnosť na skautské vybavenie známa pod názvom La Hutte. V priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov spoločnosť pokračovala v raste a rozširovaní svojich druhov vybavenia pre širokú verejnosť. Keďže v 60. rokoch popularita športu ešte viac vzrástla, v Berne vo Švajčiarsku sa spojilo 10 národných predajcov športových potrieb a založili spoločnosť IIC, INTERSPORT. Spoločnosť Intersport expandovala do celého sveta a v súčasnosti pôsobí vo viac ako 40 krajinách vrátane Slovenskej republiky, kde má 30 predajní po celej krajine. Viaceré pobočky obchodu sú lokálne vlastnené a prevádzkované pod medzinárodným sloganom spoločnosti "Srdce športu".

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti INTERSPORT?

Intersport v súčasnosti ponúka širokú škálu kategórií výrobkov súvisiacich so športom, ako je oblečenie, športové oblečenie, obuv, doplnky a vybavenie. Medzi ich výrobkami nájdete okrem iného topy, nohavice, kopačky, športové podprsenky, čiapky, plavky, ponožky, píšťalky, čelenky, fitness vybavenie, tašky, lopty a fľaše na vodu.

Aké značky nájdem v spoločnosti INTERSPORT?

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber špičkových a známych značiek, ako sú Nike, Adidas, ASICS, Puma, New Balance, Champion, Atomic, Columbia, Reebok a Salomon a mnoho ďalších. Intersport tiež obchoduje s vlastnými súkromnými a exkluzívnymi značkami, medzi ktoré patria DYNATOUR, ENERGETICS, etirel, McKINLEY a TECNOpro.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti INTERSPORT?

Zákazníci môžu so spoločnosťou Intersport ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich aktuálne akcie a výpredajové ponuky, ktoré sú k dispozícii v ich predajniach a internetovom obchode. Okrem toho môžu zákazníci získať zákaznícku kartu INTERSPORT a každý mesiac dostávať exkluzívne ponuky, ktoré na vás čakajú, ako aj akcie na vybrané produkty.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti INTERSPORT

Intersport konkuruje miestnym predajcom športových potrieb, ako sú Bashto Sports, Tatra Sports, Sports Direct, Sport 2000 a A3 SPORT,

Exkluzívne výhody spoločnosti INTERSPORT

Zákazníci Intersportu môžu v obchode využívať množstvo exkluzívnych výhod. Obchod ponúka špeciálnu záruku pre prípad, že by ste s nákupom neboli spokojní.

Zľavy, ktoré poskytuje INTERSPORT

Najnovšie ponuky a akcie Intersport nájdete len s Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Intersport je tu pre vás, nech už cvičíte kdekoľvek. Intersport je vždy k dispozícii svojim zákazníkom a postará sa o vás. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od Intersport s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.intersport.sk/mobile/index.html