logo
homeIcon
  1. separatorŠport
  2. separatorINTERSPORT
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti INTERSPORT

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti INTERSPORT

Intersport je medzinárodný maloobchodný predajca športového oblečenia a športových potrieb so sídlom v Ostermundigene vo Švajčiarsku. Ako najväčšia svetová maloobchodná skupina v oblasti športu má v súčasnosti 6 000 predajní v 57 krajinách sveta.

Často kladené otázky o INTERSPORT

Príbeh spoločnosti INTERSPORT: o spoločnosti INTERSPORT?
close

SpoločnosťIntersport bola založená v roku 1924 ako malá špecializovaná spoločnosť na skautské vybavenie známa pod názvom La Hutte. V priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov spoločnosť pokračovala v raste a rozširovaní svojich druhov vybavenia pre širokú verejnosť. Keďže v 60. rokoch popularita športu ešte viac vzrástla, v Berne vo Švajčiarsku sa spojilo 10 národných predajcov športových potrieb a založili spoločnosť IIC, INTERSPORT. Spoločnosť Intersport expandovala do celého sveta a v súčasnosti pôsobí vo viac ako 40 krajinách vrátane Slovenskej republiky, kde má 30 predajní po celej krajine. Viaceré pobočky obchodu sú lokálne vlastnené a prevádzkované pod medzinárodným sloganom spoločnosti "Srdce športu".

Aké značky nájdem v spoločnosti INTERSPORT?
close

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber špičkových a známych značiek, ako sú Nike, Adidas, ASICS, Puma, New Balance, Champion, Atomic, Columbia, Reebok a Salomon a mnoho ďalších.Intersport tiež obchoduje s vlastnými súkromnými a exkluzívnymi značkami, medzi ktoré patria DYNATOUR, ENERGETICS, etirel, McKINLEY a TECNOpro.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti INTERSPORT?
close

Zákazníci môžu so spoločnosťou Intersport ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich aktuálne akcie a výpredajové ponuky, ktoré sú k dispozícii v ich predajniach a internetovom obchode. Okrem toho môžu zákazníci získať zákaznícku kartu INTERSPORT a každý mesiac dostávať exkluzívne ponuky, ktoré na vás čakajú, ako aj akcie na vybrané produkty.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti INTERSPORT
close

Intersport konkuruje miestnym predajcom športových potrieb, ako sú Bashto Sports,Decathlon, Tatra Sports, Sports Direct,Exisport, Sport 2000 a A3 SPORT,

Exkluzívne výhody spoločnosti INTERSPORT
close

Zákazníci Intersportu môžu v obchode využívať množstvo exkluzívnych výhod. Obchod ponúka špeciálnu záruku pre prípad, že by ste s nákupom neboli spokojní.

Zľavy, ktoré poskytuje INTERSPORT
close

Najnovšie ponuky a akcie Intersport nájdete len s Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Intersportje tu pre vás, nech už cvičíte kdekoľvek. Intersportje vždy k dispozícii svojim zákazníkom a postará sa o vás. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od Intersports Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.intersport.sk/mobile/index.html

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2023 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.