logo
homeIcon
  1. separatorŠport
  2. separatorINTERSPORT
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti INTERSPORT

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Intersport je medzinárodný maloobchodný predajca športového oblečenia a športových potrieb so sídlom v Ostermundigene vo Švajčiarsku. Ako najväčšia svetová maloobchodná skupina v oblasti športu má v súčasnosti 6 000 predajní v 57 krajinách sveta.

Často kladené otázky o INTERSPORT

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti INTERSPORT?

Zákazníci môžu so spoločnosťou Intersport ušetriť peniaze viacerými spôsobmi. Pozrite si ich aktuálne akcie a výpredajové ponuky, ktoré sú k dispozícii v ich predajniach a internetovom obchode. Okrem toho môžu zákazníci získať zákaznícku kartu INTERSPORT a každý mesiac dostávať exkluzívne ponuky, ktoré na vás čakajú, ako aj akcie na vybrané produkty.

Zľavy, ktoré poskytuje INTERSPORT

Najnovšie ponuky a akcie Intersport nájdete len s Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. Intersportje tu pre vás, nech už cvičíte kdekoľvek. Intersportje vždy k dispozícii svojim zákazníkom a postará sa o vás. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od Intersports Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.intersport.sk/mobile/index.html

Príbeh spoločnosti INTERSPORT: o spoločnosti INTERSPORT?

SpoločnosťIntersport bola založená v roku 1924 ako malá špecializovaná spoločnosť na skautské vybavenie známa pod názvom La Hutte. V priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov spoločnosť pokračovala v raste a rozširovaní svojich druhov vybavenia pre širokú verejnosť. Keďže v 60. rokoch popularita športu ešte viac vzrástla, v Berne vo Švajčiarsku sa spojilo 10 národných predajcov športových potrieb a založili spoločnosť IIC, INTERSPORT. Spoločnosť Intersport expandovala do celého sveta a v súčasnosti pôsobí vo viac ako 40 krajinách vrátane Slovenskej republiky, kde má 30 predajní po celej krajine. Viaceré pobočky obchodu sú lokálne vlastnené a prevádzkované pod medzinárodným sloganom spoločnosti "Srdce športu".

Aké značky nájdem v spoločnosti INTERSPORT?

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber špičkových a známych značiek, ako sú Nike, Adidas, ASICS, Puma, New Balance, Champion, Atomic, Columbia, Reebok a Salomon a mnoho ďalších.Intersport tiež obchoduje s vlastnými súkromnými a exkluzívnymi značkami, medzi ktoré patria DYNATOUR, ENERGETICS, etirel, McKINLEY a TECNOpro.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti INTERSPORT

Intersport konkuruje miestnym predajcom športových potrieb, ako sú Bashto Sports,Decathlon, Tatra Sports, Sports Direct,Exisport, Sport 2000 a A3 SPORT,

Exkluzívne výhody spoločnosti INTERSPORT

Zákazníci Intersportu môžu v obchode využívať množstvo exkluzívnych výhod. Obchod ponúka špeciálnu záruku pre prípad, že by ste s nákupom neboli spokojní.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.