REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti JYSK

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti JYSK

JYSK je dánsky maloobchodný reťazec špecializujúci sa na tovar pre domácnosť. Spoločnosť je najväčším dánskym maloobchodným predajcom pôsobiacim na medzinárodnej úrovni s viac ako 2 000 predajňami v 50 krajinách a viac ako 22 000 zamestnancami.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti JYSK?

Spoločnosť JYSK v súčasnosti ponúka vo svojich predajniach a internetovom obchode široký sortiment výrobkov, ako sú postele, súpravy prestieradiel, prikrývky, skrine, vankúše, matrace, stoly, pohovky, zrkadlá, poschodové postele, župany, sprchové závesy, uteráky, knižnice a kancelárske stoličky a mnoho ďalších.

Bude mať JYSK ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o JYSK

Príbeh spoločnosti JYSK: o spoločnosti JYSK?
Open

Spoločnosť JYSK založil Lars Larsen, ktorý v apríli 1979 otvoril prvý obchod na ulici Silkeborgvej v dánskom meste Aarhus. Keď Larsen otváral svoj prvý obchod, mal veľké ambície, hoci nečakal, že sa jeho podnik tak rýchlo rozrastie. Netrvalo však dlho a firma sa rozšírila, úspešne otvorila niekoľko pobočiek JYSK Sengetøjslager po celom Dánsku a rýchlo expandovala do ďalších krajín, napríklad na Slovensko, kde prevádzkuje 42 pobočiek po celej krajine. Dnes sa spoločnosť JYSK stala celosvetovým maloobchodným reťazcom predajní a internetových obchodov, ktoré denne predávajú svoje výrobky tisícom zákazníkov.

Aké značky nájdem v spoločnosti JYSK?
Open

Spoločnosť predáva a distribuuje veľký výber značkových výrobkov vrátane **Jutlandia, Wellpur, Dreamzone, Kronborg, Hoie, TempraKon, Everyday Low Price, Royal Oak **a mnohých ďalších.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti JYSK?
Open

Zákazníci môžu v spoločnosti JYSK ušetriť peniaze mnohými spôsobmi. Pozrite si ich aktuálne predajné ponuky a propagačné akcie a získajte až 65 % zľavu z ďalšieho nákupu. Obchod má DENNE NÍZKE CENY a ponúka široký sortiment výrobkov za najnižšie dostupné ceny pre svojich zákazníkov.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti JYSK
Open

JYSK konkuruje podobným obchodom s domácim vybavením, ako sú BoConcept, Estila, Decodom, XXXLutz,Sconto Nábytok, KINNARPS a Idea Nábytok.

Exkluzívne výhody spoločnosti JYSK
Open

Zákazníci spoločnosti JYSK môžu v obchode využívať mnohé exkluzívne výhody. Prihlásením sa k odberu noviniek môžu zákazníci získať možnosť vyhrať darčekovú kartu JYSK v hodnote 100 EUR. Okrem toho môžete začať dostávať aktuálny leták, informácie o súťažiach, inšpiratívne fotografie a výhodné ponuky každý týždeň priamo do svojej poštovej schránky.

Zľavy, ktoré poskytuje JYSK
Open

Najnovšie ponuky a propagačné akcie spoločnosti JYSK nájdete len v službe Ponuky 365 a zistíte, prečo si ich stále vyberá toľko ľudí. V spoločnosti JYSK nájdete všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť. Spoločnosť JYSK je vždy k dispozícii svojim zákazníkom. Už nečakajte a získajte najnovšie zľavy a výpredaje od JYSK s Ponuky 365.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://jysk.sk/

REKLAMA
REKLAMA