logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorKAUFLAND

Najnovšie ponuky spoločnosti KAUFLAND

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Kaufland je nemecká sieť hypermarketov so sídlom v meste Neckarsulm. Okrem Nemecka je Kaufland prítomný v mnohých ďalších európskych krajinách vrátane Slovenska. Spoločnosť patrí spolu so sieťou supermarketov Lidl do skupiny Schwarz Gruppe.

Často kladené otázky o KAUFLAND

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti KAUFLAND?

Ušetriť peniaze v Kauflande je možné využitím ponúk a akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode Kaufland zákazníci vždy nájdu dôležité akcie. Aj s kartou Kaufland Card môžu zákazníci ušetriť peniaze pri každom nákupe a využiť skvelé výhody.

Zľavy, ktoré poskytuje KAUFLAND

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Kaufland na Slovensku pripravil. Ak potrebujete nakúpiť v supermarkete a nechcete príliš utrácať, v Kauflande vždy nájdete úžasné ponuky, ktoré môžete využiť. Pozrite sa na Ponuky 365 a začnite šetriť s Kauflandom ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.kaufland.sk/

Príbeh spoločnosti KAUFLAND: o spoločnosti KAUFLAND?

História spoločnosti Kaufland sa začala písať v roku 1984, keď ju založil Dieter Schwarz, syn Josepha Schwarza, zakladateľa siete supermarketov Lidl. Spoločnosť Kaufland začala svoju činnosť ako alternatívny reťazec k spoločnosti Lidl. Prvá predajňa sa nachádzala v Neckarsulme a rýchlo sa rozšírila do celého východného Nemecka. V nasledujúcich rokoch spoločnosť prešla silnou expanziou v Nemecku a v zahraničí.

Na Slovensku Kaufland zakotvil v roku 2000 a odvtedy sa stal jedným z vedúcich hypermarketov v krajine. V súčasnosti pôsobí Kaufland na Slovensku prostredníctvom 70 predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti KAUFLAND?

Kaufland okrem iného predáva výrobky uznávaných značiek ako K-Blue Bay, Fjord, Tami, Starbucks, Bounty, Liptov, Rajo, Hollandia, Dr. Oetker, Bánovecká, Ben & Jerry's, K-Classic, Beyond Meat, McCain, Heinz, Lunter, Chio, Bask, Raciol.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KAUFLAND

Kaufland na Slovensku konkuruje iným reťazcom hypermarketov a supermarketov, ako sú Tesco, Fresh, Coop jednota , Lild a ďalšie.

Exkluzívne výhody spoločnosti KAUFLAND

Kaufland ponúka svojim zákazníkom širokú škálu produktov viacerých značiek za veľmi výhodné ceny. Okrem toho môžu zákazníci nakupovať online a nechať si výrobky doručiť až domov. S kartou Kaufland je možné ušetriť peniaze a zároveň získať výhody pri každom nákupe. Kaufland ponúka exkluzívny zákaznícky servis.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v KAUFLAND

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v KAUFLAND

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Supermarkety? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 14 Supermarkety obchodov v Slovakia vrátane KAUFLAND a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.