logo

Najnovšie ponuky spoločnosti KIK

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

KiK je nemecký reťazec predajní zameraný na predaj odevov a textilných výrobkov. S dlhoročnou históriou na trhu je KiK prítomný nielen v Nemecku, ale aj v mnohých ďalších európskych krajinách, ako napríklad na Slovensku.

Často kladené otázky o KIK

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti KIK?

S KiK môžete ušetriť peniaze využitím ponúk a propagačných akcií zverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. Prihlásením sa na odber informačného bulletinu spoločnosti KiK môžu zákazníci získať aktuálne informácie o najnovších akciách. Okrem toho v predajniach KiK vždy nájdu dôležité ponuky, ktoré môžu využiť.

Zľavy, ktoré poskytuje KIK

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a propagačné akcie, ktoré pre vás KiK na Slovensku má. Pokiaľ ide o módu, v KiK nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste boli trendy. Pozrite si Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám KiK ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://spolocnost.kik-textilien.sk/

Príbeh spoločnosti KIK: o spoločnosti KIK?

História spoločnosti KiK sa začala písať v roku 1994, keď ju založil Stefan Heining. Názov KiK je skratkou slov "Kunde ist König", čo znamená "Zákazník je kráľ". Značka bola pôvodne súčasťou skupiny Tengelmann Group.

V súčasnosti KiK prevádzkuje viac ako 3 500 predajní v 11 európskych krajinách vrátane Nemecka, Rakúska, Českej republiky, Talianska, Poľska, Maďarska, Chorvátska a Slovenska.

Na Slovensku sa spoločnosť KiK objavila v roku 2008, keď otvorila svoju prvú predajňu. Odvtedy značka v krajine rastie. V súčasnosti má spoločnosť viac ako 79 predajní v hlavných regiónoch krajiny a na Slovensku zamestnáva viac ako 700 ľudí.

Aké značky nájdem v spoločnosti KIK?

Spoločnosť KiK predáva výrobky svojich značiek: Janina, Identic, Kiki & Koko, Y.F.K, Janina Curved, Identic More, Ergee, Ergonomics, All Acc Accessory a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KIK

KiK konkuruje na Slovensku ďalším obchodným reťazcom zameraným na predaj oblečenia, ako sú Sashe, Spartoo,Takko, CCC ,Bomprix, Pepco a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti KIK

KiK ponúka svojim zákazníkom široký sortiment oblečenia navrhnutého podľa najnovších medzinárodných módnych trendov a za veľmi výhodné ceny. Vďaka rozsiahlej sieti predajní môžu zákazníci ľahko nájsť výrobky KiK vo všetkých veľkých slovenských mestách. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí alebo nepríjemností so zakúpenými výrobkami spoločnosť KiK akceptuje vrátenie tovaru. Spoločnosť má exkluzívny zákaznícky servis.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v KIK

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v KIK

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Móda? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 9 Móda obchodov v Slovakia vrátane KIK a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.