logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti KIK

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti KIK

KiK je nemecký reťazec predajní zameraný na predaj odevov a textilných výrobkov. S dlhoročnou históriou na trhu je KiK prítomný nielen v Nemecku, ale aj v mnohých ďalších európskych krajinách, ako napríklad na Slovensku.

Často kladené otázky o KIK

Príbeh spoločnosti KIK: o spoločnosti KIK?
close

História spoločnosti KiK sa začala písať v roku 1994, keď ju založil Stefan Heining. Názov KiK je skratkou slov "Kunde ist König", čo znamená "Zákazník je kráľ". Značka bola pôvodne súčasťou skupiny Tengelmann Group.

V súčasnosti KiK prevádzkuje viac ako 3 500 predajní v 11 európskych krajinách vrátane Nemecka, Rakúska, Českej republiky, Talianska, Poľska, Maďarska, Chorvátska a Slovenska.

Na Slovensku sa spoločnosť KiK objavila v roku 2008, keď otvorila svoju prvú predajňu. Odvtedy značka v krajine rastie. V súčasnosti má spoločnosť viac ako 79 predajní v hlavných regiónoch krajiny a na Slovensku zamestnáva viac ako 700 ľudí.

Aké značky nájdem v spoločnosti KIK?
close

Spoločnosť KiK predáva výrobky svojich značiek: Janina, Identic, Kiki & Koko, Y.F.K, Janina Curved, Identic More, Ergee, Ergonomics, All Acc Accessory a ďalšie.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti KIK?
close

S KiK môžete ušetriť peniaze využitím ponúk a propagačných akcií zverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. Prihlásením sa na odber informačného bulletinu spoločnosti KiK môžu zákazníci získať aktuálne informácie o najnovších akciách. Okrem toho v predajniach KiK vždy nájdu dôležité ponuky, ktoré môžu využiť.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KIK
close

KiK konkuruje na Slovensku ďalším obchodným reťazcom zameraným na predaj oblečenia, ako sú Sashe, Spartoo,Takko, CCC ,Bomprix, Pepco a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti KIK
close

KiK ponúka svojim zákazníkom široký sortiment oblečenia navrhnutého podľa najnovších medzinárodných módnych trendov a za veľmi výhodné ceny. Vďaka rozsiahlej sieti predajní môžu zákazníci ľahko nájsť výrobky KiK vo všetkých veľkých slovenských mestách. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí alebo nepríjemností so zakúpenými výrobkami spoločnosť KiK akceptuje vrátenie tovaru. Spoločnosť má exkluzívny zákaznícky servis.

Zľavy, ktoré poskytuje KIK
close

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a propagačné akcie, ktoré pre vás KiK na Slovensku má. Pokiaľ ide o módu, v KiK nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste boli trendy. Pozrite si Ponuky 365 a objavte všetko, čo vám KiK ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://spolocnost.kik-textilien.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2023 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.