REKLAMA

Týždenné ponuky KINEKUS

KINEKUS logo
Najnovšie ponuky  KINEKUSundefined
Najnovšie ponuky KINEKUSundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti KINEKUS

KINEKUS logo
Katalóg KINEKUS
Katalóg KINEKUS
Katalóg 2022
Otvoriť leták
KINEKUS logo
Katalóg KINEKUS
Katalóg KINEKUS
Katalóg 2022
Otvoriť leták
KINEKUS logo
Ponuka KINEKUS
Ponuka KINEKUS
2. 6. 2022 - 1. 7. 2022
Otvoriť leták
KINEKUS logo
Katalóg KINEKUS
Katalóg KINEKUS
Katalóg 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti KINEKUS

Kinekus je slovenská sieť predajní zameraná na predaj domácich spotrebičov, záhradných produktov a výrobkov pre domácnosť. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako tri desaťročia a má širokú sieť predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Príbeh spoločnosti KINEKUS: o spoločnosti KINEKUS?

História spoločnosti Kinekus sa začala písať v roku 1991, keď ju na Slovensku založil Štefan Súkeník. Od začiatku bolo cieľom spoločnosti Kinekus ponúkať svojim zákazníkom výrobky vysokej kvality za najlepšiu cenu na trhu. Za viac ako 30 rokov svojej existencie sa spoločnosť neustále rozrastala a jej predajne dosiahli hlavné miesta na Slovensku.

V súčasnosti je Kinekus jedinou slovenskou spoločnosťou vo svojom odbore, ktorá je schopná konkurovať zahraničným obchodom vďaka širokému sortimentu a počtu predajní. Kinekus pôsobí na Slovensku prostredníctvom viac ako 100 predajní, ktoré sa nachádzajú v hlavných regiónoch krajiny.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti KINEKUS?

V spoločnosti Kinekus môžu zákazníci nájsť širokú škálu výrobkov pre domácnosť od kuchynského náčinia, kuchynských výrobkov, výrobkov na skladovanie potravín, nádob, záhradníckych výrobkov, domácich spotrebičov, ako sú vysávače, nábytok a výrobky na dekoráciu domácnosti a mnoho ďalších.

Aké značky nájdem v spoločnosti KINEKUS?

Kinekus predáva výrobky svojich vlastných značiek a uznávaných značiek, ako sú Kolimax Čr, Skveler, Belis, Ingco, Prokin, Emos a ďalšie.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti KINEKUS?

Ušetriť peniaze v spoločnosti Kinekus je možné využitím ponúk a propagačných akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode Kinekus nájdu zákazníci široký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Okrem toho je možné sledovať najnovšie ponuky prihlásením sa na odber informačného bulletinu.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KINEKUS

Kinekus konkuruje na Slovensku ďalším obchodným reťazcom, ako sú Slesk, XXXLutz a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti KINEKUS

Spoločnosť Kinekus ponúka svojim zákazníkom širokú škálu výrobkov pre domácnosť za veľmi výhodné ceny. Zákazníci môžu nakupovať aj v internetovom obchode Kinekus a nechať si výrobky doručiť až domov alebo si ich vyzdvihnúť v najbližšej predajni. Kinekus má franšízový systém, prostredníctvom ktorého si záujemcovia môžu otvoriť vlastnú predajňu a predávať výrobky tejto značky. Na oficiálnej webovej stránke je blog, kde si zákazníci môžu prečítať články o nápadoch do domácnosti. Kinekus ponúka exkluzívny zákaznícky servis.

Zľavy, ktoré poskytuje KINEKUS

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Kinekus na Slovensku pripravil. Všetko, čo hľadáte pre svoj domov, nájdete na jednom mieste, v Kinekuse. Pozrite sa na Ponuky 365 a začnite šetriť s Kinekusom ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.kinekus.sk/