logo

Najnovšie ponuky spoločnosti KINEKUS

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Kinekus je slovenská sieť predajní zameraná na predaj domácich spotrebičov, záhradných produktov a výrobkov pre domácnosť. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako tri desaťročia a má širokú sieť predajní rozmiestnených v hlavných regiónoch krajiny.

Často kladené otázky o KINEKUS

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti KINEKUS?

Ušetriť peniaze v spoločnosti Kinekusje možné využitím ponúk a propagačných akcií uverejnených na ich oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode Kinekusnájdu zákazníci široký výber výrobkov za zvýhodnené ceny. Okrem toho je možné sledovať najnovšie ponuky prihlásením sa na odber informačného bulletinu.

Zľavy, ktoré poskytuje KINEKUS

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré pre vás Kinekus na Slovensku pripravil. Všetko, čo hľadáte pre svoj domov, nájdete na jednom mieste, v Kinekus. Pozrite sa na Ponuky 365 a začnite šetriť s Kinekusom ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.kinekus.sk/

Príbeh spoločnosti KINEKUS: o spoločnosti KINEKUS?

História spoločnosti Kinekus sa začala písať v roku 1991, keď ju na Slovensku založil Štefan Súkeník. Od začiatku bolo cieľom spoločnosti Kinekusponúkať svojim zákazníkom výrobky vysokej kvality za najlepšiu cenu na trhu. Za viac ako 30 rokov svojej existencie sa spoločnosť neustále rozrastala a jej predajne dosiahli hlavné miesta na Slovensku.

V súčasnosti je Kinekusjedinou slovenskou spoločnosťou vo svojom odbore, ktorá je schopná konkurovať zahraničným obchodom vďaka širokému sortimentu a počtu predajní. Kinekuspôsobí na Slovensku prostredníctvom viac ako 100 predajní, ktoré sa nachádzajú v hlavných regiónoch krajiny.

Aké značky nájdem v spoločnosti KINEKUS?

Kinekuspredáva výrobky svojich vlastných značiek a uznávaných značiek, ako sú Kolimax Čr, Skveler, Belis, Ingco, Prokin, Emos a ďalšie.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KINEKUS

Kinekuskonkuruje na Slovensku ďalším obchodným reťazcom, ako sú Slesk,Bauhaus,Ikea,JYSK, XXXLutz a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti KINEKUS

Spoločnosť Kinekus ponúka svojim zákazníkom širokú škálu výrobkov pre domácnosť za veľmi výhodné ceny. Zákazníci môžu nakupovať aj v internetovom obchode Kinekus a nechať si výrobky doručiť až domov alebo si ich vyzdvihnúť v najbližšej predajni. Kinekus má franšízový systém, prostredníctvom ktorého si záujemcovia môžu otvoriť vlastnú predajňu a predávať výrobky tejto značky. Na oficiálnej webovej stránke je blog, kde si zákazníci môžu prečítať články o nápadoch do domácnosti. Kinekus ponúka exkluzívny zákaznícky servis.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v KINEKUS

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v KINEKUS

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Domov a záhrada? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 18 Domov a záhrada obchodov v Slovakia vrátane KINEKUS a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.