REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti KLAS

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti KLAS

Klas je slovenská sieť supermarketov. Na rozdiel od iných sietí supermarketov sa Klas špecializuje na predaj prírodných a čerstvých potravín. Klas má internetový obchod, cez ktorý distribuuje svoje produkty po celej krajine.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti KLAS?

V Klas-e si zákazníci nájdu širokú škálu potravín a nepotravinových produktov, ako sú mrazené potraviny, alkoholické nápoje, trvanlivé potraviny, sladkosti, zdravá výživa, krmivo pre domáce zvieratá, cereálie a vločky, soľ, konzervy, oleje, octy, ryža a cestoviny, strukoviny, pečivo, sušené ovocie, orechy a semená, výrobky osobnej starostlivosti, výrobky starostlivosti o telo, kozmetika, výrobky na starostlivosť o vlasy a mnohé ďalšie.

Bude mať KLAS ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o KLAS

Príbeh spoločnosti KLAS: o spoločnosti KLAS?
Open

História Klas sa začala písať v roku 2000 založením spoločnosti. Klas mal od svojho začiatku za cieľ ponúkať svojim zákazníkom širokú škálu čerstvých a vysoko kvalitných produktov. Klas sa na Slovensku rýchlo stal uznávanou značkou.

V súčasnosti Klas na Slovensku pôsobí prostredníctvom širokej siete kamenných predajní a tiež prostredníctvom svojho internetového obchodu, v ktorej si zákazníci môžu zakúpiť veľký výber produktov a nechať si ich doručiť po celej SR.

Aké značky nájdem v spoločnosti KLAS?
Open

Klas predáva produkty uznávaných značiek ako Clin, Lacalut, Lenor, Sanytol, Sifo, Savo, Tento, Ajax, Adesso, AEC, Hellmann's, Kinder, Lunter, Melina Gouda, Rauch, Zamio, Zeus, Hell, Borges, Jupí, Elegancia , Lavazza, Jägermeister, Jameson, Nescafé, Popradská, BioSaurus, Údené Natur Farm, Rio Mare, Franz Jozef, Zamio, Moët & Chandon, Dos Maderas, Barilla, Bask, Carpathia, Amora atď.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti KLAS?
Open

V Klase môžete šetriť peniaze vďaka ich ponúkám a akciam zverejnených na ich oficiálnych webových stránkach. V internetovom obchode Klas nájdu zákazníci veľký výber produktov za akciové ceny. Pri nákupe nad určitú sumu ponúkajú aj dopravu zadarmo. Prihlásením sa k odberu noviniek môžete byť informovaní o najnovších akciách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KLAS
Open

Klas na Slovensku konkuruje iným supermarketom ako Fresh, Kraj, Terno, Tesco, Delia a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti KLAS
Open

Klas ponúka svojim zákazníkom širokú škálu zdravých produktov za veľmi výhodné ceny. Zákazníci si môžu svoje produkty zakúpiť v internetovom obchode a nechať si ich doručiť až domov. Okrem toho Klas ponúka exkluzívny telefonický a e-mailový zákaznícky servis.

Zľavy, ktoré poskytuje KLAS
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré má Klas pre vás. Ak hľadáte zdravé jedlo, v Klase nájdete všetky produkty, ktoré hľadáte a ešte mnoho iného. Pozrite si Ponuky 365 a objavte všetko, čo Klas ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.iklas.sk/

REKLAMA
REKLAMA