logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti KLAS

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Klas je slovenská sieť supermarketov. Na rozdiel od iných sietí supermarketov sa Klas špecializuje na predaj prírodných a čerstvých potravín. Klas má internetový obchod, cez ktorý distribuuje svoje produkty po celej krajine.

Často kladené otázky o KLAS

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti KLAS?

V Klase môžete šetriť peniaze vďaka ich ponúkám a akciam zverejnených na ich oficiálnych webových stránkach. V internetovom obchode Klas nájdu zákazníci veľký výber produktov za akciové ceny. Pri nákupe nad určitú sumu ponúkajú aj dopravu zadarmo. Prihlásením sa k odberu noviniek môžete byť informovaní o najnovších akciách.

Zľavy, ktoré poskytuje KLAS

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré má Klas pre vás. Ak hľadáte zdravé jedlo, v Klase nájdete všetky produkty, ktoré hľadáte a ešte mnoho iného. Pozrite si Ponuky 365 a objavte všetko, čo Klas ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.iklas.sk/

Príbeh spoločnosti KLAS: o spoločnosti KLAS?

História Klas sa začala písať v roku 2000 založením spoločnosti. Klas mal od svojho začiatku za cieľ ponúkať svojim zákazníkom širokú škálu čerstvých a vysoko kvalitných produktov. Klas sa na Slovensku rýchlo stal uznávanou značkou.

V súčasnosti Klas na Slovensku pôsobí prostredníctvom širokej siete kamenných predajní a tiež prostredníctvom svojho internetového obchodu, v ktorej si zákazníci môžu zakúpiť veľký výber produktov a nechať si ich doručiť po celej SR.

Aké značky nájdem v spoločnosti KLAS?

Klas predáva produkty uznávaných značiek ako Clin, Lacalut, Lenor, Sanytol, Sifo, Savo, Tento, Ajax, Adesso, AEC, Hellmann's, Kinder, Lunter, Melina Gouda, Rauch, Zamio, Zeus, Hell, Borges, Jupí, Elegancia , Lavazza, Jägermeister, Jameson, Nescafé, Popradská, BioSaurus, Údené Natur Farm, Rio Mare, Franz Jozef, Zamio, Moët & Chandon, Dos Maderas, Barilla, Bask, Carpathia, Amora atď.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KLAS

Klas na Slovensku konkuruje iným supermarketom ako Fresh, Kraj, Terno, Tesco, Delia a iné.

Exkluzívne výhody spoločnosti KLAS

Klas ponúka svojim zákazníkom širokú škálu zdravých produktov za veľmi výhodné ceny. Zákazníci si môžu svoje produkty zakúpiť v internetovom obchode a nechať si ich doručiť až domov. Okrem toho Klas ponúka exkluzívny telefonický a e-mailový zákaznícky servis.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.