logo

Najnovšie ponuky spoločnosti KONDELA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Kondelaje slovenská sieť predajní zameraná na predaj nábytku a bytového zariadenia. Okrem slovenského trhu spoločnosť pôsobí aj v Česku. Kondela má viac ako 20 predajní rozmiestnených po hlavných regiónoch Slovenska.

Často kladené otázky o KONDELA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti KONDELA?

Šetriť môžete s Kondelou veľmi jednoducho, využitím ponúk a akcií zverejnených na ich oficiálnych stránkach. V internetovom obchode Kondela môžu zákazníci nájsť veľký výber produktov za zvýhodnené ceny. Na oficiálnej stránke je sekcia „Zľavy až do 70 %“. Okrem toho Kondela vydáva brožúry s exkluzívnymi ponukami. Prihlásením sa na odber noviniek môžete byť informovaní o najnovších zľavách.

Zľavy, ktoré poskytuje KONDELA

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré má pre vás Kondela na Slovensku. Všetko, čo potrebujete pre váš domov, nájdete na mieste s najširším sortimentom produktov, Kondela. Pozrite si Ponuky 365 a objavte všetko, čo Kondela ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.kondela.sk/

Príbeh spoločnosti KONDELA: o spoločnosti KONDELA?

Príbeh značky Kondela sa začal v roku 2003 ako pokračovanie nábytkárskeho biznisu, ktorý od roku 1991 vykonávali súčasní majitelia pod obchodným názvom Miloš Kondela Tempo. Odvtedy sa firma zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti predaja nábytku a bytových doplnkov.

V súčasnosti pôsobí Kondela na Slovensku prostredníctvom celkovo 21 predajní v hlavných mestách krajiny. Okrem toho spoločnosť distribuuje produkty veľkoobchodne vo veľkom počte v nasledujúcich krajinách: Slovensko, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko. Kondela na Slovensku zamestnáva viac ako 230 ľudí.

Aké značky nájdem v spoločnosti KONDELA?

Kondela je výrobcom nábytku a bytového vybavenia, a preto predáva produkty pod vlastnou značkou.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KONDELA

Kondela na Slovensku konkuruje ostatným reťazcom predajní zameraných na predaj nábytku ako napríklad postele, najlacnejší nábytok, a iné , Ikea,IDEA NÁBYTOK.SCONTO NÁBYTOK,JYSK,.

Exkluzívne výhody spoločnosti KONDELA

Kondela ponúka svojim zákazníkom širokú škálu vysokokvalitného nábytku za veľmi výhodnú cenu. Zákazníci si môžu svoje produkty zakúpiť v ich internetovom obchode Kondela a nechať si ich doručiť domov alebo si ich bezplatne vyzdvihnúť v najbližšej predajni. Kondelaumožňuje rôzne spôsoby platby a má exkluzívny zákaznícky servis.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v KONDELA

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v KONDELA

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Domov a záhrada? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 18 Domov a záhrada obchodov v Slovakia vrátane KONDELA a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.