REKLAMA

Týždenné ponuky KRAJ

KRAJ logo
Najnovšie ponuky  KRAJundefined
Najnovšie ponuky KRAJundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti KRAJ

KRAJ logo
Ponuka KRAJ
Ponuka KRAJ
8. 7. 2022 - 14. 7. 2022
Otvoriť leták
KRAJ logo
Ponuka KRAJ
Ponuka KRAJ
1. 7. 2022 - 7. 7. 2022
Otvoriť leták
KRAJ logo
Ponuka KRAJ
Ponuka KRAJ
24. 6. 2022 - 30. 6. 2022
Otvoriť leták
KRAJ logo
Ponuka KRAJ
Ponuka KRAJ
17. 6. 2022 - 23. 6. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti KRAJ

Kraj je Slovenská sieť predajní zameraná na predaj potravín pre zdravú výživu. Kraj má širokú sieť predajní rozmiestnených po hlavných regiónoch Slovenska.

Príbeh spoločnosti KRAJ: o spoločnosti KRAJ?

Príbeh predajní Kraj sa začal písať v roku 2018 otvorením prvej Slovenskej predajne. Od počiatkov spoločnosti je jej cieľom poskytovať svojim zákazníkom produkty od regionálnych dodávateľov zo Slovenska, zdravý sortiment (bio, raw, vegetariánske, vegánske či eko) vrátane produktov pre zákazníkov s potravinovými intoleranciami (bezlepkové, bezlaktózové , bez cukru), vrátane bežného jedla za rozumné ceny.

S dlhou trajektóriou na trhu je Kraj uznávanou značkou medzi slovenskými spotrebiteľmi, ktorá v posledných rokoch prešla silným procesom expanzie. V súčasnosti pôsobí Kraj na Slovensku vďaka takmer 30 predajniam rozmiestnených v najväčších mestách.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti KRAJ?

V Kraji si zákazníci nájdu široký sortiment potravinárskych výrobkov ako oleje, šťavy, zelenina a ovocie, strukoviny, vína, údeniny, cestoviny, mlieko a mliečne výrobky, pekárenské výrobky, nealko, alkoholické nápoje, syry, sladkosti a pod. viac.

Aké značky nájdem v spoločnosti KRAJ?

Kraj predáva produkty známych značiek ako Rauch, Stock, Smak, Z Násho, Tami, Bio Naturiq, Pavol Mandinec, Slowlandia, Valenta, Alpro, Preto, Berto, Bognár, Kokoos, Hyza, Zvolenský, Kunín, Müllermilch, Rajo , Tvaroh, Pepsi, Coca-Cola, Birell, Staropramen, Tchibo, Finish, Nivea a iné.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti KRAJ?

Šetriť v Kraji je možné vďaka ponukám a akciam, ktoré uverejňuje na svojich oficiálnych webových stránkach. Okrem toho Kraj vydáva každý týždeň katalógy a letáky, kde si zákazníci môžu nájsť široký výber produktov za zvýhodnené ceny. Na stránke predajní Kraj je sekcia "Aktuálne akcie" so zľavnenými produktmi. Prihlásením sa k odberu noviniek budete informovaní o najnovších akciách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KRAJ

Kraj na Slovensku konkuruje ďalším obchodným reťazcom ako sú Novalim, Edelia, Fresh a pod.

Exkluzívne výhody spoločnosti KRAJ

Kraj ponúka svojim zákazníkom široký sortiment potravinárskych výrobkov za veľmi výhodné ceny. Na rozdiel od svojich konkurentov Kraj ponúka širokú škálu zdravých a bezlepkových produktov. Okrem toho Kraj ponúka široký výber produktov od regionálnych výrobcov, čím podporuje regionálnu ekonomiku. Kraj má exkluzívny zákaznícky servis.

Zľavy, ktoré poskytuje KRAJ

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré má pre vás Kraj na Slovensku. Ak hľadáte zdravé, celiatické či nízkokalorické produkty, v Kraji nájdete všetko, čo hľadáte a ešte mnoho iného. Pozrite si Ponuky 365 a začnite v Kraji šetriť peniaze ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.waze.com/sk/live-map/