logo

Najnovšie ponuky spoločnosti KRAJ

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Krajje Slovenská sieť predajní zameraná na predaj potravín pre zdravú výživu. Kraj má širokú sieť predajní rozmiestnených po hlavných regiónoch Slovenska.

Často kladené otázky o KRAJ

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti KRAJ?

Šetriť v Kraj je možné vďaka ponukám a akciam, ktoré uverejňuje na svojich oficiálnych webových stránkach. Okrem toho Krajvydáva každý týždeň katalógy a letáky, kde si zákazníci môžu nájsť široký výber produktov za zvýhodnené ceny. Na stránke predajní Kraj je sekcia "Aktuálne akcie" so zľavnenými produktmi. Prihlásením sa k odberu noviniek budete informovaní o najnovších akciách.

Zľavy, ktoré poskytuje KRAJ

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré má pre vás Kraj na Slovensku. Ak hľadáte zdravé, celiatické či nízkokalorické produkty, v Kraji nájdete všetko, čo hľadáte a ešte mnoho iného. Pozrite si Ponuky 365 a začnite v Kraji šetriť peniaze ešte dnes.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.waze.com/sk/live-map/

Príbeh spoločnosti KRAJ: o spoločnosti KRAJ?

Príbeh predajní Kraj sa začal písať v roku 2018 otvorením prvej Slovenskej predajne. Od počiatkov spoločnosti je jej cieľom poskytovať svojim zákazníkom produkty od regionálnych dodávateľov zo Slovenska, zdravý sortiment (bio, raw, vegetariánske, vegánske či eko) vrátane produktov pre zákazníkov s potravinovými intoleranciami (bezlepkové, bezlaktózové , bez cukru), vrátane bežného jedla za rozumné ceny.

S dlhou trajektóriou na trhu je Krajj uznávanou značkou medzi slovenskými spotrebiteľmi, ktorá v posledných rokoch prešla silným procesom expanzie. V súčasnosti pôsobí Kraj na Slovensku vďaka takmer 30 predajniam rozmiestnených v najväčších mestách.

Aké značky nájdem v spoločnosti KRAJ?

Kraj predáva produkty známych značiek ako Rauch, Stock, Smak, Z Násho, Tami, Bio Naturiq, Pavol Mandinec, Slowlandia, Valenta, Alpro, Preto, Berto, Bognár, Kokoos, Hyza, Zvolenský, Kunín, Müllermilch, Rajo , Tvaroh, Pepsi, Coca-Cola, Birell, Staropramen, Tchibo, Finish, Nivea a iné.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti KRAJ

Kraj na Slovensku konkuruje ďalším obchodným reťazcom ako sú Novalim, Edelia, Fresh a pod.

Exkluzívne výhody spoločnosti KRAJ

Kraj ponúka svojim zákazníkom široký sortiment potravinárskych výrobkov za veľmi výhodné ceny. Na rozdiel od svojich konkurentov Kraj ponúka širokú škálu zdravých a bezlepkových produktov. Okrem toho Kraj ponúka široký výber produktov od regionálnych výrobcov, čím podporuje regionálnu ekonomiku. Kraj má exkluzívny zákaznícky servis.

Získajte najlepšie ponuky a ušetrite veľké sumy v KRAJ

Najlepšie ponuky, ktoré môžete ušetriť v KRAJ

Hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze v miestnom obchode Supermarkety? Ste na správnom mieste!

Ponuky 365 vám poskytuje prístup k viac ako 14 Supermarkety obchodov v Slovakia vrátane KRAJ a mnohých ďalších.

Začať prehľadávanie

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.