REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti LIDL

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti LIDL

Lidl je nemecká sieť diskontných supermarketov zameraná na predaj lacných produktov. Lidlmá na Slovensku silné zastúpenie so širokou sieťou predajní, ktoré nájdete po celej krajine. Lidl je jednou z najväčších sietí diskontných supermarketov v Európe s viac ako 12 tisíc predajňami v 29 krajinách.

Často kladené otázky o LIDL

Príbeh spoločnosti LIDL: o spoločnosti LIDL?
Open

História spoločnosti Lidl siaha do roku v roku 1973, kedy ju založil veľkoobchodník s ovocím Josef Schwartz. Na začiatku sa firma profilovala ako veľkoobchod s potravinami a prvá predajňa sa nachádzala v nemeckom Ludwigshafene. V 90. rokoch začal Lidl silný proces expanzie otvorením predajní mimo Nemecka, v iných európskych krajinách.

Lidl sa na Slovensku udomácnil v roku 2004. Od začiatku pôsobenia Lidla na slovenskom trhu sídli ústredné vedenie spoločnosti pre slovenský trh spolu s českým v Prahe. V roku 2012 sa Slovenský Lidl osamostatnil a zriadil svoje sídlo v Bratislave.

V súčasnosti pôsobí Lidl na Slovensku vo viac ako 150 predajniach a zamestnáva viac ako 6000 ľudí.

Aké značky nájdem v spoločnosti LIDL?
Open

Lidl predáva produkty známych značiek ako sú Pilos, Sondey, Dr. Oetker, Alesto, Vita D'or, Müller, Nivea, Kinder, Granko, Nescafé, Becherovka, Floralys, Cien, Teekanne, Tatrakon, Kmotr, Pikok, Dulano , Tvaroh, Milka, Saguaro, Listerine, Soberano, medzi inými.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti LIDL?
Open

V Lidl je možné ušetriť vďaka ponukám a akciam zverejnených na ich oficiálnej stránke. Okrem toho Lidl vydáva týždenné letáky s ponukami. Na druhej strane, stiahnutím mobilnej aplikácie Lidl Plus môžu zákazníci využívať skvelé zľavy a výhody. Prihlásením sa k odberu Newsletteru môžete byť informovaní o najnovších akciách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti LIDL
Open

Lidl na Slovensku konkuruje ďalším sieťam supermarketov ako Metro, Billa, Tesco, Kaufland a pod.

Exkluzívne výhody spoločnosti LIDL
Open

Lidl ponúka svojim zákazníkom široký sortiment za veľmi výhodné ceny. Vďaka mobilnej aplikácií Lidl Plus zákazníci získavajú výhody pri každom nákupe. Zákazníci môžu nakupovať v internetovom obchode a nechať si svoju objednávku doručiť až domov.

Zľavy, ktoré poskytuje LIDL
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré vám Lidl Slovensko ponúka. V Lidl nájdete potraviny, nápoje a iné produkty. Pozrite si Ponuky 365 a objavte všetko, čo Lidl ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.lidl.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2023 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.