REKLAMA

Týždenné ponuky LIDL

LIDL logo
Najnovšie ponuky  LIDLundefined
Najnovšie ponuky LIDLundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti LIDL

LIDL logo
Ponuka LIDL
Ponuka LIDL
8. 7. 2022 - 11. 7. 2022
Otvoriť leták
LIDL logo
Ponuka LIDL
Ponuka LIDL
5. 7. 2022 - 11. 7. 2022
Otvoriť leták
LIDL logo
Ponuka LIDL
Ponuka LIDL
28. 6. 2022 - 4. 7. 2022
Otvoriť leták
LIDL logo
Ponuka LIDL
Ponuka LIDL
28. 6. 2022 - 4. 7. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti LIDL

Lidl je nemecká sieť diskontných supermarketov zameraná na predaj lacných produktov. Lidl má na Slovensku silné zastúpenie so širokou sieťou predajní, ktoré nájdete po celej krajine. Lidl je jednou z najväčších sietí diskontných supermarketov v Európe s viac ako 12 tisíc predajňami v 29 krajinách.

Príbeh spoločnosti LIDL: o spoločnosti LIDL?

História spoločnosti Lidl siaha do roku v roku 1973, kedy ju založil veľkoobchodník s ovocím Josef Schwartz. Na začiatku sa firma profilovala ako veľkoobchod s potravinami a prvá predajňa sa nachádzala v nemeckom Ludwigshafene. V 90. rokoch začal Lidl silný proces expanzie otvorením predajní mimo Nemecka, v iných európskych krajinách.

Lidl sa na Slovensku udomácnil v roku 2004. Od začiatku pôsobenia Lidla na slovenskom trhu sídli ústredné vedenie spoločnosti pre slovenský trh spolu s českým v Prahe. V roku 2012 sa Slovenský Lidl osamostatnil a zriadil svoje sídlo v Bratislave.

V súčasnosti pôsobí Lidl na Slovensku vo viac ako 150 predajniach a zamestnáva viac ako 6000 ľudí.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti LIDL?

V Lidli zákazníci nájdu široký sortiment potravinových i nepotravinových produktov ako sú čerstvé mäso, ovocie a zelenina, ryby, chlieb a pečivo, bezlepkové potraviny, bezlaktózové potraviny, káva, oleje, nápoje, mrazené potraviny, výrobky pre domácnosť, čistiace prostriedky a prostriedky osobnej hygieny, krmivo pre domáce zvieratá a iné.

Aké značky nájdem v spoločnosti LIDL?

Lidl predáva produkty známych značiek ako sú Pilos, Sondey, Dr. Oetker, Alesto, Vita D'or, Müller, Nivea, Kinder, Granko, Nescafé, Becherovka, Floralys, Cien, Teekanne, Tatrakon, Kmotr, Pikok, Dulano , Tvaroh, Milka, Saguaro, Listerine, Soberano, medzi inými.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti LIDL?

V Lidli je možné ušetriť vďaka ponukám a akciam zverejnených na ich oficiálnej stránke. Okrem toho Lidl vydáva týždenné letáky s ponukami. Na druhej strane, stiahnutím mobilnej aplikácie Lidl Plus môžu zákazníci využívať skvelé zľavy a výhody. Prihlásením sa k odberu Newsletteru môžete byť informovaní o najnovších akciách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti LIDL

Lidl na Slovensku konkuruje ďalším sieťam supermarketov ako Tesco, Kaufland a pod.

Exkluzívne výhody spoločnosti LIDL

Lidl ponúka svojim zákazníkom široký sortiment za veľmi výhodné ceny. Vďaka mobilnej aplikácií Lidl Plus zákazníci získavajú výhody pri každom nákupe. Zákazníci môžu nakupovať v internetovom obchode a nechať si svoju objednávku doručiť až domov.

Zľavy, ktoré poskytuje LIDL

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré vám Lidl Slovensko ponúka. V Lidli nájdete potraviny, nápoje a iné produkty. Pozrite si Ponuky 365 a objavte všetko, čo Lidl ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.lidl.sk/