logo
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti LIDL

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Lidl je nemecká sieť diskontných supermarketov zameraná na predaj lacných produktov. Lidlmá na Slovensku silné zastúpenie so širokou sieťou predajní, ktoré nájdete po celej krajine. Lidl je jednou z najväčších sietí diskontných supermarketov v Európe s viac ako 12 tisíc predajňami v 29 krajinách.

Často kladené otázky o LIDL

Príbeh spoločnosti LIDL: o spoločnosti LIDL?
close

História spoločnosti Lidl siaha do roku v roku 1973, kedy ju založil veľkoobchodník s ovocím Josef Schwartz. Na začiatku sa firma profilovala ako veľkoobchod s potravinami a prvá predajňa sa nachádzala v nemeckom Ludwigshafene. V 90. rokoch začal Lidl silný proces expanzie otvorením predajní mimo Nemecka, v iných európskych krajinách.

Lidl sa na Slovensku udomácnil v roku 2004. Od začiatku pôsobenia Lidla na slovenskom trhu sídli ústredné vedenie spoločnosti pre slovenský trh spolu s českým v Prahe. V roku 2012 sa Slovenský Lidl osamostatnil a zriadil svoje sídlo v Bratislave.

V súčasnosti pôsobí Lidl na Slovensku vo viac ako 150 predajniach a zamestnáva viac ako 6000 ľudí.

Aké značky nájdem v spoločnosti LIDL?
close

Lidl predáva produkty známych značiek ako sú Pilos, Sondey, Dr. Oetker, Alesto, Vita D'or, Müller, Nivea, Kinder, Granko, Nescafé, Becherovka, Floralys, Cien, Teekanne, Tatrakon, Kmotr, Pikok, Dulano , Tvaroh, Milka, Saguaro, Listerine, Soberano, medzi inými.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti LIDL?
close

V Lidl je možné ušetriť vďaka ponukám a akciam zverejnených na ich oficiálnej stránke. Okrem toho Lidl vydáva týždenné letáky s ponukami. Na druhej strane, stiahnutím mobilnej aplikácie Lidl Plus môžu zákazníci využívať skvelé zľavy a výhody. Prihlásením sa k odberu Newsletteru môžete byť informovaní o najnovších akciách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti LIDL
close

Lidl na Slovensku konkuruje ďalším sieťam supermarketov ako Metro, Billa, Tesco, Kaufland a pod.

Exkluzívne výhody spoločnosti LIDL
close

Lidl ponúka svojim zákazníkom široký sortiment za veľmi výhodné ceny. Vďaka mobilnej aplikácií Lidl Plus zákazníci získavajú výhody pri každom nákupe. Zákazníci môžu nakupovať v internetovom obchode a nechať si svoju objednávku doručiť až domov.

Zľavy, ktoré poskytuje LIDL
close

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré vám Lidl Slovensko ponúka. V Lidl nájdete potraviny, nápoje a iné produkty. Pozrite si Ponuky 365 a objavte všetko, čo Lidl ponúka.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.lidl.sk/

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.