logo
homeIcon
  1. separatorKozmetika
  2. separatorMARY KAY
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti MARY KAY

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Mary Kay je americká spoločnosť zameraná na priamy predaj, ktorá predáva kozmetiku a kozmetické výrobky. Spoločnosť pôsobí na Slovensku a v mnohých ďalších krajinách sveta. Mary Kay ponúka viac ako 200 prémiových produktov vo viac ako 35 krajinách sveta.

Často kladené otázky o MARY KAY

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti MARY KAY?

Šetriť pri nákupoch v Mary Kay Slovensko je možné vďaka ponukám a akciam zverejnených na ich oficiálnej stránke. V katalógoch Mary Kay môžu zákazníci nájsť skvelé akcie. Okrem toho môžu zákazníci požiadať nezávislých konzultantov Mary Kay, ktorí im vždy radi ponúknu rôzne zľavy. Prihlásením sa na odber noviniek zostanete informovaní o ich najnovších ponukách.

Zľavy, ktoré poskytuje MARY KAY

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré má pre vás Mary Kay na Slovensku. V Mary Kay nájdete najkvalitnejšiu kozmetiku a kozmetické produkty. Pozrite si Ponuky 365 a objavte svet Mary Kay.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.marykay.sk/

Príbeh spoločnosti MARY KAY: o spoločnosti MARY KAY?

Príbeh Mary Kay sa začal v roku 1963 založením spoločnosti Mary Kay Ash, spustením prvého obchodu Beauty by Mary Kay. V tom čase ponúkala rad produktov starostlivosti o pleť. V 70. rokoch sa spoločnosť pripojila k nezávislým predajcom a začala proces globálnej expanzie.

V súčasnosti má Mary Kay viac ako 3,5 milióna nezávislých kozmetických poradkýň po celom svete a je jednou z najväčších spoločností zameraných na priamy predaj.

Mary Kay začala predávať svoje produkty na Slovensku v roku 2000 a odvtedy sa stala jednou z obľúbených kozmetických značiek sloveniek. Mary Kay pôsobí na Slovensku prostredníctvom širokej siete nezávislých poradkýň, ktoré nájdete po celej krajine.

Aké značky nájdem v spoločnosti MARY KAY?

Mary Kayje medzinárodný výrobca kozmetiky, a preto predáva produkty pod vlastnou značkou.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MARY KAY

Mary Kay na Slovensku konkuruje ďalším značkám zameraným na priamy predaj kozmetiky a skrášľovacích produktov ako sú okrem iného SM Beauty, AVON,Notino,Oriflame,YVES ROCHER,Cosmedix.

Exkluzívne výhody spoločnosti MARY KAY

Mary Kay ponúka svojim zákazníkom široký sortiment kozmetiky za veľmi výhodné ceny. Ako je u spoločností s dlhou medzinárodnou trajektóriou zvykom sú produkty Mary Kay vysokej kvality. Zákazníci môžu nájsť najbližších poradcov prostredníctvom oficiálnej webovej stránky Mary Kay. Okrem toho sa môžete stať nezávislými konzultantmi a zarábať peniaze predajom produktov.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.