homeIcon
  1. separatorKozmetika
  2. separatorMARY KAY
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti MARY KAY

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti MARY KAY

Mary Kay je americká spoločnosť zameraná na priamy predaj, ktorá predáva kozmetiku a kozmetické výrobky. Spoločnosť pôsobí na Slovensku a v mnohých ďalších krajinách sveta. Mary Kay ponúka viac ako 200 prémiových produktov vo viac ako 35 krajinách sveta.

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti MARY KAY?

V Mary Kay môžu zákazníci nájsť širokú škálu kozmetických prípravkov, ako sú produkty starostlivosti o pleť, čistiace a exfoliačné prípravky, hydratačné krémy, masky, esencie a oleje, toniká a osviežovače. Okrem iného ponúkajú širokú radu make-upov, odličovačov, očných liniek a pleťových masiek, púdre na make-up, rúže, lesky na pery.

Bude mať MARY KAY ponuky na Čierny piatok?

REKLAMA

Často kladené otázky o MARY KAY

Príbeh spoločnosti MARY KAY: o spoločnosti MARY KAY?
Open

Príbeh Mary Kay sa začal v roku 1963 založením spoločnosti Mary Kay Ash, spustením prvého obchodu Beauty by Mary Kay. V tom čase ponúkala rad produktov starostlivosti o pleť. V 70. rokoch sa spoločnosť pripojila k nezávislým predajcom a začala proces globálnej expanzie.

V súčasnosti má Mary Kay viac ako 3,5 milióna nezávislých kozmetických poradkýň po celom svete a je jednou z najväčších spoločností zameraných na priamy predaj.

Mary Kay začala predávať svoje produkty na Slovensku v roku 2000 a odvtedy sa stala jednou z obľúbených kozmetických značiek sloveniek. Mary Kay pôsobí na Slovensku prostredníctvom širokej siete nezávislých poradkýň, ktoré nájdete po celej krajine.

Aké značky nájdem v spoločnosti MARY KAY?
Open

Mary Kayje medzinárodný výrobca kozmetiky, a preto predáva produkty pod vlastnou značkou.

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti MARY KAY?
Open

Šetriť pri nákupoch v Mary Kay Slovensko je možné vďaka ponukám a akciam zverejnených na ich oficiálnej stránke. V katalógoch Mary Kay môžu zákazníci nájsť skvelé akcie. Okrem toho môžu zákazníci požiadať nezávislých konzultantov Mary Kay, ktorí im vždy radi ponúknu rôzne zľavy. Prihlásením sa na odber noviniek zostanete informovaní o ich najnovších ponukách.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MARY KAY
Open

Mary Kay na Slovensku konkuruje ďalším značkám zameraným na priamy predaj kozmetiky a skrášľovacích produktov ako sú okrem iného SM Beauty, AVON,Notino,Oriflame,YVES ROCHER,Cosmedix.

Exkluzívne výhody spoločnosti MARY KAY
Open

Mary Kay ponúka svojim zákazníkom široký sortiment kozmetiky za veľmi výhodné ceny. Ako je u spoločností s dlhou medzinárodnou trajektóriou zvykom sú produkty Mary Kay vysokej kvality. Zákazníci môžu nájsť najbližších poradcov prostredníctvom oficiálnej webovej stránky Mary Kay. Okrem toho sa môžete stať nezávislými konzultantmi a zarábať peniaze predajom produktov.

Zľavy, ktoré poskytuje MARY KAY
Open

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré má pre vás Mary Kay na Slovensku. V Mary Kay nájdete najkvalitnejšiu kozmetiku a kozmetické produkty. Pozrite si Ponuky 365 a objavte svet Mary Kay.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.marykay.sk/

REKLAMA
REKLAMA