REKLAMA

Týždenné ponuky MERKURY MARKET

MERKURY MARKET logo
Najnovšie ponuky  MERKURY MARKETundefined
Najnovšie ponuky MERKURY MARKETundefined

Najnovšie ponuky spoločnosti MERKURY MARKET

MERKURY MARKET logo
Ponuka MERKURY MARKET
Ponuka MERKURY MARKET
1. 7. 2022 - 4. 7. 2022
Otvoriť leták
MERKURY MARKET logo
Ponuka MERKURY MARKET
Ponuka MERKURY MARKET
2. 7. 2022 - 1. 8. 2022
Otvoriť leták
MERKURY MARKET logo
Ponuka MERKURY MARKET
Ponuka MERKURY MARKET
17. 6. 2022 - 20. 6. 2022
Otvoriť leták
MERKURY MARKET logo
Ponuka MERKURY MARKET
Ponuka MERKURY MARKET
3. 6. 2022 - 6. 6. 2022
Otvoriť leták
REKLAMA

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti MERKURY MARKET

Merkury Market je slovenská sieť predajní zameraná na predaj nábytku, stavebných materiálov a bytového zariadenia. Okrem Slovenska pôsobí spoločnosť v Poľsku, v krajine, kde má širokú sieť predajní.

Príbeh spoločnosti MERKURY MARKET: o spoločnosti MERKURY MARKET?

História Merkury Marketu sa začala písať v roku 1991 založením spoločnosti na Slovensku. Merkury Market mal od začiatku za cieľ poskytovať svojim zákazníkom širokú škálu stavebných materiálov a nábytku. V priebehu niekoľkých rokov spoločnosť zaznamenala silný rast a k dnešnému dňu ponúka viac ako 55 000 produktov.

Merkury Market už roky predáva interiérové vybavenie a stavebné materiály. V súčasnosti sú predajne spoločnosti prakticky v každom regióne Slovenska. Merkury Market je jednou z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich obchodných spoločností v stavebníctve. Hlavným mottom spoločnosti je: "Prerábajte a zariaďujte lacnejšie!"

Aké druhy výrobkov nájdem v spoločnosti MERKURY MARKET?

V Merkury Markete si zákazníci môžu nájsť širokú škálu produktov akými sú kúpeľňové vybavenie, sanita, sprchy, sprchové závesy a tyče, kúpeľňové doplnky, zásuvkové splachovacie nádržky, kuchynské vybavenie, kuchynské drezy, kľučky na vonkajšie dvere, okná, parapety, obkladačky, podlahové krytiny, podlahové rohože, drevené obklady, nástenné lišty, záhradné produkty, nábytok, bytové zariadenie, náradie, stroje, interiérové vybavenie a mnoho ďalšieho.

Aké značky nájdem v spoločnosti MERKURY MARKET?

Merkury Market predáva produkty uznávaných značiek ako CLS, XLed, Polux, SMD, Luxol, Chemolak, Dulux, Motive, Luster, Shell, Het, Primalex, Knauf, Atlas, Aqua Mercado, Novaservis, Ferro a iné.

REKLAMA

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti MERKURY MARKET?

Šetrenie v Merkury Markete je možné vďaka ponukám a akciám, ktoré zverejňujú na svojej oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode Merkury Market môžu zákazníci nájsť široký výber produktov za akciové ceny. Navyše, prihlásením sa na odber noviniek môžu zákazníci byť informovaní o najnovších zľavách. Merkury Market sa taktiež zúčastňuje zliav ako Black Friday.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MERKURY MARKET

Merkury Market na Slovensku konkuruje aj iným reťazcom predajní ako bauMax.

Exkluzívne výhody spoločnosti MERKURY MARKET

Merkury Market ponúka svojim zákazníkom širokú škálu vysoko kvalitných stavebných materiálov za veľmi výhodné ceny. Okrem toho môžu zákazníci nakúpiť v internetovom obchode a vyzdvihnúť si svoje produkty v najbližšej predajni alebo si ich nechať priviezť domov. Na oficiálnej stránke Merkury Marketu nájdete aj blog, kde je možné nájsť nápady na prestavbu alebo dekoráciu domácnosti.

Zľavy, ktoré poskytuje MERKURY MARKET

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré má pre vás Merkury Market na Slovensku pripravené. Čo sa týka nábytku a stavebných materiálov, v Merkury Markete vždy nájdete to, čo hľadáte a ešte viac. Pozrite si Ponuky 365 a začnite šetriť peniaze ešte dnes s Merkury Market.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.merkurymarket.sk/