logo
homeIcon
  1. separatorDomov a záhrada
  2. separatorMERKURY MARKET
REKLAMA

Najnovšie ponuky spoločnosti MERKURY MARKET

Ponuky, zľavy, akcie, letáky a katalógy spoločnosti {{store}

Merkury Market je slovenská sieť predajní zameraná na predaj nábytku, stavebných materiálov a bytového zariadenia. Okrem Slovenska pôsobí spoločnosť v Poľsku, v krajine, kde má širokú sieť predajní.

Často kladené otázky o MERKURY MARKET

Ako môžete ušetriť peniaze v spoločnosti MERKURY MARKET?

Šetrenie v Merkury Markete je možné vďaka ponukám a akciám, ktoré zverejňujú na svojej oficiálnej webovej stránke. V internetovom obchode Merkury Market môžu zákazníci nájsť široký výber produktov za akciové ceny. Navyše, prihlásením sa na odber noviniek môžu zákazníci byť informovaní o najnovších zľavách. Merkury Market sa taktiež zúčastňuje zliav ako Black Friday.

Zľavy, ktoré poskytuje MERKURY MARKET

Ponuky 365 vám prináša všetky ponuky a akcie, ktoré má pre vás Merkury Market na Slovensku pripravené. Čo sa týka nábytku a stavebných materiálov, v Merkury Market vždy nájdete to, čo hľadáte a ešte viac. Pozrite si Ponuky 365 a začnite šetriť peniaze ešte dnes s Merkury Market.

Brožúry a katalógy obsahujú najlepšie týždenné, mesačné a ročné akcie s ponukami a zľavami, ktoré sú dnes dostupné v predajniach. Aktuálne ceny si môžete pozrieť aj na oficiálnej webovej stránke online: https://www.merkurymarket.sk/

Príbeh spoločnosti MERKURY MARKET: o spoločnosti MERKURY MARKET?

História Merkury Market sa začala písať v roku 1991 založením spoločnosti na Slovensku. Merkury Market mal od začiatku za cieľ poskytovať svojim zákazníkom širokú škálu stavebných materiálov a nábytku. V priebehu niekoľkých rokov spoločnosť zaznamenala silný rast a k dnešnému dňu ponúka viac ako 55 000 produktov.

Merkury Market už roky predáva interiérové vybavenie a stavebné materiály. V súčasnosti sú predajne spoločnosti prakticky v každom regióne Slovenska. Merkury Market je jednou z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich obchodných spoločností v stavebníctve. Hlavným mottom spoločnosti je: "Prerábajte a zariaďujte lacnejšie!"

Aké značky nájdem v spoločnosti MERKURY MARKET?

Merkury Market predáva produkty uznávaných značiek ako CLS, XLed, Polux, SMD, Luxol, Chemolak, Dulux, Motive, Luster, Shell, Het, Primalex, Knauf, Atlas, Aqua Mercado, Novaservis, Ferro a iné.

Predstavujeme vám konkurentov spoločnosti MERKURY MARKET

Merkury Market na Slovensku konkuruje aj iným reťazcom predajní ako bauMax.

Exkluzívne výhody spoločnosti MERKURY MARKET

Merkury Market ponúka svojim zákazníkom širokú škálu vysoko kvalitných stavebných materiálov za veľmi výhodné ceny. Okrem toho môžu zákazníci nakúpiť v internetovom obchode a vyzdvihnúť si svoje produkty v najbližšej predajni alebo si ich nechať priviezť domov. Na oficiálnej stránke Merkury Market nájdete aj blog, kde je možné nájsť nápady na prestavbu alebo dekoráciu domácnosti.

REKLAMA

Ponuky 365 Copyright © 2024 Ponuky 365. Všetky práva vyhradené. Je zakázané kopírovať alebo rozmnožovať texty bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Fotografie výrobkov, obrázky a letáky slúžia len na ilustračné účely. Zvýhodnené ceny pochádzajú od oficiálnych predajcov, ktorí sú uvedení na tejto webovej stránke. Ponuky sú platné od príslušného dátumu a do dátumu skončenia platnosti alebo do vyčerpania zásob. Účel tejto stránky je informatívny a nemožno ju použiť na nárokovanie výrobkov. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta.